12. Hafta Müsabaka Programı (27 Kasım - 01 Aralık 2019)

27- KASIM-01 ARALIK 2019 TARİHLERİ ARASI MÜSABAKA PROGRAMI

(12. HAFTA)

 S.NO

 KULÜP ADI

TARİH

SAAT 

 YER

 KATEGORİ

1

H.MEDENİYETLER G.VE SPOR

HATAY EFSANE SPOR

27.11.2019

15.00

N.KOKA

2.AMATÖR

2

H.GENÇLERBİRLİĞİSPOR

KUZEYTEPE GENÇ.VE SPOR

27.11.2019

15.00

DEFNE ATATÜRK STADI

2.AMATÖR

3

ASAŞ 1972 SPOR

AZGANLIKSPOR

27.11.2019

15.00

İSK.DIŞ

2.AMATÖR

4

ERZİN GÖKDERE G.VE SPOR

BEKBELE GENÇ.VE SPOR

27.11.2019

15.00

ERZİN

2.AMATÖR

5

EKİNCİSPOR

NİŞRİNSPOR

28.11.2019

15.00

N.KOKA

SÜPER AMATÖR

6

BOHŞİN GENÇ.VE SPOR

HATAY 1967 GENÇ.VE SPOR

28.11.2019

17.00

N.KOKA

2.AMATÖR

7

HATAY B.Ş.BLD.GENÇ.VE SPOR

HASSA BLD.SPOR

28.11.2019

15.00

DEFNE ATATÜRK STADI

1.AMATÖR

8

İSK.KAYRASPOR

A.ULUÇINAR GENÇ.VE SPOR

28.11.2019

15.00

SARISEKİ

1.AMATÖR

9

ARSUZ İLK ADIM SPOR

K.NARDÜZÜ GENÇ.VE SPOR

28.11.2019

15.00

KARAAĞAÇ

2.AMATÖR

10

KIRIKHANSPOR

ARMUTLUSPOR

28.11.2019

15.00

KIRIKHAN STADI

SÜPER AMATÖR

11

DÖRTYOL BLD.SPOR

KIRIKHANGÜCÜ SPOR

28.11.2019

15.00

DÖRTYOL

SÜPER AMATÖR

12

İSK.EFSANESPOR

SARISEKİSPOR

28.11.2019

15.00

İSK.DIŞ

2.AMATÖR

13

GÜNEYLER GENÇ.VE SPOR

DİKMECESPOR

29.11.2019

15.00

N.KOKA

2.AMATÖR

14

KAAN TEM.ANT.GENÇ.VE SPOR

ALTINKAYA BLD.SPOR

29.11.2019

17.00

N.KOKA

1.AMATÖR

15

SÜMERSPOR

MAŞUKLUSPOR

29.11.2019

15.00

DEFNE ATATÜRK STADI

1.AMATÖR

16

İSK.YILDIZSPOR

ÜZÜMDALI GENÇ.VE SPOR

29.11.2019

15.00

İSK.DIŞ

1.AMATÖR

17

AŞKARBEYLİSPOR

İSK.SAKARYASPOR 2018

29.11.2019

17.00

İSK.DIŞ

2.AMATÖR

18

KIRIKHAN 1461 SPOR

S.DAĞ CİLLİ GENÇ.VE SPOR

29.11.2019

15.00

KIRIKHAN

1.AMATÖR

19

HARBİYESPOR

HATAY B.Ş.BLD.GENÇ.VE SPOR

30.11.2019

10.00

SÜMERLER

U-12 LİGİ

20

SAMANDAĞSPOR

ANTAKYAGÜCÜ SPOR

30.11.2019

11.15

SÜMERLER

U-12 LİGİ

21

HATAY 1939 FUTBOL KULÜBÜ

HATAY SARAYSPOR

30.11.2019

12.30

SÜMERLER

U-12 LİGİ

22

YENİÇAĞ GENÇ.VE SPOR

N.KUY. DURSUNLUSPOR

30.11.2019

13.45

SÜMERLER

U-12 LİGİ

23

MIZRAKLI GENÇ.VE SPOR

TURUNÇLU GENÇ.VE SPOR

30.11.2019

15.00

SÜMERLER

U-12 LİGİ

24

HATAY EFSANESPOR

HATAY 1967 GENÇ.VE SPOR

30.11.2019

16.15

SÜMERLER

U-12 LİGİ

25

H.GENÇLERBİRLİĞİSPOR

SAMANDAĞSPOR

30.11.2019

11.00

N.KOKA

U-14 LİGİ

26

NİŞRİNSPOR

H.GENÇLERBİRLİĞİSPOR

30.11.2019

13.00

N.KOKA

1.A.K.U-19 LİGİ

27

NİŞRİNSPOR

HATAY B.Ş.BLD.GENÇ.VE SPOR

30.11.2019

15.00

N.KOKA

U-14 LİGİ

28

REYHANLISPOR

H.FOLKLOR GENÇ.VE SPOR

30.11.2019

12.00

REYHANLI    11 MAYIS ŞEHİTLERİ

U-14 LİGİ

29

REYHANLISPOR

S.DAĞ GENÇLERBİRLİĞİSPOR

30.11.2019

14.00

REYHANLI    11 MAYIS ŞEHİTLERİ

1.A.K.U-19 LİGİ

30

SÜMERSPOR

KAAN TEM.ANT.GENÇ.VE SPOR

30.11.2019

11.00

DEFNE ATATÜRK STADI

1.A.K.U-19 LİGİ

31

SÜMERSPOR

GÜNEYLER GENÇ.VE SPOR

30.11.2019

13.00

DEFNE ATATÜRK STADI

U-14 LİGİ

32

D.SÜMER SARIBAHÇESPOR

GÜZELYAYLASPOR

30.11.2019

15.00

DEFNE ATATÜRK STADI

U-14 LİGİ

33

S.DAĞ GENÇLERBİRLİĞİSPOR

HATAY 1967 GENÇ.VE SPOR

30.11.2019

11.00

SAMANDAĞ

U-14 LİGİ

34

S.DAĞ CİLLİ GENÇ.VE SPOR

HASSA BLD.SPOR

30.11.2019

13.00

SAMANDAĞ

1.A.K.U-19 LİGİ

35

SAMANDAĞSPOR

EKİNCİSPOR

30.11.2019

15.00

SAMANDAĞ

1.A.K.U-19 LİGİ

36

ERZİNSPOR A.Ş.

