27. Hafta Müsabaka Programı (20 - 24 Mart 2019)

20-24 MART 2019 TARİHLERİ ARASI HAFTALIK MÜSABAKA PROGRAMI

( 27.HAFTA )

DUYURU 1

23-24 Mart 2019 Tarihlerinde Karaağaç Sahası'nda Oynanacak Müsabakalarda Tarih ve Saat Değişiklikleri Yapılmıştır. Değişiklik Yapılan Maçların Güncel Halleri Sarı ile Vurgulanarak Gösterilmiştir. Lütfen İnceleyiniz.

DUYURU 2

Süper Amatör Play-Off Tarihi Değişen Maçlar

20.03.2019, Saat 15.00’da Oynatılacak Olan Antakya Spor FK – Reyhanlı Belediye Spor Müsabakası 24.03.2019, Pazar Günü, Saat 15.00’a Alınmıştır. Müsabaka Samandağ Sahası’nda Oynatılacaktır.

21.03.2019, Saat 15.00’da Oynatılacak Olan Samandağ Spor – Körfez İskenderun Spor Süper Lig Müsabakası 23.03.2019, Cumartesi Günü, Saat 15.00’a Alınmıştır. Müsabaka Samandağ Sahası’nda Oynatılacaktır.

 S.NO

 KULÜP ADI

TARİH

SAAT 

 YER

 KATEGORİ

1

HATAY 1967 GENÇ.VE SPOR

H.ÖNCÜ GENÇ.VE SPOR

20.03.2019

14.00

N.KOKA

2.AMATÖR

2

HATAY B.Ş.BLD.SPOR

BOHŞİN GENÇ.VE SPOR

20.03.2019

16.00

N.KOKA

2.AMATÖR

3

KUZEYTEPE GENÇ.VE SPOR

DİKMECESPOR

20.03.2019

18.00

N.KOKA

2.AMATÖR

4

KUMLU GENÇ.VE SPOR

MADENBOYUSPOR

20.03.2019

15.00

KUMLU

2.AMATÖR

5

AZGANLIKSPOR

ASAŞ 1972 SPOR

20.03.2019

13.00

SARISEKİ

2.AMATÖR

6

BEKBELE GENÇ.VE SPOR

İSK.YILDIZSPOR

20.03.2019

15.30

SARISEKİ

2.AMATÖR

7

İSK.KAYRASPOR

KIRIKHAN GÜCÜ SPOR

21.03.2019

15.00

SARISEKİ

1.A.K.PLAY-OFF

8

DURSUNLUSPOR

HASSA BLD.SPOR

21.03.2019

14.00

N.KOKA

1.A.K.PLAY-OFF

9

MAŞUKLUSPOR

NİŞRİNSPOR

21.03.2019

16.00

N.KOKA

1.A.K.PLAY-OFF

10

H.MEDEN. GENÇ.VE SPOR

H.GENÇLERBİRLİĞİSPOR

21.03.2019

18.00

N.KOKA

2.AMATÖR

11

A.ULUÇINAR GENÇ.VE SPOR

K.NARDÜZÜ GENÇ.VE SPOR

21.03.2019

15.00

GENÇLİK KAMPI

2.AMATÖR

12

A.UMUT GENÇ.VE SPOR

AŞKARBEYLİSPOR

21.03.2019

15.00

KARAAĞAÇ

2.AMATÖR

13

İSK.ESEN GENÇ.VE SPOR

İCADİYE GENÇ.VE SPOR

21.03.2019

16.00

İSK.DIŞ

2.AMATÖR

14

SARISEKİSPOR

ARSUZ İLK ADIM SPOR

22.03.2019

15.00

SARISEKİ

2.AMATÖR

15

TURUNÇLU GENÇ.VE SPOR

YENİÇAĞ GENÇ.VE SPOR

22.03.2019

18.00

N.KOKA

2.A.K.U-19 LİGİ

16

HASSA BLD.SPOR

DURSUNLUSPOR

23.03.2019

15.00

HASSA

U-16 LİGİ

17

H.KARDENİZ FIRTINASI

SÜMERSPOR

23.03.2019

10.00

SÜMERLER

U-12 LİGİ

18

H.GENÇLERBİRLİĞİSPOR

HARBİYESPOR

23.03.2019

11.30

 

SÜMERLER

U-12 LİGİ

19

HATAY B.Ş.BLD.SPOR

ANTAKYA GÜCÜ SPOR

23.03.2019

13.00

 

SÜMERLER

U-12 LİGİ

20

ARMUTLUSPOR

MEYDANSPOR

23.03.2019

14.30

 

