11. Hafta Müsabaka Programı ( 18 - 24 Kasım 2019)

18-24 KASIM 2019 TARİHLERİ ARASI MÜSABAKA PROGRAMI

(11. HAFTA)

ÖNEMLİ DUYURU!

U-14 KAT.  A VE B GRUBUNDA İKİŞER MAÇ, U-16 KAT. C GRUBUNDA İKİŞER MAÇ,

U-12 KATEGORİSİNDE B, C VE D GRUPLARINDA İKİŞER MAÇ VERİLMİŞTİR. 

LÜTFEN MÜSABAKALARINIZIN TARİH VE SAATLERİNİ İNCELEYİNİZ.

 S.NO

 KULÜP ADI

TARİH

SAAT 

 YER

 KATEGORİ

1

REYHANLISPOR

SAMANDAĞSPOR

18.11.2019

15.00

REYHANLI    11 MAYIS ŞEHİTLERİ

U-14 LİGİ

2

NİŞRİNSPOR

H.GENÇLERBİRLİĞİSPOR

18.11.2019

12.00

N.KOKA

U-14 LİGİ

3

GÜNEYLER GENÇ.VE SPOR

HATAY B.Ş.BLD.GENÇ.VE SPOR

18.11.2019

14.00

N.KOKA

U-14 LİGİ

4

H.FOLKLOR GENÇ.VE SPOR

SÜMERSPOR

18.11.2019

16.00

N.KOKA

U-14 LİGİ

5

TURUNÇLU GENÇ.VE SPOR

HATAY 1967 GENÇ.VE SPOR

18.11.2019

13.00

DEFNE ATATÜRK STADI

U-14 LİGİ

6

D.SÜMER SARIBAHÇESPOR

HARBİYESPOR

18.11.2019

15.00

DEFNE ATATÜRK STADI

U-14 LİGİ

7

S.DAĞ GENÇLERBİRLİĞİSPOR

ÜZÜMDALI GENÇ.VE SPOR

18.11.2019

İPTAL

İPTAL

U-14 LİGİ

8

İSK.YILDIZSPOR

İSK.MEYDANSPOR

18.11.2019 15.00 İSK.DIŞ 1.AMATÖR

9

GÜNEYLER GENÇ.VE SPOR

TURUNÇLU GENÇ.VE SPOR

19.11.2019

10.00

SÜMERLER

U-12 LİGİ

10

GÜZELYAYLASPOR

N.KUY.DURSUNLUSPOR

19.11.2019

11.30

SÜMERLER

U-12 LİGİ

11

HATAY EFSANESPOR

ARMUTLUSPOR

19.11.2019

13.00

SÜMERLER

U-12 LİGİ

12

HATAY 1967 GENÇ.VE SPOR

MEYDANSPOR

19.11.2019

14.30

SÜMERLER

U-12 LİGİ

13

MIZRAKLI GENÇ.VE SPOR

EKİNCİSPOR

19.11.2019

16.00

SÜMERLER

U-12 LİGİ

14

