04-08 MART 2020 TARİHLERİ ARASI MÜSABAKA PROGRAMI
(26 HAFTA)
S.NO |
KULÜP ADI |
TARİH |
SAAT |
YER |
KATEGORİ |
|
1 |
DÖRTYOL ESNAFSPOR KIRIKHAN 1461 SPOR |
04.03.2020 |
15.00 |
DÖRTYOL |
1.A.K.PLAY-OFF |
|
2 |
İSK.MEYDANSPOR İSK.KAYRASPOR |
04.03.2020 |
15.00 |
İSK.DIŞ |
1.A.K.PLAY-OFF |
|
3 |
AŞKARBEYLİSPOR AZGANLIKSPOR |
04.03.2020 |
17.00 |
İSK.DIŞ |
2.AMATÖR |
|
4 |
ANTAKYA BLD.GENÇ.VE SPOR KUZEYTEPE GENÇ.VE SPOR |
04.03.2020 |
15.00 |
N.KOKA |
2.AMATÖR |
|
5 |
ANTAKYAGÜCÜSPOR H.MED.GENÇ.VE SPOR |
04.03.2020 |
17.00 |
N.KOKA |
2.AMATÖR |
|
6 |
BOHŞİN GENÇ.VE SPOR MADENBOYUSPOR |
04.03.2020 |
15.00 |
DEFNE ATATÜRK STADI |
2.AMATÖR |
|
7 |
ERZİN GÖKDERE GENÇ.VE SPOR K.NARDÜZÜ GENÇ.VE SPOR |
04.03.2020 |
15.00 |
DÖRTYOL SENTETİK |
2.AMATÖR |
|
8 |
İSK.YILDIZSPOR MAŞUKLUSPOR |
05.03.2020 |
15.00 |
İSK.DIŞ |
1.A.K.PLAY-OFF |
|
9 |
İSK.EFSANESPOR BEKBELE GENÇ.VE SPOR |
05.03.2020 |
17.00 |
İSK.DIŞ |
2.AMATÖR |
|
10 |
K.DALYAN BLD.SPOR KUMLU GENÇ.VE SPOR |
05.03.2020 |
15.00 |
DEFNE ATATÜRK STADI |
2.AMATÖR |
|
11 |
H.GENÇLERBİRLİĞİSPOR HATAY EFSANESPOR |
05.03.2020 |
16.00 |
N.KOKA |
2.AMATÖR |
|
12 |
ARSUZ İLK ADIM SPOR DÖRTYOLSPOR |
05.03.2020 |
15.00 |
KARAAĞAÇ |
2.AMATÖR |
|
13 |
ARSUZ KARAAĞAÇSPOR S.DAĞ GENÇLERBİRLİĞİSPOR |
06.03.2020 | 15.30 | KARAAĞAÇ | SÜPER AMATÖR PLAY-OFF | |
14 |
NİŞRİNSPOR NAZ.KUY.DURSUNLUSPOR |
06.03.2020 | 15.30 | DEFNE ATATÜRK STADI | SÜPER AMATÖR PLAY-OFF | |
15 |
ASAŞ 1972 SPOR SARISEKİSPOR |
06.03.2020 |
15.00 |
İSK.DIŞ |
2.AMATÖR |
|
16 |
ANTAKYA BLD.GENÇ.VE SPOR GÜNEYLER GENÇ.VE SPOR |
06.03.2020 |
18.00 |
N.KOKA |
2.A.K.U-19 LİGİ |
|
17 |
MEDENBOYUSPOR KUMLU GENÇ.VE SPOR |
07.03.2020 |
12.00 |
MADENBOYU |
U-15 LİGİ |
|
18 |
MADENBOYUSPOR ARMUTLUSPOR |
07.03.2020 |
15.30 |
MADENBOYU |
2.A.K.U-19 LİGİ |
|
19 |
YAYLADAĞISPOR K.DALYAN BLD.SPOR |
07.03.2020 |
15.00 |
YAYLADAĞI |
2.A.K.U-19 LİGİ |
|
20 |
KAAN TEM.ANT.GENÇ.VE SPOR NİŞRİNSPOR |
07.03.2020 |
11.00 |
ESENTEPE |
U-15 LİGİ |
|
21 |
HATAY B.Ş.BLD.GENÇ.VE SPOR REYHANLISPOR |
07.03.2020 |
13.00 |
ESENTEPE |
U-15 LİGİ |
|
22 |
ARMUTLUSPOR HATAY 1939 FUTBOL KULÜBÜ |
07.03.2020 |
10.00 |
DEFNE ATATÜRK STADI |
U-15 LİGİ |
|
23 |
YENİÇAĞ GENÇ.VE SPOR KIRIKHAN BLD.GENÇ.VE SPOR |
07.03.2020 |
11.45 |
DEFNE ATATÜRK STADI |
U-15 LİGİ |
|
24 |
