10. Hafta Müsabaka Programı (13 - 17 Kasım 2019)

13-17 KASIM 2019 TARİHLERİ ARASI MÜSABAKA PROGRAMI

(10. HAFTA)

 S.NO

 KULÜP ADI

TARİH

SAAT 

 YER

 KATEGORİ

1

KIRIKHAN 1461 SPOR

HASSA BLD.SPOR

13.11.2019

15.00

KIRIKHAN

1.AMATÖR

2

HATAY B.Ş.BLD.GENÇ.VE SPOR

İSK.KAYRASPOR

13.11.2019

15.00

N.KOKA

1.AMATÖR

3

KAAN TEM.ANT.GENÇ.VE SPOR

YENİÇAĞ GENÇ.VE SPOR

13.11.2019

17.00

N.KOKA

1.AMATÖR

4

HARBİYESPOR

MAŞUKLUSPOR

13.11.2019

15.00

DEFNE ATATÜRK STADI

1.AMATÖR

5

DÖRTYOL ESNAFSPOR

TURUNÇLU GENÇ.VE SPOR

13.11.2019

15.00

DÖRTYOL

1.AMATÖR

6

A.KARAAĞAÇSPOR

S.DAĞ GENÇLERBİRLİĞİSPOR

13.11.2019

15.00

KARAAĞAÇ

SÜPER AMATÖR

7

İSK.MEYDANSPOR

YAYLADAĞISPOR

13.11.2019

15.00

İSK.DIŞ

1.AMATÖR

8

ERZİN GÖKDERE GENÇ.VE SPOR

AZGANLIKSPOR

13.11.2019

15.00

ERZİN

2.AMATÖR

9

H.GENÇLERBİRLİĞİSPOR

HATAY 1967 GENÇ.VE SPOR

14.11.2019

17.00

N.KOKA

2.AMATÖR

10

SÜMERSPOR

A.ULUÇINAR GENÇ.VE SPOR

14.11.2019

15.00

DEFNE ATATÜRK STADI

1.AMATÖR

11

K.NARDÜZÜ GENÇ.VE SPOR

BEKBELE GENÇ.VE SPOR

14.11.2019

15.00

KARAAĞAÇ

2.AMATÖR

12

KIRIKHANSPOR

KIRIKHAN GVÜCÜ SPOR

14.11.2019

15.00

KIRIKHAN

SÜPER AMATÖR

13

SAMANDAĞSPOR

N.KUY.DURSUNLUSPOR

14.11.2019

15.00

SAMANDAĞ

SÜPER AMATÖR

14

ASAŞ 1972 SPOR

KARAAĞAÇSPOR

14.11.2019

İPTAL

İPTAL

2.AMATÖR

15

ARSUZ İLK ADIM SPOR

SARISEKİSPOR

15.11.2019

15.00

KARAAĞAÇ

2.AMATÖR

16

GÜNEYLER GENÇ.VE SPOR

K.DALYAN BLD.SPOR

15.11.2019

17.00

N.KOKA

2.AMATÖR

17

HATAY EFSANE SPOR

KUZEYTEPE GENÇ.VE SPOR

15.11.2019

15.00

DEFNE ATATÜRK STADI

2.AMATÖR

18

AŞKARBEYLİSPOR

DÖRTYOLSPOR

15.11.2019

15.00

İSK.DIŞ

2.AMATÖR

19

İSK.EFSANE SPOR

İSK.SAKARYASPOR 2018

15.11.2019

17.00

İSK.DIŞ

2.AMATÖR

20

KUZEYTEPE GENÇ.VE SPOR

D.ÇINAR GENÇLİK SPOR

16.11.2019

09.30

SÜMERLER

U-12 LİGİ

21

SERİNYOLSPOR

S.DAĞ GENÇLERBİRLİĞİSPOR

16.11.2019

İPTAL

İPTAL

U-12 LİGİ

22

HATAY İD.YURDU SPOR

HATAY 1939 FUTBOL KULÜBÜ

16.11.2019

12.00

SÜMERLER

U-12 LİGİ

23

YENİÇAĞ GENÇ.VE SPOR

MIZRAKLI GENÇ.VE SPOR

16.11.2019

13.15

SÜMERLER

U-12 LİGİ

24

TURUNÇLU GENÇ.VE SPOR

HATAY EFSANE SPOR

16.11.2019

14.30

SÜMERLER

U-12 LİGİ

25

H.FOLKLOR GENÇ.VE SPOR

ANTAKYA GÜCÜ SPOR

16.11.2019

15.45

SÜMERLER

U-12 LİGİ

26

N.KUY.DURSUNLUSPOR

GÜNEYLER GENÇ.VE SPOR

16.11.2019

17.00

SÜMERLER

U-12 LİGİ

27

HARBİYESPOR

HATAYSPOR

16.11.2019

18.15

SÜMERLER

U-12 LİGİ

28

H.GENÇLERBİRLİĞİSPOR

REYHANLISPOR

16.11.2019

11.00

N.KOKA

U-14 LİGİ

29

HATAY 1967 GENÇ.VE SPOR

GÜZELYAYLASPOR

16.11.2019

13.00

N.KOKA

U-14 LİGİ

30

NİŞRİNSPOR

KAAN TEM.ANT.GENÇ.VE SPOR

16.11.2019

15.00

N.KOKA

1.A.K.U-19 LİGİ

31

ÜZÜMDALI GENÇ.VE SPOR

D.SÜMER SARIBAHÇESPOR

16.11.2019

İPTAL

İPTAL

U-14 LİGİ

32

HATAY B.Ş.BLD.GENÇ.VE SPOR

H.FOLKLOR GENÇ.VE SPOR

16.11.2019

11.00

ESENTEPE

U-14 LİGİ

33

HASSA BLD.SPOR

EKİNCİSPOR

16.11.2019

14.00

HASSA

1.A.K.U-19 LİGİ

34

HARBİYESPOR

TURUNÇLU GENÇ.VE SPOR

16.11.2019

11.00

DEFNE ATATÜRK STADI

U-14 LİGİ

35

SÜMERSPOR

NİŞRİNSPOR

16.11.2019

13.00

DEFNE ATATÜRK STADI

U-14 LİGİ

36

SÜMERSPOR

REYHANLISPOR

16.11.2019

15.00

DEFNE ATATÜRK STADI

1.A.K.U-19 LİGİ

37

SAMANDAĞSPOR

GÜNEYLER GENÇ.VE SPOR

16.11.2019

11.00

SAMANDAĞ

U-14 LİGİ

38

SAMANDAĞSPOR

S.DAĞ GENÇLERBİRLİĞİSPOR

16.11.2019

13.00

SAMANDAĞ

1.A.K.U-19 LİGİ

39

S.DAĞ CİLLİ GENÇ.VE SPOR

H.GENÇLERBİRLİĞİSPOR

16.11.2019

15.00

SAMANDAĞ

1.A.K.U-19 LİGİ

40

ERZİNSPOR A.Ş.