KIRIKHANGÜCÜ SPOR

30.11.2019

15.00

DÖRTYOL SENTETİK

1.A.K.U-19 LİGİ

37

ARSUZ İLK ADIM SPOR

ARSUZ KÖRFEZGÜCÜ SPOR

30.11.2019

10.00

İSK.DIŞ

U-12 LİGİ

38

İSK.KARTALSPOR

DÖRTYOL ESNAF SPOR

30.11.2019

11.15

İSK.DIŞ

U-12 LİGİ

39

ARSUZ UMUT GENÇ.VE SPOR

İSK.POYRAZ GENÇ.VE SPOR

30.11.2019

12.30

İSK.DIŞ

U-12 LİGİ

40

İSK.POYRAZ GENÇ.VE SPOR

A.ULUÇINAR GENÇ.VE SPOR

30.11.2019

14.00

İSK.DIŞ

U-14 LİGİ

41

İSK.MEYDANSPOR

İSK.KAYRASPOR

30.11.2019

15.30

İSK.DIŞ

U-14 LİGİ

42

İSK.YÜKSELİŞ KOL.SPOR

VİPARK GENÇ.VE SPOR

30.11.2019

17.00

İSK.DIŞ

U-14 LİGİ

43

KIRIKHAN BLD.GENÇ.VE SPOR

İSK.EFSANESPOR

30.11.2019

13.00

KIRIKHAN DIŞ

U-14 LİGİ

44

KIRIKHANSPOR

5 TEM.İSKENDERUNSPOR

30.11.2019

15.00

KIRIKHAN DIŞ

1.A.K.U-19 LİGİ

45

PAYASSPOR

İSK.KAYRASPOR

30.11.2019

11.00

SARISEKİ

1.A.K.U-19 LİGİ

46

BEKBELE GENÇ.VE SPOR

K.NARDÜZÜ GENÇ.VE SPOR

30.11.2019

13.00

SARISEKİ

1.A.K.U-19 LİGİ

47

KARAAĞAÇSPOR

DÖRTYOL BLD.SPOR

30.11.2019

14.00

KARAAĞAÇ

U-14 LİGİ

48

A.GÖZCÜLERSPOR

ARSUZ İLK ADIM SPOR

30.11.2019

13.00

GÖZCÜLER

U-14 LİGİ

49

S.DAĞ GENÇLERBİRLİĞİSPOR

H.KARTALSPOR

01.12.2019

10.00

SÜMERLER

U-12 LİGİ

50

D.ÇINAR GENÇ.VE SPOR

H.FOLKLOR GENÇ.VE SPOR

01.12.2019

11.15

SÜMERLER

U-12 LİGİ

51

GÜZELYAYLASPOR

ARMUTLUSPOR

01.12.2019

12.30

SÜMERLER

U-12 LİGİ

52

KIRIKHAN BLD.GENÇ.VE SPOR

HATAYSPOR

01.12.2019

13.45

SÜMERLER

U-12 LİGİ

53

H.KARADENİZ FIRTINASI SPOR

SÜMERSPOR

01.12.2019

15.00

SÜMERLER

U-12 LİGİ

54

GÜNEYLER GENÇ.VE SPOR

MEYDANSPOR

01.12.2019

16.15

SÜMERLER

U-12 LİGİ

55

H.GENÇLERBİRLİĞİSPOR

D.SÜMER SARIBAHÇESPOR

01.12.2019

17.30

SÜMERLER

U-12 LİGİ

56

HARBİYESPOR

REYHANLISPOR

01.12.2019

11.00

DEFNE ATATÜRK STADI

U-16 LİGİ

57

TURUNÇLU GENÇ.VE SPOR

S.DAĞ CİLLİ GENÇ.VE SPOR

01.12.2019

13.00

DEFNE ATATÜRK STADI

U-16 LİGİ

58

TURUNÇLU GENÇ.VE SPOR

İSK. MEYDANSPOR

01.12.2019

15.00

DEFNE ATATÜRK STADI

1.AMATÖR

59

KAAN TEM.ANT.GENÇ.VE SPOR

SÜMERSPOR

01.12.2019

10.00

N.KOKA

