28. Hafta Müsabaka Programı (18 - 22 Mart 2020)

18-23 MART 2020 TARİHLERİ ARASI MÜSABAKA PROGRAMI

(28. HAFTA)

TFF TARAFINDAN KORONA VİRÜSÜNE KARŞI TEDBİR OLARAK İPTAL EDİLEN KATEGORİLERE AİT MÜSABAKALAR YEŞİL RENKLE GÖSTERİLMİŞTİR.

BÜTÜN AMATÖR MÜSABAKALAR ULUSAL SAĞLIK TEDBİRLERİ KAPSAMINDA İLERİ BİR TARİHE ERTELENMİŞTİR.

 S.NO

 KULÜP ADI

TARİH

SAAT 

 YER

 KATEGORİ

1

KIRIKHAN 1461 SPOR

İSK.YILDIZSPOR

18.03.2020

15.30

KIRIKHAN STADI

1.A.K.PLAY-OFF

2

İSK.MEYDANSPOR

DÖRTYOL ESNAFSPOR

18.03.2020

15.30

İSK.DIŞ

1.A.K.PLAY-OFF

3

İSK.EFSANESPOR

ARSUZ İLKADIMSPOR

18.03.2020

17.30

İSK.DIŞ

2.AMATÖR

4

İSK.KAYRASPOR

MAŞUKLUSPOR

18.03.2020

15.30

SARISEKİ

1.A.K.PLAY-OFF

5

ANTAKYA BLD.GENÇ.VE SPOR

H.MED.LER GENÇ.VE SPOR

18.03.2020

15.00

N.KOKA

2.AMATÖR

6

ANTAKYA GÜCÜSPOR

H.GENÇLERBİRLİĞİSPOR

18.03.2020

17.00

N.KOKA

2.AMATÖR

7

ERZİN GÖKDERE GENÇ.VE SPOR

DÖRTYOLSPOR

18.03.2020

15.30

DÖRTYOL SENTETİK

2.AMATÖR

8

S.DAĞ GENÇLERBİRLİĞİSPOR

NAZ.KUY.DURSUNLUSPOR

19.03.2020

16.00

SAMANDAĞ

SÜPER AMATÖR PLAY-OFF

9

ARSUZ KARAAĞAÇSPOR

NİŞRİNSPOR

19.03.2020

16.00

KARAAĞAÇ

SÜPER AMATÖR PLAY-OFF

10

AŞKARBEYLİSPOR

BEKBELE GENÇ.VE SPOR

19.03.2020

15.00

İSK.DIŞ

2.AMATÖR

11

İSK.SAKARYASPOR 2018

AZGANLIKSPOR

19.03.2020

17.00

İSK.DIŞ

2.AMATÖR

12

BOHŞİN GENÇ.VE SPOR

HATAY EFSANESPOR

19.03.2020

15.30

DEFNE ATATÜRK STADI

2.AMATÖR

13

GÜNEYLER GENÇ.VE SPOR

KUZEYTEPE GENÇ.VE SPOR

19.03.2020

17.30

N.KOKA

2.AMATÖR

14

ASAŞ 1972 SPOR

K.NARDÜZÜ GENÇ.VE SPOR

20.03.2020

TEHİR

TEHİR

2.AMATÖR

15

YAYLADAĞISPOR

MADENBOYUSPOR

21.03.2020

TEHİR

TEHİR

2.A.K.U-19 LİGİ

16

NAZ.KUY.DURSUNLUSPOR

ARMUTLUSPOR

 

21.03.2020

TEHİR

TEHİR

 

2.A.K.U-19 LİGİ

17

H.MED.LER GENÇ.VE SPOR

BOHŞİN GENÇ.VE SPOR

 

21.03.2020

TEHİR

TEHİR

2.A.K.U-19 LİGİ

18

ANTAKYA BLD.GENÇ.VE SPOR

HATAY 1967 GENÇ.VE SPOR

 

21.03.2020

TEHİR

TEHİR

2.A.K.U-19 LİGİ

19

K.DALYAN BLD.SPOR

YENİÇAĞ GENÇ.VE SPOR

 

21.03.2020

TEHİR

TEHİR

2.A.K.U-19 LİGİ

20

GÜNEYLER GENÇ.VE SPOR

ALTINKAYA BLD.SPOR

 

21.03.2020

TEHİR

TEHİR

2.A.K.U-19 LİGİ

21

SARISEKİSPOR

İSK.EFSANESPOR

 

21.03.2020

TEHİR

TEHİR

2.A.K.U-19 LİGİ

22

DÖRTYOLSPOR

İSK.YILDIZSPOR

 

21.03.2020

İPTAL

İPTAL

2.A.K.U-19 LİGİ

23

KUMLU GENÇ.VE SPOR

DİKMECESPOR

 

22.03.2020

TEHİR

TEHİR

2.AMAMATÖR

24

5 TEM.İSKENDERUNSPOR

CEYHANSPOR

 

22.03.2020

TEHİR

TEHİR

SPOR TOTO BAL

TFF TARAFINDAN KORONA VİRÜSÜNE KARŞI TEDBİR OLARAK İPTAL EDİLEN KATEGORİLERE AİT MÜSABAKALAR AŞAĞIDA LİSTELENMİŞTİR.