BEKBELE GENÇ.VE SPOR

16.11.2019

15.00

DÖRTYOL SENTETİK

1.A.K.U-19 LİGİ

41

DÖRTYOL BLD.SPOR

KIRIKHAN BLD.GENÇ.VE SPOR

16.11.2019

12.00

DÖRTYOL

U-14 LİGİ

42

KARAAĞAÇSPOR

İSK.KARTALSPOR

16.11.2019

10.00

İSK.DIŞ

U-12 LİGİ

43

A.ULUÇINAR GENÇ.VE SPOR

DÖRTYOL ESNAF SPOR

16.11.2019

11.15

İSK.DIŞ

U-12 LİGİ

44

İSK.EFSANESPOR

İSK.KAYRASPOR

16.11.2019

İPTAL

İPTAL

U-12 LİGİ

45

İSK.POYRAZ GENÇ.VE SPOR

ARSUZ İLK ADIM SPOR

16.11.2019

13.45

İSK.DIŞ

U-12 LİGİ

46

İSK.POYRAZ GENÇ.VE SPOR

A.GÖZCÜLERSPOR

16.11.2019

15.30

İSK.DIŞ

U-14 LİGİ

47

İSK.EFSANE SPOR

İSK.KAYRASPOR

16.11.2019

17.00

İSK.DIŞ

U-14 LİGİ

48

KIRIKHANSPOR

K.NARDÜZÜ GENÇ.VE SPOR

16.11.2019

15.00

KIRIKHAN

1.A.K.U-19 LİGİ

49

PAYASSPOR

KIRIKHAN GÜCÜ SPOR

16.11.2019

15.00

SARISEKİ

1.A.K.U-19 LİGİ

50

VİPARK GENÇ.VE SPOR

ARSUZ İLK ADIM SPOR

16.11.2019

11.00

KARAAĞAÇ

U-14 LİGİ

51

KARAAĞAÇSPOR

İSK.MEYDANSPOR

16.11.2019

13.00

KARAAĞAÇ

U-14 LİGİ

52

A.KARAAĞAÇSPOR

5 TEM.İSKENDERUNSPOR

16.11.2019

15.00

KARAAĞAÇ

1.A.K.U-19 LİGİ

53

A.ULUÇINAR GENÇ.VE SPOR

İSK.YÜKSELİŞ KOL.SPOR

16.11.2019

15.00

GENÇLİK KAMPI

U-14 LİGİ

54

H.KARADENİZ FIRTINASISPOR

S.DAĞ CİLLİ GENÇ.VE SPOR

17.11.2019

10.00

SÜMERLER

U-12 LİGİ

55

KIRIKHAN BLD.GENÇ.VE SPOR

H.KARTALSPOR

17.11.2019

11.15

SÜMERLER

U-12 LİGİ

56

D.SÜM.SARIBAHÇE SPOR

SAMANDAĞSPOR

17.11.2019

12.30

SÜMERLER

U-12 LİGİ

57

KAAN TEM.ANT.GENÇ.VE SPOR

H.GENÇLERBİRLİĞİSPOR

17.11.2019

İPTAL

İPTAL

U-12 LİGİ

58

ARMUTLUSPOR

HATAY 1967 GENÇ.VE SPOR

17.11.2019

15.00

SÜMERLER

U-12 LİGİ

59

EKİNCİSPOR

GÜZELYAYLASPOR

17.11.2019

16.15

SÜMERLER

U-12 LİGİ

60

HATAY B.Ş.BLD.GENÇ.VE SPOR

SÜMERSPOR

17.11.2019

17.30

SÜMERLER

U-12 LİGİ

61

SÜMERSPOR

REYHANLISPOR

17.11.2019

11.00

DEFNE ATATÜRK STADI

U-16 LİGİ

62

TURUNÇLU GENÇ.VE SPOR

HASSA BLD.SPOR

17.11.2019

13.00

DEFNE ATATÜRK STADI

U-16 LİGİ

63

HARBİYESPOR

KIRIKHANSPOR

17.11.2019

15.00

DEFNE ATATÜRK STADI