SÜMERSPOR H.FOLKLOR GENÇ.VE SPOR |
07.03.2020 |
13.30 |
DRFNE ATATÜRK STADI |
U-15 LİGİ |
|
25 |
NAZ.KUY.DURSUNLUSPOR YENİÇAĞ GENÇ.VE SPOR |
07.03.2020 |
15.30 |
DEFNE ATATÜRK STADI |
2.A.K.U-19 LİGİ |
|
26 |
H.GENÇLERBİRLİĞİSPOR GÜNEYLER GENÇ.VE SPOR |
07.03.2020 |
10.00 |
N.KOKA |
U-15 LİGİ |
|
27 |
EKİNCİSPOR HATAY EFSANESPOR |
07.03.2020 |
12.00 |
N.KOKA |
U-15 LİGİ |
|
28 |
HATAY 1967 GENÇ.VE SPOR BOHŞİN GENÇ.VE SPOR |
07.03.2020 |
14.00 |
N.KOKA |
2.A.K.U-19 LİGİ |
|
29 |
NİŞRİNSPOR SAMANDAĞSPOR |
07.03.2020 |
16.00 |
N.KOKA |
1.AK.U-19 PLAY-OFF |
|
30 |
H.MED.GENÇ.VE SPOR ALTINKAYA BLD.SPOR |
07.03.2020 |
18.00 |
N.KOKA |
2.A.K.U-19 LİGİ |
|
31 |
MIZRAKLISPOR HATAY SARAYSPOR |
07.03.2020 |
13.30 |
SAMANDAĞ |
U-13 LİGİ |
|
32 |
MEYDANSPOR D.SÜMER SARIBAHÇESPOR |
07.03.2020 |
15.30 |
SAMANDAĞ |
U-13 LİGİ |
|
33 |
ARSUZ UMUT GENÇ.VE SPOR ARSUZ KÖRFEZGÜCÜSPOR |
07.03.2020 |
10.00 |
KARAAĞAÇ |
U-15 LİGİ |
|
34 |
ARSUZ İLK ADIMSPOR ARSUZ GÖZCÜLERSPOR |
07.03.2020 |
11.45 |
KARAAĞAÇ |
U-15 LİGİ |
|
35 |
KARAAĞAÇSPOR A.ULUÇINAR GENÇ.VE SPOR |
07.03.2020 |
13.30 |
KARAAĞAÇ |
U-15 LİGİ |
|
36 |
ARSUZ KARAAĞAÇSPOR İSK.KAYRASPOR |
07.03.2020 |
15.30 |
KARAAĞAÇ |
1.A.K.U-19 PLAY-OFF |
|
37 |
İSK.POYRAZ GENÇ.VE SPOR DÖRTYOL BLD.SPOR |
07.03.2020 |
11.00 |
İSK.DIŞ |
U-13 LİGİ |
|
38 |
İSK.YÜKSELİŞ KOL.SPOR DÖRTYOL ESNAFSPOR |
07.03.2020 |
13.00 |
İSK.DIŞ |
U-15 LİGİ |
|
39 |
AŞKARBEYLİSPOR İSK.YILDIZSPOR |
07.02.2020 |
15.00 |
İSK.DIŞ |
2.A.K.U-19 LİGİ |
|
40 |
İSK.EFSANESPOR DÖRTYOLSPOR |
07.03.020 |
17.00 |
İSK.DIŞ |
2.A.K.U-19 LİGİ |
|
41 |
ERZİNSPOR A.Ş. İSK.POYRAZ GENÇ.VE SPOR |
07.03.2020 |
15.00 |
DÖRTYOL SENTETİK |
U-15 LİGİ |
|
42 |
İSK.KAYRASPOR İSK.EFSANESPOR |
07.03.2020 |
11.00 |
SARISEKİ |
U-15 LİGİ |
|
43 |
S.DAĞ GENÇLERBİRLİĞİSPOR REYHANLISPOR |
08.03.2020 |
11.00 |
SAMANDAĞ |
U-17 LİGİ |
|
44 |
S.DAĞ CİLLİ GENÇ.VE SPOR HARBİYESPOR |
08.03.2020 |
13.30 |
SAMANDAĞ |
U-13 LİGİ |
|
46 |
S.DAĞ CİLLİ GENÇ.VE SPOR GÜNEYLER GENÇ.VE SPOR |
08.03.2020 |
15.30 |
SAMANDAĞ |
U-17 LİGİ |
|
47 |
KIRIKHAN BLD.GENÇ.VE SPOR GÜNEYLER GENÇ.VE SPOR |
08.03.2020 |
11.00 |
KIRIKHAN DIŞ |
U-13 LİGİ |
|
48 |
KIRIKHAN BLD.GENÇ.VE SPOR EKİNCİSPOR |
08.03.2020 |
13.30 |
KIRIKHAN DIŞ |
U-17 LİGİ |
|
49 |
H.KARADENİZ FIRTINASISPOR HATAYSPOR |
08.03.2020 |
10.00 |
N.KOKA |