U-16 LİGİ

60

HATAY B.Ş.BLD.GENÇ.VE SPOR

H.DUMLUPINARSPOR

01.12.2019

12.00

N.KOKA

BAYANLAR LİGİ

61

ANTAKYA BLD.GENÇ.VE SPOR

MADENBOYUSPOR

01.12.2019

14.00

N.KOKA

2.AMATÖR

62

ANTAKYAGÜCÜ SPOR

K.DALYAN BLD.SPOR

01.12.2019

16.00

N.KOKA

2.AMATÖR

63

HASSA BLD.SPOR

HATAY B.Ş.BLD.GENÇ.VE SPOR

01.12.2019

14.00

HASSA

U-16 LİGİ

64

SAMANDAĞSPOR

GÜNEYLER GENÇ.VE SPOR

01.12.2019

11.00

SAMANDAĞ

U-16 LİGİ

65

S.DAĞ GENÇLERBİRLİĞİSPOR

H.GENÇLERBİRLİĞİSPOR

01.12.2019

13.00

SAMANDAĞ

U-16 LİGİ

66

SAMANDAĞSPOR

S.DAĞ GENÇLERBİRLİĞİSPOR

01.12.2019

15.00

SAMANDAĞ

SÜPER AMATÖR

67

İSK.YÜKSELİŞ KOL. SPOR

KARAAĞAÇSPOR

01.12.2019

10.00

İSK.DIŞ

U-12 LİGİ

68

İSK. KAYRASPOR

A.ULUÇINAR GENÇ.VE SPOR

01.12.2019

11.30

İSK.DIŞ

U-12 LİGİ

69

İSK.YÜKSELİŞ KOL.SPOR

K.NARDÜZÜ GENÇ.VE SPOR

01.12.2019

13.00

İSK.DIŞ

U-16 LİGİ

70

İSK.YILDIZSPOR

İSK.POYRAZ GENÇ.VE SPOR

01.12.2019

15.00

İSK.DIŞ

U-16 LİGİ

71

İSK.KAYRASPOR

İSK.EFSANESPOR

01.12.2019

15.00

SARISEKİ

U-16 LİGİ

72

KARAAĞAÇSPOR

ARSUZ İLK ADIM SPOR

01.12.2019

13.00

KARAAĞAÇ

U-16 LİGİ

73

DÖRTYOL ESNAF SPOR

5 TEM.İSKENDERUNSPOR

01.12.2019

12.00

DÖRTYOL

U-16 LİGİ

74

DÖRTYOL ESNAF SPOR

YENİÇAĞ GENÇ.VE SPOR

01.12.2019

15.00

DÖRTYOL

1.AMATÖR

75

5 TEM.İSKENDERUNSPOR

İÇEL İDMANYURDU SPOR

01.12.2019

14.00

İSKENDERUN                 5 TEM.STADI

SPOR TOTO BAL

BÜTÜN KULÜPLERİMİZE BAŞARILAR DİLERİZ.

DİKKAT! www.hatayaskf.org.tr adresli sitemizde yer alan bilgiler ile Hatay ASKF’deki dokümanlar içerindeki bilgiler arasında farklılık(lar)bulunması halinde, Hatay ASKF’de mevcut olan dokümanlardaki bilgiler esas alınır.Ayrıca tereddüde düşülmesi durumunda; mesai saatleri dâhilinde 2138726–2143392 numaralı telefonlardan bilgi alınabilir. www.hatayaskf.org.tr adresli sitemizi ziyaret eden herkes bu koşulu kabul etmiş olur.

 

                                          SPOR KAVGA İLE DEĞİL, ALKIŞ VE SEVGİ

                                                  TEZAHHURATLARI İLE YAPILIR