1

KAAN TEM. ANT. GENÇ. VE SPOR

MEYDAN SPOR

21.03.2020

İPTAL

İPTAL

U-13 LİGİ

2

GÜNEYLER GENÇ.VE SPOR

HATAY İDMANYURDUSPOR

21.03.2020

İPTAL

İPTAL

U-13 LİGİ

3

EKİNCİSPOR

S.DAĞ CİLLİ GENÇ.VE SPOR

 

21.03.2020

İPTAL

İPTAL

 

U-13 LİGİ

4

YENİÇAĞ GENÇ.VE SPOR

H.GENÇLERBİRLİĞİSPOR

 

21.03.2020

İPTAL

İPTAL

 

U-13 LİGİ

5

SÜMERSPOR

HATAYSPOR

 

21.03.2020

İPTAL

İPTAL

 

U-13 LİGİ

6

HARBİYESPOR

HATAY B.Ş.BLD.GENÇ.VE SPOR

 

21.03.2020

İPTAL

İPTAL

 

U-13 LİGİ

7

SAMANDAĞSPOR

H.KARADENİZ FIRTINASISPOR

 

21.03.2020

İPTAL

İPTAL

U-13 LİGİ

8

ARSUZ GÖZCÜLERSPOR

ARSUZ UMUT GENÇ.VE SPOR

 

21.03.2020

İPTAL

İPTAL

U-13 LİGİ

9

ARSUZ KÖRFEZGÜCÜSPOR

VİPARK GENÇ.VE SPOR

 

21.03.2020

İPTAL

İPTAL

U-13 LİGİ

10

KARAAĞAÇSPOR

İSK.KARTALSPOR

 

21.03.2020

İPTAL

İPTAL

U-13 LİGİ

11

KIRIKHAN 1461 SPOR

ARSUZ KÖRFEZGÜCÜSPOR

 

21.03.2020

İPTAL

İPTAL

U-11 LİGİ

12

İSK.YÜKSELİŞ KOL.SPOR

İSK.KARTALSPOR

 

21.03.2020

İPTAL

İPTAL

U-11 LİGİ

13

İSK.YÜKSELİŞ KOL.SPOR

DÖRTYOL ESNAFSPOR

 

21.03.2020

İPTAL

İPTAL

U-13 LİGİ

14

İSK.SAKARYASPOR 2018

PAYASSPOR

 

21.03.2020

İPTAL

İPTAL

U-13 LİGİ

15

İSK.POYRAZ GENÇ.VE SPOR

ARSUZ İLK ADIMSPOR

 

21.03.2020

İPTAL

 

İPTAL

U-13 LİGİ

16

ERZİNSPOR A.Ş.

İSK.EFSANESPOR

 

21.03.2020

İPTAL

İPTAL

U-13 LİGİ

17

HARBİYESPOR

HATAY B.Ş.BLD.GENÇ.VE SPOR

 

21.03.2020

İPTAL

İPTAL

U-11 LİGİ

18

HATAYSPOR

ARMUTLUSPOR

 

21.03.2020

İPTAL

İPTAL

U-11 LİGİ

19

EKİNCİSPOR

HATAY KARTALSPOR

 

21.03.2020

12.30

İPTAL

U-11 LİGİ

20

SERİNYOLSPOR

DEF.SÜMER SARIBAHÇESPOR

 

21.03.2020

İPTAL

İPTAL

U-11 LİGİ

21

HATAY KIVILCIMSPOR

MIZRAKLI GENÇ.VE SPOR

 

21.03.2020

İPTAL

İPTAL

U-11 LİGİ

22

REYHANLISPOR

ARMUTLUSPOR

 

22.03.2020

İPTAL

 

İPTAL

U-17 LİGİ

23

S.DAĞ GENÇLERBİRLİĞİSPOR

YENİÇAĞ GENÇ.VE SPOR

 

22.03.2020

İPTAL

İPTAL

U-17 LİGİ

24

S.DAĞ CİLLİ GENÇ.VE SPOR

KAAN TEM.ANT.GENÇ.VE SPOR

 

22.03.2020

İPTAL

İPTAL

U-17 LİGİ

25

KIRIKHAN BLD.GENÇ.VE SPOR

ANTAKYA GÜCÜSPOR

 

22.03.2020

İPTAL

İPTAL

U-17 LİGİ

26

H.GENÇLİK VE SPOR İL MÜD.SPOR

KAYSERİ GENÇLİK  VE SPOR

 

22.03.2020

İPTAL

İPTAL

BÖLGESEL U-13 LİGİ

27

HATAY 1939 FUTBOL KULÜBÜ

GÜNEYLER GENÇ.VE SPOR

 