U-16 LİGİ

64

KAAN TEM.ANT.GENÇ.VE SPOR

H.GENÇLERBİRELİĞİSPOR

17.11.2019

10.00

N.KOKA

U-16 LİGİ

65

BOHŞİN GENÇ.VE SPOR

KUMLU GENÇ.VE SPOR

17.11.2019

12.00

N.KOKA

2.AMATÖR

66

H.MED. GENÇ.VE SPOR

MADENBOYUSPOR

17.11.2019

14.00

N.KOKA

2.AMATÖR

67

ANTAKYA BLD.GENÇ.VE SPOR

DİKMECESPOR

17.11.2019

16.00

N.KOKA

2.AMATÖR

68

SAMANDAĞSPOR

S.DAĞ CİLLİ GENÇ.VE SPOR

17.11.2019

15.00

SAMANDAĞ

U-16 LİGİ

69

KIRIKHAN BLD.GENÇ.VE SPOR

GÜNEYLER GENÇ.VE SPOR

17.11.2019

15.00

KIRIKHAN DIŞ

U-16 LİGİ

70

VİPARK GENÇ.VE SPOR

İSK.YÜKSELİŞ KOL.SPOR

17.11.2019

10.00

İSK.DIŞ

U-12 LİGİ

71

DÖRTYOL BLD.SPOR

A.UMUT GENÇ.VE SPOR

17.11.2019

11.30

İSK.DIŞ

U-12 LİGİ

72

5 TEM.İSKENDERUNSPOR

İSK.YILDIZSPOR

17.11.2019

13.00

İSK.DIŞ

U-16 LİGİ

73

İSK.EFSANE SPOR

İSK.POYRAZ GENÇ.VE SPOR

17.11.2019

15.00

İSK.DIŞ

U-16 LİGİ

74

İSK.YÜKSELİŞ KOL.SPOR

KARAAĞAÇSPOR

17.11.2019

17.00

İSK.DIŞ

U-16 LİGİ

75

K.NARDÜZÜ GENÇ.VE SPOR

ARSUZ İLK ADIM SPOR

17.11.2019

14.00

KARAAĞAÇ

U-16 LİGİ

76

DÖRTYOL ESNAF SPOR

İSK.KAYRASPOR

17.11.2019

15.00

DÖRTYOL

U-16 LİGİ

77

YAYLADAĞISPOR

ÜZÜMDALI GENÇ.VE SPOR

17.11.2019

15.00

YAYLADAĞI

1.AMATÖR

    78

A.GÖZCÜLERSPOR

ARMUTLUSPOR

17.11.2019 15.00 GÖZCÜLER SÜPER AMATÖR

79

REYHANLISPOR

YAHYALISPOR

17.11.2019

14.00

REYHANLI TAYFUR SÖKMEN

SPOR TOTO BAL

BÜTÜN KULÜPLERİMİZE BAŞARILAR DİLERİZ.

DİKKAT! www.hatayaskf.org.tr adresli sitemizde yer alan bilgiler ile Hatay ASKF’deki dokümanlar içerindeki bilgiler arasında farklılık(lar)bulunması halinde, Hatay ASKF’de mevcut olan dokümanlardaki bilgiler esas alınır.Ayrıca tereddüde düşülmesi durumunda; mesai saatleri dâhilinde 2138726–2143392 numaralı telefonlardan bilgi alınabilir. www.hatayaskf.org.tr adresli sitemizi ziyaret eden herkes bu koşulu kabul etmiş olur.

 

                                          SPOR KAVGA İLE DEĞİL, ALKIŞ VE SEVGİ

                                                  TEZAHHURATLARI İLE YAPILIR