12. Hafta Müsabaka Programı(27 Kasım - 03 Aralık 2018)

  27 KASIM-03 ARALIK 2018 TARİHLERİ ARASI HAFTALIK MÜSABAKA PROGRAMI

( 12.HAFTA )

 S.NO

 KULÜP ADI

TARİH

SAAT 

 YER

 KATEGORİ

1

KAAN TEM.ANT.GENÇ.VE SPOR

HASSA BLD.SPOR

27.11.2018

14.00

N.KOKA

1.AMATÖR

2

TURUNÇLU GENÇ.VE SPOR

SÜMERSPOR

27.11.2018

16.00

N.KOKA

1.AMATÖR

3

REYHANLI BLD.SPOR

A.GÖZCÜLERSPOR

28.11.2018

11.00

REYHANLI TAYFUR SÖKMEN

SÜPER LİG

4

DEFNE GENÇ.VE SPOR

KIRIKHAN GÜCÜ SPOR

28.11.2018

16.00

N.KOKA

1.AMATÖR

5

HATAY 1967 GENÇ.VE SPOR

YENİÇAĞ GENÇ.VE SPOR

28.11.2018

18.00

N.KOKA

U-17 LİGİ

6

S.DAĞ CİLLİ GENÇ.VE SPOR

MAŞUKLUSPOR

28.11.2018

15.00

SAMANDAĞ

1.AMATÖR

7

DÖRTYOLSPOR

HARBİYESPOR

28.11.2018

15.00

DÖRTYOL

1.AMATÖR

8

DURSUNLUSPOR

İSK.KAYRA SPOR

29.11.2018

14.00

N.KOKA

1.AMATÖR

9

S.DAĞ GENÇLERBİRLİĞİSPOR

KIRIKHAN İD.YURDUSPOR 1976

29.11.2018

16.00

N.KOKA

1.AMATÖR

10

ARMUTLUSPOR

KAAN TEM.ANT.GENÇ.VE SPOR

29.11.2018

18.00

N.KOKA

1.A.K.U-19 LİGİ

11

YAYLADAĞISPOR

DEFNE 2013 SPOR

29.11.2018

15.00

MADENBOYU

SÜPER LİG

12

SAMANDAĞSPOR

ANTAKYASPOR FK

29.11.2018

15.00

SAMANDAĞ

SÜPER LİG

13

BELEN BLD.SPOR

DÖRTYOL BLD.SPOR

29.11.2018

15.00

İSK.DIŞ

SÜPER LİG

14

İSK.KARTALSPOR

İSK.BLD.GENÇ.VE SPOR

29.11.2018

18.00

İSK.DIŞ

U-17 LİGİ

15

ALTINKAYA BLD.SPOR

NİŞRİNSPOR

30.11.2018

14.00

N.KOKA

1.AMATÖR

16

ARMUTLUSPOR

EKİNCİSPOR

30.11.2018

16.00

 

N.KOKA

SÜPER LİG

17

SÜMERSPOR

S.DAĞ CİLLİ GENÇ.VE SPOR

30.11.2018

18.00

 

N.KOKA

1.A.K.U-19 LİGİ

18

BELEN BLD.SPOR

A.KARAAĞAÇSPOR

30.11.2018

18.00

 

İSK.DIŞ

1.A.K.U-19 LİGİ

19

H.SARAYSPOR

D.ÇINAR GENÇ. VE SPOR

01.12.2018

10.00

 