22.03.2020

İPTAL

İPTAL

U-17 LİGİ

28

H.GENÇLERBİRLİĞİSPOR

HATAY B.Ş.BLD.GENÇ.VE SPOR

22.03.2020

İPTAL

İPTAL

U-17 LİGİ

29

D.SÜMER SARIBAHÇESPOR

HATAY SARAYSPOR

 

22.03.2020

İPTAL

İPTAL

 

U-13 LİGİ

30

HARBİYESPOR

EKİNCİSPOR

 

22.03.2020

İPTAL

İPTAL

 

U-17 LİGİ

31

SÜMERSPOR

H.MED.LER GENÇ.VE SPOR

 

22.03.2020

İPTAL

İPTAL

 

U-17 LİGİ

32

NAZ.KUY.DURSUNLUSPOR

ÜZÜMDALI GENÇ.VE SPOR

 

22.03.2020

İPTAL

İPTAL

 

U-17 LİGİ

33

TAVLA GENÇ.VE SPOR

NİŞRİNSPOR

 

22.03.2020

İPTAL

İPTAL

U-17 LİGİ

34

K.NARDÜZÜ GENÇ.VE SPOR

DÖRTYOL ESNAFSPOR

 

22.03.2020

İPTAL

İPTAL

U-11 LİGİ

35

DÖRTYOL BLD.SPOR

ARSUZ İLK ADIMSPOR

 

22.03.2020

İPTAL

İPTAL

U-11 LİGİ

36

ARSUZ GÖZCÜLERSPOR

ARSUZ KARAAĞAÇGÜCÜSPOR

 

22.03.2020

İPTAL

İPTAL

U-11 LİGİ

37

VİPARK GENÇ.VE SPOR

ARSUZ UMUT GENÇ.VE SPOR

 

22.03.2020

İPTAL

İPTAL

U-11 LİGİ

38

5 TEM.İSKENDERUNSPOR

ARSUZ İLK ADIMSPOR

 

22.03.2020

İPTAL

İPTAL

U-17 LİGİ

39

İSK.EFSANESPOR

İSK.KAYRASPOR

 

22.03.2020

İPTAL

İPTAL

U-17 LİGİ

40

PAYASSPOR

İSK.SAKARYASPOR 2018

 

22.03.2020

İPTAL

İPTAL

U-17 LİGİ

41

A.ULUÇINAR GENÇ.VE SPOR

DÖRTYOL ESNAFSPOR

 

22.03.2020

İPTAL

İPTAL

U-17 LİGİ

42

ARSUZ KARAAĞAÇSPOR

DÖRTYOL BLD.SPOR

 

22.03.2020

İPTAL

İPTAL

U-17 LİGİ

43

K.NARDÜZÜ GENÇ.VE SPOR

İSK.YILDIZSPOR

 

22.03.2020

İPTAL

İPTAL

U-17 LİGİ

44

H.KARADENİZ FIRTINASISPOR

GÜNEYLER GENÇ.VE SPOR

 

22.03.2020

İPTAL

İPTAL

U-11 LİGİ

45

SAMANDAĞSPOR

H.GENÇLERBİRLİĞİSPOR

 

22.03.2020

İPTAL

İPTAL

U-11 LİGİ

46

HATAY SARAYSPOR

MEYDANSPOR

 

22.03.2020

İPTAL

İPTAL

U-11 LİGİ

47

KUZEYTEPE GENÇ.VE SPOR

HATAY İDMANYURDUSPOR

 

22.03.2020

İPTAL

İPTAL

U-11 LİGİ

48

S.DAĞ GENÇLERBİRLİĞİSPOR

YENİÇAĞ GENÇ.VE SPOR

 

22.03.2020

İPTAL

İPTAL

U-11 LİGİ

49

DEFNE ÇINAR GENÇLİKSPOR

ANTAKYA BLD.GENÇ.VE SPOR

 

22.03.2020

İPTAL

İPTAL

U-11 LİGİ

50

NAZ.KUY.DURSUNLUSPOR

SÜMERSPOR

 

22.03.2020

İPTAL

İPTAL

U-11 LİGİ

BÜTÜN KULÜPLERİMİZE BAŞARILAR DİLERİZ.

DİKKAT! www.hatayaskf.org.tr adresli sitemizde yer alan bilgiler ile Hatay ASKF’deki dokümanlar içerindeki bilgiler arasında farklılık(lar)bulunması halinde, Hatay ASKF’de mevcut olan dokümanlardaki bilgiler esas alınır.Ayrıca tereddüde düşülmesi durumunda; mesai saatleri dâhilinde 2138726–2143392 numaralı telefonlardan bilgi alınabilir. www.hatayaskf.org.tr adresli sitemizi ziyaret eden herkes bu koşulu kabul etmiş olur.

 

                                          SPOR KAVGA İLE DEĞİL, ALKIŞ VE SEVGİ

                                                  TEZAHHURATLARI İLE YAPILIR