S.DAĞ GENÇLERB,RLİĞİSPOR

HATAY B.Ş.BLD.GENÇ.VE SPOR

19.11.2019 17.30 SÜMERLER U-12 LİGİ

15

ARSUZ İLK ADIM SPOR

KARAAĞAÇSPOR

19.11.2019

10.00

İSK.DIŞ

U-12 LİGİ

16

ARSUZ UMUT GENÇ.VE SPOR

VİPARK GENÇ.VE SPOR

19.11.2019

11.30

İSK.DIŞ

U-12 LİGİ

17

İSK.KARTALSPOR

A.ULUÇINAR GENÇ.VE SPOR

19.11.2019

13.00

İSK.DIŞ

U-12 LİGİ

18

İSK.YILDIZSPOR

K.NARDÜZÜ GENÇ.VE SPOR

19.11.2019

14.30

İSK.DIŞ

U-16 LİGİ

19

İSK.YÜKSELİŞ KOL.SPOR

DÖRTYOL ESNAF SPOR

19.11.2019

16.30

İSK.DIŞ

U-16 LİGİ

20

İSK.KAYRASPOR

5 TEM.İSKENDERUNSPOR

19.11.2019

15.00

SARISEKİ

U-16 LİGİ

21

ARSUZ İLK ADIM SPOR

İSK.EFSANESPOR

19.11.2019

13.00

KARAAĞAÇ

U-16 LİGİ

22

KARAAĞAÇSPOR

İSK.POYRAZ GENÇ.VE SPOR

19.11.2019

15.00

KARAAĞAÇ

U-16 LİGİ

23

H.GENÇLERBİRLİĞİSPOR

KUZEYTEPE GENÇ.VE SPOR

20.11.2019

10.00

SÜMERLER

U-12 LİGİ

24

SAMANDAĞSPOR

H.FOLKLOR GENÇ.VE SPOR

20.11.2019

11.30

SÜMERLER

U-12 LİGİ

25

ANTAKYA GÜCÜ SPOR

HATAY SARAYSPOR

20.11.2019

13.00

SÜMERLER

U-12 LİGİ

26

D.ÇINAR GENÇ.VE SPOR

HATAY İD.YURDU SPOR

20.11.2019

14.30

SÜMERLER

U-12 LİGİ

27

HATAY 1939 FUTBOL KULÜBÜ

D.SÜM.SARIBAHÇESPOR

20.11.2019

16.00

SÜMERLER

U-12 LİGİ

28

İSK.KAYRASPOR

İSK.POYRAZ GENÇ.VE SPOR

20.11.2019

10.00

İSK.DIŞ

U-12 LİGİ

29

DÖRTYOL ESNAFSPOR

ARSUZ KÖRFEZ GÜCÜ SPOR

20.11.2019

11.30

İSK.DIŞ

U-12 LİGİ

30

5 TEM.İSKENDERUNSPOR

PAYASSPOR

20.11.2019

15.00

İSK.DIŞ

1.A.K.U-19 LİGİ

31

K.NARDÜZÜ GENÇ.VE SPOR

ERZİNSPOR A.Ş.

