26. Hafta Müsabaka Programı (13 - 17 Mart 2019)

13-17 MART 2019 TARİHLERİ ARASI HAFTALIK MÜSABAKA PROGRAMI

( 26.HAFTA )

 S.NO

 KULÜP ADI

TARİH

SAAT 

 YER

 KATEGORİ

1

KIRIKHAN GÜCÜ SPOR

MAŞUKLUSPOR

13.03.2019

15.00

KIRIKHAN

1.A.K.PLAY-OFF

2

HASSA BLD.SPOR

İSK.KAYRASPOR

13.03.2019

15.00

HASSA

1.A.K.PLAY-OFF

3

NİŞRİNSPOR

DURSUNLUSPOR

13.03.2019

15.00

N.KOKA

1.A.K.PLAY-OFF

4

GÜNEYLER GENÇ.VE SPOR

H.MED.GENÇ.VE SPOR

13.03.2019

17.00

N.KOKA

2.AMATÖR

5

ASAŞ 1972 SPOR

ARSUZ UMUT GENÇ.VE SPOR

13.03.2019

14.00

İSK.DIŞ

2.AMATÖR

6

ARSUZ İLK ADIM SPOR

İSK.ESEN GENÇ.VE SPOR

13.03.2019

15.00

KARAAĞAÇ

2.AMATÖR

7

SAMANDAĞSPOR

REYHANLI BLD.SPOR

14.03.2019

15.00

SAMANDAĞ

S.LİG PLAY-OFF

8

KÖRFEZ İSKENDERUNSPOR

ANTAKYASPOR FK

14.03.2019

15.00

İSK.DIŞ

S.LİG PLAY-OFF

9

H.ÖNCÜ GENÇ.VE SPOR

HATAY B.Ş.BLD.SPOR

14.03.2019

15.00

N.KOKA

2.AMATÖR

10

H.GENÇLERBİRLİĞİSPOR

HATAY 1967 GENÇ.VE SPOR

14.03.2019

17.00

N.KOKA

2.AMATÖR

11

K.NARDÜZÜ GENÇ.VE SPOR

AZGANLIKSPOR

14.03.2019

15.00

KARAAĞAÇ

2.AMATÖR

12

DİKMECESPOR

KUMLU GENÇ.VE SPOR

15.03.2019

15.00

N.KOKA

2.AMATÖR

13

ÜZÜMDALI GENÇ.VE SPOR

K.DALYAN BLD.SPOR

15.03.2019

17.00

N.KOKA

2.AMATÖR

14

KIRIKHAN BLD.GENÇ.VE SPOR

İSK.KARTALSPOR

16.03.2019

14.00

SÜMERLER

U-11 PLAY-OFF

15

ARSUZ İLK ADIM SPOR

D.SÜMER SARIBAHÇESPOR

16.03.2019

15.30

SÜMERLER

U-11 PLAY-OFF

16

H.KARADENİZ FIRTINASISPOR

KAAN TEM.ANT.GENÇ.VE SPOR

16.03.2019

10.00

N.KOKA

U-14 LİGİ

17

DEFNE ÇINAR GENÇLİKSPOR

D.SÜMER SARIBAHÇESPOR

16.03.2019

12.00

N.KOKA

U-14 LİGİ

18

H.GENÇLERBİRLİĞİSPOR

YAYLADAĞISPOR

16.03.2019

14.00

N.KOKA

2.A.K.U-19 LİGİ

19

ANTAKYA GÜCÜ SPOR

ÜZÜMDALI GENÇ.VE SPOR

16.03.2019

İPTAL

 

İPTAL

2.A.K.U-19 LİGİ

20

NİŞRİNSPOR

YENİÇAĞ GENÇ.VE SPOR

16.03.2019

18.00

 

N.KOKA

2.A.K.U-19 LİGİ

21

MADENBOYUSPOR

GÜNEYLER GENÇ.VE SPOR

16.03.2019

15.00

 