U-13 LİGİ |
|
50 |
ANTAKYAGÜCÜSPOR ÜZÜMDALI GENÇ.VE SPOR |
08.03.2020 |
12.00 |
N.KOKA |
U-17 LİGİ |
|
51 |
H.GENÇLERBİRLİĞİSPOR SÜMERSPOR |
08.03.2020 |
14.00 |
N.KOKA |
U-13 LİGİ |
|
52 |
H.GENÇLERBİRLİĞİSPOR HATAY 1939 FUTBOL KULÜBÜ |
08.03.2020 |
16.00 |
N.KOKA |
U-17 LİGİ |
|
53 |
NİŞRİNSPOR HATAY MED.GENÇ.VE SPOR |
08.03.2020 |
18.00 |
N.KOKA |
U-17 LİGİ |
|
54 |
HATAY 1967 GENÇ.VE SPOR SAMANDAĞSPOR |
08.02.2020 |
12.00 |
ESENTEPE |
U-13 LİGİ |
|
55 |
HATAY İD.YURDUSPOR HATAY B.Ş.BLD.GENÇ.VE SPOR |
08.03.2020 |
14.00 |
ESENTEPE |
U-13 LİGİ |
|
56 |
HATAY B.Ş.BLD.GENÇ.VE SPOR KAAN TEM.ANT.GENÇ.VE SPOR |
08.03.2020 |
16.00 |
ESENTEPE |
U-17 LİGİ |
|
57 |
SÜMERSPOR YENİÇAĞ GENÇ.VE SPOR |
08.03.2020 |
10.00 |
DEFNE ATATÜRK STADI |
U-17 LİGİ |
|
58 |
TAVLA GENÇ.VE SPOR ŞANLI URFA GENÇ.VE SPOR |
08.03.2020 | 12.00 | DEFNE ATATÜRK STADI | BAYANLAR | |
59 |
TAVLA GENÇ.VE SPOR ARMUTLUSPOR |
08.03.2020 |
14.00 |
DEFNE ATATÜRK STADI |
U-17 LİGİ |
|
60 |
NAZ.KUY.DUSRSUNLUSPOR SAMANDAĞSPOR |
08.03.2020 |
16.00 |
DEFNE ATATÜRK STADI |
U-17 LİGİ |
|
61 |
İSK.EFSANESPOR İSK.YÜKSELİŞ KOL.SPOR |
08.03.2020 |
10.30 |
İSK.DIŞ |
U-13 LİGİ |
|
62 |
İSK.KARTALSPOR ARSUZ KÖRFEZGÜCÜSPOR |
08.03.2020 |
12.30 |
İSK.DIŞ |
U-13 LİGİ |
|
63 |
5 TEM. İSKENDERUNSPOR PAYASSPOR |
08.03.2020 |
14.30 |
İSK.DIŞ |
U-17 LİGİ |
|
64 |
İSK.EFSANESPOR K.NARDÜZÜ GENÇ.VE SPOR |
08.03.2020 |
16.30 |
İSK.DIŞ |
U-17 LİGİ |
|
65 |
PAYASSPOR ARSUZ UMUT GENÇ.VE SPOR |
08.03.2020 |
11.00 |
SARISEKİ |
U-13 LİGİ |
|
66 |
İSK.KAYRASPOR DÖRTYOL ESNAFSPOR |
08.03.2020 |
15.30 |
SARISEKİ |
U-17 LİGİ |
|
67 |
ERZİNSPOR A.Ş. KARAAĞAÇSPOR |
08.03.2020 |
11.00 |
DÖRTYOL SENTETİK |
U-13 LİGİ |
|
68 |
A.ULUÇINAR GENÇ.VE SPOR İSK.YILDIZSPOR |
08.03.2020 |
15.00 |
GENÇLİK KAMPI |
U-17 LİGİ |
|
69 |
VİPARK GENÇ.VE SPOR DÖRTYOL ESNAFSPOR |
08.03.2020 |
10.00 |
KARAAĞAÇ |
U-13 LİGİ |
|
70 |
ARSUZ İLK ADIMSPOR ARSUZ GÖZCÜLERSPOR |
08.03.2020 |
11.45 |
KARAAĞAÇ |
U-13 LİGİ |
|
71 |
ARSUZ İLK ADIMSPOR DÖRTYOL BLD.SPOR |
08.03.2020 |
13.30 |
KARAAĞAÇ |
U-17 LİGİ |
|
72 |
ARSUZ KARAAĞAÇSPOR İSK.SAKARYASPOR 2018 |
08.03.2020 |
15.30 |
KARAAĞAÇ |
U-17 LİGİ |
|
73 |
REYHANLISPOR MUCUR YABANLISPOR |
08.03.2020 |
14.00 |
REYHANLI TAYFUR SÖKMEN |
SPOR TOTO BAL |
|
BÜTÜN KULÜPLERİMİZE BAŞARILAR DİLERİZ.
|