20.11.2019

15.00

KARAAĞAÇ

1.A.K.U-19 LİGİ

32

İSK.KAYRASPOR

ARSUZ KARAAĞAÇSPOR

20.11.2019

15.00

SARISEKİ

1.A.K.U-19 LİGİ

33

KIRIKHAN GÜCÜ SPOR

KIRIKHANSPOR

20.11.2019

15.00

KIRIKHAN DIŞ

1.A.K.U-19 LİGİ

34

REYHANLISPOR

S.DAĞ CİLLİ GENÇ.VE SPOR

20.11.2019

15.00

REYHANLI    11 MAYIS ŞEHİTLERİ

1.A.K.U-19 LİGİ

35

S.DAĞ GENÇLERBİRLİĞİSPOR

SÜMERSPOR

20.11.2019

15.00

SAMANDAĞ

1.A.K.U-19 LİGİ

36

H.GENÇLERBİRLİĞİSPOR

HASSA BLD.SPOR

20.11.2019

13.00

N.KOKA

1.A.K.U-19 LİGİ

37

EKİNCİSPOR

NİŞRİNSPOR

20.11.2019

15.00

N.KOKA

1.A.K.U-19 LİGİ

38

KAAN TEM.ANT.GENÇ.VE SPOR

SAMANDAĞSPOR

20.11.2019

17.00

N.KOKA

1.A.K.U-19 LİGİ

39

H.GENÇLERBİRLİĞİSPOR

SÜMERSPOR

21.11.2019

12.00

N.KOKA

U-14 LİGİ

40

HATAY 1967 GENÇ.VE SPOR

D.SÜM.SARIBAHÇESPOR

21.11.2019

14.00

N.KOKA

U-14 LİGİ

41

H.FOLKLOR GENÇ.VE SPOR

GÜNEYLER GENÇ.VE SPOR

21.11.2019

16.00

N.KOKA

U-14 LİGİ

42

HARBİYESPOR

S.DAĞ GENÇLERBİRLİĞİSPOR

21.11.2019

13.00

DEFNE ATATÜRK STADI

U-14 LİGİ

43

GÜZELYAYLASPOR

TURUNÇLU GENÇ.VE SPOR

21.11.2019

15.00

DEFNE ATATÜRK STADI

U-14 LİGİ

44

HATAY B.Ş.BLD.GENÇ.VE SPOR

REYHANLISPOR

21.11.2019

15.00

ESENTEPE

U-14 LİGİ

45

SAMANDAĞSPOR

NİŞRİNSPOR

21.11.2019

15.00

SAMANDAĞ

U-14 LİGİ

46

ARSUZ İLK ADIM SPOR

İSK.POYRAZ GENÇ.VE SPOR

21.11.2019

13.00

KARAAĞAÇ

U-14 LİGİ

47

VİPARK GENÇ.VE SPOR

A.ULUÇINAR GENÇ.VE SPOR

21.11.2019

15.00

KARAAĞAÇ

U-14 LİGİ

48

İSK.KAYRASPOR

KARAAĞAÇSPOR

21.11.2019

15.00

SARISEKİ

U-14 LİGİ

49

İSK.EFSANE SPOR

DÖRTYOL BLD.SPOR

21.11.2019

14.00

İSK.DIŞ

U-14 LİGİ

50

İSK.MEYDANSPOR

KIRIKHAN BLD.GENÇ.VE SPOR

21.11.2019

16.00

İSK.DIŞ

U-14 LİGİ

51

A.GÖZCÜLERSPOR

İSK.YÜKSELİŞ KOL.SPOR

21.11.2019

15.00

GÖZCÜLER

U-14 LİGİ

52

İSK.POYRAZ GENÇ.VE SPOR

ARSUZ İLK ADIM SPOR

22.11.2019

12.00

İSK.DIŞ

U-16 LİGİ

53

5 TEM.İSKENDERUNSPOR

İSK.YÜKSELİŞ KOL.SPOR

22.11.2019

14.00

İSK.DIŞ

U-16 LİGİ

54

İSK.EFSANE SPOR

İSK.YILDIZSPOR

22.11.2019

16.00

İSK.DIŞ

U-16 LİGİ

55

DÖRTYOL ESNAF SPOR

KARAAĞAÇSPOR

22.11.2019

15.00

DÖRTYOL

U-16 LİGİ

56

K.NARDÜZÜ GENÇ.VE SPOR

İSK.KAYRASPOR

22.11.2019

15.00

KARAAĞAÇ

U-16 LİGİ

57

KIRIKHAN BLD.GENÇ.VE SPOR

SAMANDAĞSPOR

22.11.2019

13.00

KIRIKHAN DIŞ

U-16 LİGİ

58

KIRIKHANSPOR

S.DAĞ GENÇLERBİRLİĞİSPOR

22.11.2019

15.00

KIRIKHAN DIŞ

U-16 LİGİ

59

REYHANLISPOR