MADENBOYU

U-14 LİGİ

22

REYHANLI BLD.SPOR

H.KARTALSPOR

16.03.2019

14.00

REYHANLI     11 MAYIS ŞEHİTLERİ

U-14 LİGİ

23

HATAY B.Ş.BLD.SPOR

SAMANDAĞSPOR

16.03.2019

11.00

ESENTEPE

U-14 LİGİ

24

SÜMERSPOR

EKİNCİSPOR

16.03.2019

13.00

ESENTEPE

U-14 LİGİ

25

H.SARAYSPOR

KUMLU GENÇ.VE SPOR

16.03.2019

15.00

ESENTEPE

U-14 LİGİ

26

İSK.KAYRASPOR

ARSUZ UMUT GENÇ.VE SPOR

16.03.2019

15.00

SARISEKİ

U-14 LİGİ

27

İSK.KARTALSPOR

İSK.YÜKSELİŞ KOL.SPOR

16.03.2019

10.00

İSK.DIŞ

U-14 LİGİ

28

ARSUZ İD.YURDUSPOR

İSK.YILDIZSPOR

16.03.2019

12.00

İSK.DIŞ

U-14 LİGİ

29

ARSUZ İLK ADIM SPOR

DÖRTYOL ESNAF SPOR

16.03.2019

11.00

KARAAĞAÇ

U-14 LİGİ

30

KARAAĞAÇSPOR

VİPARK GENÇ.VE SPOR

16.03.2019

13.00

KARAAĞAÇ

U-14 LİGİ

31

K.NARDÜZÜ GENÇ.VE SPOR

A.KARAAĞAÇSPOR

16.03.2019

15.00

KARAAĞAÇ

U-14 LİGİ

32

SAMANDAĞSPOR

İSK.BLD.GENÇ.VE SPOR

16.03.2019

15.00

SAMANDAĞ

1.A.K.U-19 PLAY-OFF

33

KIRIKHANSPOR

A.KARAAĞAÇSPOR

16.03.2019

11.00

KIRIKHAN

1.A.K.U-19 PLAY-OFF

34

HATAY SPOR

HATAY B.Ş. BLD. SPOR

17.03.2019 

11.00

SÜMERLER

U-11 PLAY-OFF

35

DURSUNLUSPOR

EKİNCİSPOR

17.03.2019

10.00

N.KOKA

U-16 LİGİ

36

H.ÖNCÜ GENÇ.VE SPOR

HASSA BLD.SPOR

17.03.2019

12.00

N.KOKA

U-16 LİGİ

37

GÜNEYLER GENÇ.VE SPOR

YAYLADAĞISPOR

17.03.2019

14.00

N.KOKA

U-16 LİGİ

38

KAAN TEM.ANT.GENÇ.VE SPOR

TAVLA GENÇ.VE SPOR

17.03.2019

16.00

N.KOKA

U-16 LİGİ

39

TURUNÇLU GENÇ.VE SPOR

HARBİYESPOR

17.03.2019

18.00

N.KOKA

2.A.K.U-19 LİGİ

40

YENİÇAĞ GENÇ.VE SPOR

H.GENÇLERBİRLİĞİSPOR

17.03.2019

10.30

ESENTEPE

U-16 LİGİ

41

ARMUTLUSPOR

SAMANDAĞSPOR

17.03.2019

12.30

ESENTEPE

U-16 LİGİ

42

HATAY B.Ş.BLD.SPOR

REYHANLI BLD.SPOR

17.03.2019

14.30

ESENTEPE

U-16 LİGİ

43

SÜMERSPOR

ANTAKYA GÜCÜ SPOR

17.03.2019

16.30

ESENTEPE

U-16 LİGİ

44

İCADİYE GENÇ.VE SPOR

BEKBELE GENÇ.VE SPOR

17.03.2019

15.00

DÖRTYOL SENTETİK

2.AMATÖR

45

İSK.BLD.GENÇ.VE SPOR

KIRIKHANSPOR

17.03.2019

14.00

İSK.5 TEMMUZ

SPOR TOTO BAL

46

İSK.YILDIZSPOR

İSK.SARISEKİSPOR

17.03.2019

14.00

İSK.DIŞ

2.AMATÖR

47

AŞKARBEYLİSPOR

A.ULUÇINAR GENÇ.VE SPOR

17.03.2019

16.00

İSK.DIŞ

2.AMATÖR

48

İSK.KAYRASPOR

KIRIKHANSPOR

17.03.2019

15.00

SARISEKİ

U-16 LİGİ

49

KARAAĞAÇSPOR

DÖRTYOL BLD.SPOR

17.03.2019

13.00

KARAAĞAÇ

U-16 LİGİ

50

ARSUZ İLK ADIM SPOR

İSK.KARTALSPOR

17.03.2019

15.00

KARAAĞAÇ

U-16 LİGİ

65BÜTÜN KULÜPLERİMİZE BAŞARILAR DİLERİZ.

DİKKAT! www.hatayaskf.org.tr adresli sitemizde yer alan bilgiler ile Hatay ASKF’deki dokümanlar içerindeki bilgiler arasında farklılık(lar)bulunması halinde, Hatay ASKF’de mevcut olan dokümanlardaki bilgiler esas alınır.Ayrıca tereddüde düşülmesi durumunda; mesai saatleri dâhilinde 2138726–2143392 numaralı telefonlardan bilgi alınabilir. www.hatayaskf.org.tr adresli sitemizi ziyaret eden herkes bu koşulu kabul etmiş olur.

 

                                          SPOR KAVGA İLE DEĞİL, ALKIŞ VE SEVGİ

                                                  TEZAHHURATLARI İLE YAPILIR