SÜMERLER

U-11 LİGİ

20

H.KARADENİZ FIRTINASI SPOR

KIRIKHAN BLD.GENÇ.VE SPOR

01.122012

11.30

SÜMERLER

U-11 LİGİ

21

H.KARTALSPOR

DEFNE 2013 SPOR

01.12.2018

13.00

SÜMERLER

U-11 LİGİ

22

TURUNÇLU GENÇ.VE SPOR

MEYDANSPOR

01.12.2018

14.30

SÜMERLER

U-11 LİGİ

23

SAMANDAĞSPOR

D.SÜM.SARIBAHÇESPOR

01.12.2018

16.00

SÜMERLER

U-11 LİGİ

24

DEFNE 2013 SPOR

S.DAĞ CİLLİ GENÇ.VE SPOR

01.12.2018

10.00

N.KOKA

U-15 LİGİ

25

D.SÜM.SARIBAHÇESPOR

GÜNEYLER GENÇ.VE SPOR

01.12.2018

12.00

N.KOKA

U-15 LİGİ

26

H.SARAYSPOR

ANTAKYA GÜCÜ SPOR

01.12.2018

İPTAL

İPTAL

U-15 LİGİ

27

DEFNE GENÇ.VE SPOR

HATAY B.Ş.BLD.SPOR

01.12.2018

16.00

N.KOKA

U-15 LİGİ

28

H.FOLKLOR GENÇ.VE SPOR

MEYDANSPOR

01.12.2018

10.30

ESENTEPE

U-13 LİGİ

29

HATAY B.Ş.BLD.SPOR

KAAN TEM.ANT.GENÇ.VE SPOR

01.12.2018

12.00

ESENTEPE

U-13 LİGİ

30

SERİNYOLSPOR

SÜMERSPOR

01.12.2018

13.30

ESENTEPE

U-13 LİGİ

31

HARBİYESPOR

KIRIKHAN BLD.GENÇ.VE SPOR

01.12.2018

15.00

ESENTEPE

U-13 LİGİ

32

HARBİYESPOR

YENİÇAĞ GENÇ.VE SPOR

01.12.2018

16.30

ESENTEPE

U-15 LİGİ

33

SAMANDAĞSPOR

REYHANLI BLD.SPOR

01.12.2018

12.30

SAMANDAĞ

U-15 LİGİ

34

ANTAKYASPOR FK

DEFNE 2013 SPOR

01.12.2018

14.30

SAMANDAĞ

1.A.K.U-19 LİGİ

35

REYHANLI BLD.SPOR

SAMANDAĞSPOR

01.12.2018

14.30

REYHANLI TAYFUR SÖKMEN

1.A.K.U-19 LİGİ

36

KIRIKHAN GÜCÜ SPOR

ERZİN BLD.SPOR

01.12.2018

10.30

KIRIKHAN

1.A.K.U-19 LİGİ

37

KIRIKHANSPOR

MEDCEM SİLİFKE BLD.SPOR

01.12.2018

14.00

KIRIKHAN

SPOR TOTO B.A.L.