KAAN TEM.ANT.GENÇ.VE SPOR

22.11.2019

15.00

REYHANLI    11 MAYIS ŞEHİTLERİ

U-16 LİGİ

60

HATAY B.Ş.BLD.GENÇ.VE SPOR

TURUNÇLU GENÇ.VE SPOR

22.11.2019

15.00

ESENTEPE

U-16 LİGİ

61

GÜNEYLER GENÇ.VE SPOR

HASSA BLD.SPOR

22.11.2019

11.00

N.KOKA

U-16 LİGİ

62

H.GENÇLERBİRLİĞİSPOR

HARBİYESPOR

22.11.2019

13.00

N.KOKA

U-16 LİGİ

63

MAŞUKLUSPOR

KIRIKHAN 1461 SPOR

22.11.2019

15.00

N.KOKA

1.AMATÖR

64

EKİNCİSPOR

YENİÇAĞ GENÇ.VE SPOR

23.11.2019

10.00

SÜMERLER

U-12 LİGİ

65

ARMUTLUSPOR

GÜNEYLER GENÇ.VE SPOR

23.11.2019

11.15

SÜMERLER

U-12 LİGİ

66

HATAY SARAYSPOR

SAMANDAĞSPOR

23.11.2019

12.30

SÜMERLER

U-12 LİGİ

67

H.FOLKLOR GENÇ.VE SPOR

HATAY 1939 FUTBOL KULÜBÜ

23.11.2019

13.45

SÜMERLER

U-12 LİGİ

68

HATAY İD.YURDU SPOR

H.GENÇLERBİRLİĞİSPOR

23.11.2019

16.15

SÜMERLER

U-12 LİGİ

69

D.SÜM.SARI BAHÇESPOR

D.ÇINAR GENÇLİK SPOR

23.11.2019

17.30

SÜMERLER

U-12 LİGİ

70

DİKMECESPOR

BOHŞİN GENÇ.VE SPOR

23.11.2019

14.00

N.KOKA

2.AMATÖR

71

KUZEYTEPE GENÇ.VE SPOR

H.MED.GENÇ.VE SPOR

23.11.2019

16.00

N.KOKA

2.AMATÖR

72

HATAY EFSANESPOR

ANTAKYA GÜCÜ SPOR

23.11.2019

13.00

DEFNE ATATÜRK STADI

2.AMATÖR

73

N.KUY.DURSUNLUSPOR

DÖRTYOL BLD.SPOR

23.11.2019

15.00

DEFNE ATAÜRK STADI

SÜPER AMATÖR

74

S.DAĞ CİLLİ GENÇ.VE SPOR

HARBİYESPOR

23.11.2019

15.00

SAMANDAĞ

1.AMATÖR

75

A.ULUÇINAR GENÇ.VE SPOR

ARSUZ İLK ADIM SPOR

23.11.2019

11.30

İSK.DIŞ

U-12 LİGİ

76

KARAAĞAÇSPOR

İSK.KAYRASPOR

23.11.2019

13.00

İSK.DIŞ

U-12 LİGİ

77

VİPARK GENÇ.VE SPOR

DÖRTYOL BLD.SPOR

23.11.2019

14.30

İSK.DIŞ

U-12 LİGİ

78

ARSUZ KÖRFEZ GÜCÜ SPOR

İSK.KARTALSPOR

23.11.2019

16.00

İSK.DIŞ

U-12 LİGİ

79

AZGANLIKSPOR

İSK.EFSANE SPOR

23.11.2019

15.00

SARISEKİ

2.AMATÖR

80

SÜMERSPOR

HARBİYESPOR

24.11.2019

10.00

SÜMERLER

U-12 LİGİ

81

MEYDANSPOR

HATAY EFSANESPOR

24.11.2019

11.15

SÜMERLER

U-12 LİGİ

82

S.DAĞ CİLLİ GENÇ.VE SPOR

KIRIKHAN BLD.GENÇ.VE SPOR

24.11.2019

12.30

SÜMERLER

U-12 LİGİ

83

N.KUY.DURSUNLUSPOR

MIZRAKLI GENÇ.VE SPOR

24.11.2019

13.45

SÜMERLER

U-12 LİGİ

84

HATAYSPOR

H.KARADENİZ FIRTINASISPOR

24.11.2019

15.00

SÜMERLER

U-12 LİGİ

85

TURUNÇLU GENÇ.VE SPOR

GÜZELYAYLASPOR

24.11.2019

16.15

SÜMERLER

U-12 LİGİ

86

TAVLA GENÇ.VE SPOR

HATAY B.Ş.BLD.GENÇ.VE SPOR

24.11.2019

11.00

DEFNE ATATÜRK STADI

BAYANLAR LİGİ

87

YENİÇAĞ GENÇ.VE SPOR

İSK.YILDIZSPOR