SÜMERLER

U-12 LİGİ

21

GÜZELYAYLASPOR

SAMANDAĞSPOR

23.03.2019

16.00

 

SÜMERLER

U-12 LİGİ

22

DEFNE 2013 SPOR

SERİNYOLSPOR

23.03.2019

17.30

SÜMERLER

U-12 LİGİ

23

H.KARTALSPOR

D.ÇINAR GENÇ.VE SPOR

23.03.2019

11.00

N.KOKA

U-14 LİGİ

24

BOHŞİN GENÇ.VE SPOR

YAYLADAĞISPOR

23.03.2019

13.00

N.KOKA

2.A.K.U-19 LİGİ

25

H.GENÇLERBİRLİĞİSPOR

HARBİYESPOR

23.03.2019

15.00

N.KOKA

2.A.K.U-19 LİGİ

26

ALTINÖZÜ BLD.GENÇ.VE SPOR

HATAY B.Ş.BLD.SPOR

23.03.2019

15.00

ALTINÖZÜ

U-14 LİGİ

27

SAMANDAĞSPOR

REYHANLI BLD.SPOR

23.03.2019

12.00

SAMANDAĞ

U-14 LİGİ

28

SAMANDAĞSPOR

KÖRFEZ İSKENDERUNSPOR

23.03.2019

15.00

SAMANDAĞ

S.LİG PLAY-OFF

29

KAAN TEM.ANT.GENÇ.VE SPOR

MADENBOYUSPOR

23.03.2019

13.00

ESENTEPE

U-14 LİGİ

30

GÜNEYLER GENÇ.VE SPOR

SÜMERSPOR

23.03.2019

15.00

ESENTEPE

U-14 LİGİ

31

İSK.YILDIZSPOR

ARSUZ İLKADIM SPOR

23.03.2019

10.00

İSK.DIŞ

U-14 LİGİ

32

İSK.YÜKSELİŞ KOL.SPOR

A.ULUÇINAR GENÇ.VE SPOR

23.03.2019

12.00

İSK.DIŞ

U-14 LİGİ

33

KARAAĞAÇSPOR

A.GÖZCÜLERSPOR

23.03.2019

14.00

İSK.DIŞ

U-12 LİGİ

34

DÖRTYOL BLD.SPOR

İSK.KARTALSPOR

23.03.2019

15.30

İSK.DIŞ

U-12 LİGİ

35

ARSUZ UMUT GENÇ.VE SPOR

VİPARK GENÇ.VE SPOR

23.03.2019

17.00

İSK.DIŞ

U-12 LİGİ

36

DÖRTYOL ESNAF SPOR

K.NARDÜZÜ GENÇ.VE SPOR

23.03.2019

13.00

DÖRTYOL SENTETİK

U-14 LİGİ

37

DÖRTYOL ESNAF SPOR

ARSUZ İLKADIM SPOR

23.03.2019

15.00

DÖRTYOL SENTETİK

2.A.K.U-19 LİGİ

38

A.UMUT GENÇ.VE SPOR

KARAAĞAÇSPOR

23.03.2019

10.00

KARAAĞAÇ

U-14 LİGİ

39

A.KARAAĞAÇSPOR

A.GÖZCÜLERSPOR

23.03.2019

12.00

KARAAĞAÇ

U-14 LİGİ

40

A.KARAAĞAÇSPOR

KIRIKHANSPOR

23.03.2019

15.00

KARAAĞAÇ

1. A.K. U-19 PLAY-OFF

41

KUMLU GENÇ.VE SPOR

H.KARADENİZ FIRTINASI SPOR

24.03.2019

15.00

KUMLU

U-14 LİGİ

42

EKİNCİSPOR

REYHANLI BLD.SPOR

24.03.2019

10.00

SÜMERLER

U-12 LİGİ

43

TAVLA GENÇ.VE SPOR

H.SARAYSPOR

24.03.2019

11.30

SÜMERLER

U-12 LİGİ

44

MADENBOYUSPOR

ALTINÖZÜ BLD.GENÇ.VE SPOR

24.03.2019

13.00

SÜMERLER

U-12 LİGİ

45

MAŞUKLUSPOR

TURUNÇLU GENÇ.VE SPOR

24.03.2019

14.30

SÜMERLER

U-12 LİGİ

46

GÜNEYLER GENÇ.VE SPOR

D.ÇINAR GENÇ.VE SPOR

24.03.2019

16.00

SÜMERLER

U-12 LİGİ

47

HATAYSPOR

H.KARTALSPOR

24.03.2019

17.30

SÜMERLER

U-12 LİGİ

48

YAYLDAĞISPOR

YENİÇAĞ GENÇ.VE SPOR

24.03.2019

15.00

YAYLADAĞI

U-16 LİGİ

49

HATAY B.Ş.BLD.SPOR İN.