38

ARSUZ İLK ADIM SPOR

A.GÖZCÜLERSPOR

01.12.2018

10.00

İSK.DIŞ

U-11 LİGİ

39

DÖRTYOL BLD.SPOR

A.ULUÇINAR GENÇ.VE SPOR

01.12.2018

11.30

İSK.DIŞ

U-11 LİGİ

40

VİPARK GENÇ.VE SPOR

İSK.KARTALSPOR

01.12.2018

13.00

İSK.DIŞ

U-11 LİGİ

41

ARSUZ İD.YURDU SPOR

İSK.KAYRA SPOR

01.12.2018

15.00

İSK.DIŞ

U-15 LİGİ

42

İSK.KARTALSPOR

VİPARK GENÇ.VE SPOR

01.12.2018

17.00

İSK.DIŞ

U-15 LİGİ

43

İSK.KAYRA SPOR

HASSA BLD.SPOR

01.12.2018

11.30

SARISEKİ

1.A.K.U-19 LİGİ

44

PAYASSPOR

ARSUZ İD.YURDU SPOR

01.12.2018

İPTAL

İPTAL

1.A.K.U-19 LİGİ

45

K.NARDÜZÜ GENÇ.VE SPOR

PAYASSPOR

01.12.2018

10.00

KARAAĞAÇ

U-15 LİGİ

46

A.KARAAĞAÇSPOR

SARISEKİSPOR

01.12.2018

11.30

KARAAĞAÇ

U-15 LİGİ

47

KARAAĞAÇSPOR

SARISEKİSPOR

01.12.2018

13.00

KARAAĞAÇ

U-17 LİGİ

48

ARSUZ İLK ADIMSPOR

İSK.BLD.GENÇ.VE SPOR

01.12.2018

15.00

KARAAĞAÇ

U-15 LİGİ

49

EKİNCİSPOR

ARMUTLUSPOR

02.12.2018

10.00

SÜMERLER

U-11 LİGİ

50

H.GENÇLERBİRLİĞİSPOR

ALTINÖZÜ BLD.GENÇ.VE SPOR

02.12.2018

11.30

SÜMERLER

U-11 LİGİ

51

DURSUNLUSPOR

KIRIKHAN İD.YURDU 1976

02.12.2018

13.00

SÜMERLER

U-11 LİGİ

52

HARBİYESPOR

GÜNEYLER GENÇ.VE SPOR

02.12.2018

14.30

SÜMERLER

U-11 LİGİ

53

SÜMERSPOR

HATAY B.Ş.BLD.SPOR

02.12.2018

16.00

SÜMERLER

U-11 LİGİ

54

SAMANDAĞSPOR

GÜNEYLER GENÇ.VE SPOR

02.12.2018

10.30

SAMANDAĞ

U-17 LİGİ

55

1939 GÜNEY YILDIZI SPOR

TAVLA GENÇ.VE SPOR

02.12.2018

13.00

SAMANDAĞ

KADINLAR 3.LİG

56

TURUNÇLU GENÇ.VE SPOR

H.GENÇLERBİRLİĞİSPOR

02.12.2018

10.00

N.KOKA

U-13 LİGİ

57

HARBİYESPOR

DEFNE 2013 SPOR

02.12.2018

11.30

N.KOKA

U-17 LİGİ

58

H.GENÇLERBİRLİĞİSPOR

KAAN TEM.ANT.GENÇ.VE SPOR

02.2018

13.30

N.KOKA

U-17 LİGİ

59

NİŞRİNSPOR

H.ÖNCÜ GENÇ.VE SPOR

02.12.2018

15.30

N.KOKA

U-17 LİGİ

60

ANTAKYA GÜCÜ SPOR

SÜMERSPOR

02.12.2018

17.30

N.KOKA

U-17 LİGİ

61

ALTINÖZÜ BLD.GENÇ.VE SPOR

TAVLA GENÇ.VE SPOR

02.12.2018

14.30

ALTINÖZÜ

U-17 LİGİ

62

DEFNE GENÇ.VE SPOR

SAMANDAĞSPOR

02.12.2018

10.30

ESENTEPE

U-13 LİGİ

63

D.SÜM. SARIBAHÇE SPOR

S.DAĞ CİLLİ GENÇ.VE SPOR

02.12.2018

12.00

ESENTEPE

U-13 LİGİ

64

H.SARAYSPOR

HATAYSPOR

02.12.2018

13.30

ESENTEPE

U-13 LİGİ

65

YENİÇAĞ GENÇ.VE SPOR

H.KARTALSPOR

02.12.2018

15.00

ESENTEPE

U-13 LİGİ

66

GÜZELYAYLASPOR

GÜNEYLER GENÇ.VE SPOR

02.12.2018

16.30

ESENTEPE

U-13 LİGİ

67

H.DUMLUPINARSPOR

DÖRTYOL BLD.SPOR

02.12.2018

14.00

İSK.5.TEMMUZ

KADINLAR 3.LİG

68

KARAAĞAÇSPORPOR

DÖRTYOL ESNAF SPOR

02.12.2018

10.00

İSK.DIŞ

U-11 LİGİ

69

İSK.YÜKSELİŞ KOL.SPOR

ARSUZ UMUT GENÇ.VE SPOR

02.12.2018

11.30

İSK.DIŞ

U-11 LİGİ

70

ARSUZ İD.YURDU SPOR

ERZİN BLD.SPOR

02.12.2018

14.00

İSK.DIŞ

U-13 LİGİ

71

ARSUZ UMUT GENÇ.VE SPOR

İSK.BLD.GENÇ.VE SPOR

02.12.2018

15.30

İSK.DIŞ

U-13 LİGİ

72

K.NARDÜZÜ GENÇ.VE SPOR

İSK.KAYRA SPOR

02.12.2018

17.00

İSK.DIŞ

U-17 LİGİ

73

DÖRTYOL BLD.SPOR

İSK.KARTALSPOR

02.12.2018

11.00

DÖRTYOL SENTETİK

U-13 LİGİ

74

A.ULUÇINAR GENÇ.VE SPOR

PAYASSPOR

02.12.2018

14.30

GENÇLİK KAMPI

U-17 LİGİ

75

PAYASSPOR

A.GÖZCÜLERSPOR

02.12.2018

11.00

SARISEKİ

U-13 LİGİ

76

İSK.KAYRASPOR

VİPARK GENÇ.VE SPOR

02.12.2018

13.00

SARISEKİ

U-13 LİGİ

77

KARAAĞAÇSPOR

İSK.YÜKSELİŞ KOL. SPOR

02.12.2018

09.30

KARAAĞAÇ

U-13 LİGİ

78

ARSUZ İLK ADIM SPOR

A.ULUÇINAR GENÇ.VE SPOR

02.12.2018

11.00

KARAAĞAÇ

U-13 LİGİ

79

A.KARAAĞAÇSPOR

KAPADOKYA GÖREMESPOR

02.12.2018

14.00

KARAAĞAÇ

SPOR TOTO B.A.L.

80

KIRIKHAN BLD.GENÇ.VE SPOR

HASSA BLD.SPOR

02.12.2018

10.30

KIRIKHAN

U-15 LİGİ

81

KIRIKHANSPOR

DÖRTYOL ESNAF SPOR

02.12.2018

12.30

KIRIKHAN

U-17 LİGİ

82

KIRIKHANSPOR

EKİNCİSPOR

02.12.2018

14.30

KIRIKHAN

1.A.K.U-19 LİGİ

83

DÖRTYOL ESNAF SPOR

A.GÖZCÜLERSPOR

03.12.2018

15.00

DÖRTYOL

SÜPER LİG

84

KÖRFEZ İSKENDERUNSPOR

REYHANLI BLD.SPOR

03.12.2018

15.00

İSK.DIŞ

SÜPER LİG

BÜTÜN KULÜPLERİMİZE BAŞARILAR DİLERİZ.

DİKKAT! www.hatayaskf.org.tr adresli sitemizde yer alan bilgiler ile Hatay ASKF’deki dokümanlar içerindeki bilgiler arasında farklılık(lar)bulunması halinde, Hatay ASKF’de mevcut olan dokümanlardaki bilgiler esas alınır.Ayrıca tereddüde düşülmesi durumunda; mesai saatleri dâhilinde 2138726–2143392 numaralı telefonlardan bilgi alınabilir. www.hatayaskf.org.tr adresli sitemizi ziyaret eden herkes bu koşulu kabul etmiş olur.

 

                                          SPOR KAVGA İLE DEĞİL, ALKIŞ VE SEVGİ

                                                  TEZAHHURATLARI İLE YAPILIR