24.11.2019

13.00

DEFNE ATATÜRK STADI

1.AMATÖR

88

ARMUTLUSPOR

A.KARAAĞAĞAÇSPOR

24.11.2019

15.00

DEFNE ATATÜRK STADI

SÜPER AMATÖR

89

HATAY 1967 GENÇ.VE SPOR

ANTAKYA BLD.GENÇ.VE SPOR

24.11.2019

12.00

N.KOKA

2.AMATÖR

90

ALTINKAYA BLD.SPOR

YAYLADAĞISPOR

24.11.2019

14.00

N.KOKA

1.AMATÖR

91

ÜZÜMDALI GENÇ.VE SPOR

KAAN TEM.ANT.GENÇ.VE SPOR

24.11.2019

16.00

N.KOA

1.AMATÖR

92

HASSA BLD.SPOR

SÜMERSPOR

24.11.2019

15.00

HASSA

1.AMATÖR

93

1939 GÜNEY YILDIZISPOR

ADANA GÜCÜ SPOR

24.11.2019

12.00

SAMANDAĞ

BAYANLAR LİGİ

94

S.DAĞ GENÇLERBİRLİĞİSPOR

KIRIKHANSPOR

24.11.2019

15.00

SAMANDAĞ

SÜPER AMATÖR

95

KIRIKHAN GÜCÜ SPOR

SAMANDAĞSPOR

24.11.2019

15.00

KIRIKHAN DIŞ

SÜPER AMATÖR

96

İSK.POYRAZ GENÇ.VE SPOR

İSK.YÜKSELİŞ KOL.SPOR

24.11.2019

10.00

İSK.DIŞ

U-12 LİGİ

97

H.DUMLUPINARSPOR

ADANA AKDENİZ DEMİRSPOR

24.11.2019

İPTAL

İPTAL

BAYANLAR LİGİ

98

İSK.SAKARYA SPOR 2018

ASAŞ 1972 SPOR

24.11.2019

14.00

İSK.DIŞ

2.AMATÖR

99

İSK.MEYDANSPOR

DÖRTYOL ESNAF SPOR

24.11.2019

16.00

İSK.DIŞ

1.AMATÖR

100

BEKBELE GENÇ.VE SPOR

ARSUZ İLK ADIM SPOR

24.11.2019

13.00

SARISEKİ

2.AMATÖR

101

SARISEKİSPOR

ERZİN GÖKDERE GENÇ.VE SPOR

24.11.2019

15.00

SARISEKİ

2.AMATÖR

102

DÖRTYOLSPOR

K.NARDÜZÜ GENÇ.VE SPOR

24.11.2019

15.00

DÖRTYOL

2.AMATÖR

103

KARAAĞAÇSPOR

AŞKARBEYLİSPOR

24.11.2019

İPTAL

İPTAL

2.AMATÖR

104

KUMLU GENÇ.VE SPOR

GÜNEYLER GENÇ.VE SPOR

24.11.2019

15.00

KUMLU

2.AMATÖR

105

MADENBOYUSPOR

H.GENÇLERBİRLİĞİSPOR

24.11.2019

15.00

MADENBOYU

2.AMATÖR

106

A.ULUÇINAR GENÇ.VE SPOR

HATAY B.Ş.BLD.GENÇ.VE SPOR

24.11.2019

15.00

GENÇLİK KAMPI

1.AMATÖR

107

REYHANLISPOR

SORGUN BLD.SPOR

24.11.2019

14.00

REYHANLI TAYFUR SÖKMEN

SPOR TOTO BAL

BÜTÜN KULÜPLERİMİZE BAŞARILAR DİLERİZ.

DİKKAT! www.hatayaskf.org.tr adresli sitemizde yer alan bilgiler ile Hatay ASKF’deki dokümanlar içerindeki bilgiler arasında farklılık(lar)bulunması halinde, Hatay ASKF’de mevcut olan dokümanlardaki bilgiler esas alınır.Ayrıca tereddüde düşülmesi durumunda; mesai saatleri dâhilinde 2138726–2143392 numaralı telefonlardan bilgi alınabilir. www.hatayaskf.org.tr adresli sitemizi ziyaret eden herkes bu koşulu kabul etmiş olur.

 

                                          SPOR KAVGA İLE DEĞİL, ALKIŞ VE SEVGİ

                                                  TEZAHHURATLARI İLE YAPILIR