İST.AVCILAR SESİZLER İE.

24.03.2019

12.00

N.KOKA

İŞİTME ENGELLİLER

50

KAAN TEM.ANT.GENÇ.VE SPOR

ARMUTLUSPOR

24.03.2019

14.00

N.KOKA

U-16 LİGİ

51

SÜMERSPOR

HATAY B.Ş.BLD.SPOR

24.03.2019

16.00

N.KOKA

U-16 LİGİ

52

REYHANLI BLD.SPOR

H.ÖNCÜ GENÇ.VE SPOR

24.03.2019

15.00

REYHANLI    11 MAYIS ŞEHİTLERİ

U-16 LİGİ

53

ANTAKYA GÜCÜ SPOR

EKİNCİSPOR

24.03.2019

13.00

ESENTEPE

U-16 LİGİ

54

TAVLA GENÇ.VE SPOR

H.GENÇLERBİRLİĞİSPOR

24.03.2019

15.00

ESENTEPE

U-16 LİGİ

55

SAMANDAĞSPOR

GÜNEYLER GENÇ.VE SPOR

24.03.2019

11.00

SAMANDAĞ

U-16 LİGİ

56

ANTAKYASPOR FK

REYHANLI BLD.SPOR

24.03.2019

15.00

SAMANDAĞ

S.LİG PLAY-OFF

57

DÖRTYOLSPOR

K.NARDÜZÜ GENÇ.VE SPOR

24.03.2019

12.00

DÖRTYOL SENTETİK

2.A.K.U-19 LİGİ

58

DÖRTYOL BLD.SPOR

ARSUZ İLKADIM SPOR

24.03.2019

15.00

DÖRTYOL SENTETİK

U-16 LİGİ

59

KIRIKHANSPOR

KARAAĞAÇSPOR

24.03.2019

11.00

KIRIKHAN

U-16 LİGİ

60

KIRIKHANSPOR

1970 HİSARSPOR

24.03.2019

15.00

KIRIKHAN

SPOR TOTO BAL

61

ARSUZ İLKADIM SPOR

İSK.KAYRASPOR

24.03.2019

10.00

İSK.DIŞ

U-12 LİGİ

62

ARSUZ İD.YURDU SPOR

İSK.YÜKSELİŞ KOL.SPOR

24.03.2019

11.30

İSK.DIŞ

U-12 LİGİ

63

İSK.YILDIZSPOR

AŞKARBEYLİSPOR

24.03.2019

13.00

İSK.DIŞ

2.A.K.U-19 LİGİ

64

İSK.BLD.GENÇ.VE SPOR

SAMANDAĞSPOR

24.03.2019

15.00

İSK.DIŞ

1.A.K.U-19 PLAY-OFF

65

İSK.ESEN GENÇ.VE SPOR

BEKBELE GENÇ.VE SPOR

24.03.2019

17.00

İSK.DIŞ

2.A.K.U-19 LİGİ

66

VİPARK GENÇ.VE SPOR

İSK.KARTALSPOR

24.03.2019

10.00

KARAAĞAÇ

U-14 LİGİ

67

A.UMUT GENÇ.VE SPOR

İSK.KAYRASPOR

24.03.2019

12.00

KARAAĞAÇ

U-16 LİGİ

68

A.KARAAĞAÇSPOR

MEDCEM SİLİFKE BLD. SPOR

24.03.2019

15.00

KARAAĞAÇ

SPOR TOTO BAL

 

BÜTÜN KULÜPLERİMİZE BAŞARILAR DİLERİZ.

DİKKAT! www.hatayaskf.org.tr adresli sitemizde yer alan bilgiler ile Hatay ASKF’deki dokümanlar içerindeki bilgiler arasında farklılık(lar)bulunması halinde, Hatay ASKF’de mevcut olan dokümanlardaki bilgiler esas alınır.Ayrıca tereddüde düşülmesi durumunda; mesai saatleri dâhilinde 2138726–2143392 numaralı telefonlardan bilgi alınabilir. www.hatayaskf.org.tr adresli sitemizi ziyaret eden herkes bu koşulu kabul etmiş olur.

 

                                          SPOR KAVGA İLE DEĞİL, ALKIŞ VE SEVGİ

                                                  TEZAHHURATLARI İLE YAPILIR