29. Hafta Müsabaka Programı(02-08 Nisan 2019)

02-08 NİSAN 2019 TARİHLERİ ARASI HAFTALIK MÜSABAKA PROGRAMI

DUYURU

1.AMATÖR KÜME PLAY-OFF KATEGORİSİNDE İKİŞER MÜSABAKA VERİLMİŞTİR. LÜTFEN İNCELEYİNİZ.

( 29.HAFTA )

DUYURU

2.AMATÖR KÜME GÜNEYLER GENÇLİK VE SPOR İLE U-14 KATEGORİSİNDE DEFNE SÜMER

SARIBAHÇESPOR MÜSABAKALARI İPTAL EDİLMİŞTİR

 S.NO

 KULÜP ADI

TARİH

SAAT 

 YER

 KATEGORİ

1

KIRIKHANGÜCÜ SPOR

DURSUNLUSPOR

02.04.2019

16.00

KIRIKHAN

1.A.K.PLAY-OFF

2

NİŞRİNSPOR

HASSA BLD.SPOR

02.04.2019

15.00

N.KOKA

1.A.K.PLAY-OFF

3

MAŞUKLUSPOR

İSK.KAYRASPOR

02.04.2019

17.00

N.KOKA

1.A.K.PLAY-OFF

4

AŞKARBEYLİSPOR

ASAŞ 1972 SPOR

03.04.2019

15.00

İSK.DIŞ

2.AMATÖR

5

İSK.YILDIZSPOR

İCADİYE GENÇ.VE SPOR

03.04.2019

17.00

İSK.DIŞ

2.AMATÖR

6

ARSUZ İLK ADIM SPOR

BEKBELE GENÇ.VE SPOR

03.04.2019

16.00

KARAAĞAÇ

2.AMATÖR

7

BOHŞİN GENÇ.VE SPOR

GÜNEYLER GENÇ.VE SPOR

03.04.2019

İPTAL

İPTAL

2.AMATÖR

8

A.ULUÇINAR GENÇ.VE SPOR

AZGANLIKSPOR

03.04.2019

16.00

GENÇLİK KAMPI

2.AMATÖR

9

SARISEKİSPOR

İSK.ESEN GENÇ.VE SPOR

03.04.2019

16.00

SARISEKİ

2.AMATÖR

10

KUMLU GENÇ.VE SPOR

K.DALYAN BLD.SPOR

04.04.2019

16.00

KUMLU

2.AMATÖR

11

HATAY B.Ş.BLD.SPOR

H.MED.GENÇ.VE SPOR

04.04.2019

15.00

N.KOKA

2.AMATÖR

12

H.ÖNCÜ GENÇ.VE SPOR

H.GENÇLERBİRLİĞİSPOR

04.04.2019

17.00

N.KOKA

2.AMATÖR

13

MADENBOYUSPOR

ÜZÜMDALI GENÇ.VE SPOR

04.04.2019

16.00

MADENBOYU

2.AMATÖR

14

SAMANDAĞSPOR

ANTAKYASPOR FK

04.04.2019

16.00

SAMANDAĞ

SÜP.LİG PLAY-OFF

15

KÖRFEZ İSKENDERUNSPOR

REYHANLI BLD.SPOR

04.04.2019

16.00

İSK.DIŞ

SÜP.LİG PLAY-OFF

16

K.NARDÜZÜ GENÇ.VE SPOR

ARSUZ UMUT GENÇ.VE SPOR

04.04.2019

16.00

KARAAĞAÇ

2.AMATÖR

17

HASSA BLD.SPOR

KIRIKHAN GÜCÜ SPOR

05.04.2019

16.00

HASSA

1.A.K.PLAY-OFF

18

İSK.KAYRASPOR

NİŞRİNSPOR

05.04.2019

16.00

SARISEKİ

1.A.K.PLAY-FF

19

DURSUNLUSPOR

MAŞUKLUSPOR

05.04.2019

16.00

N.KOKA

1.A.K.PLAY-OFF

20

HARBİYESPOR

TAVLA GENÇ.VE SPOR

06.04.2019

10.00

 

SÜMERLER

U-12 LİGİ

21

ANTAKYA GÜCÜ SPOR

DURSUNLUSPOR

06.04.2019

11.30

 

SÜMERLER

U-12 LİGİ

22

SERİNYOLSPOR

 DEF.SÜMER SARIBAHÇESPOR

06.04.2019

13.00

 

SÜMERLER

U-12 LİGİ

23

SAMANDAĞSPOR

ARMUTLUSPOR

06.04.2019

14.30

 

SÜMERLER

U-12 LİGİ

24

MEYDANSPOR

HATAYSPOR

06.04.2019

16.00

SÜMERLER

U-12 LİGİ

25

H.KARTALSPOR

DEFNE 2013 SPOR

06.04.2019

17.30

SÜMERLER

U-12 LİGİ

26

H.KARTALSPOR

ARMUTLUSPOR

06.04.2019

13.00

N.KOKA

U-14 LİGİ

27

BOHŞİN GENÇ.VE SPOR

YENİÇAĞ GENÇ.VE SPOR

06.04.2019

15.00

N.KOKA

2.A.K.U-19 LİGİ

28

TURUNÇLU GENÇ.VE SPOR

ANTAKYA GÜCÜ SPOR

06.04.2019

17.00

N.KOKA

2.A.K.U-19 LİGİ

29

YAYLADAĞISPOR

HARBİYESPOR

06.04.2019

15.30

YAYLADAĞI

2.A.K.U-19 LİGİ

30

ALTINÖZÜ BLD.G.VE SPOR

D.ÇINAR GENÇLİKSPOR

06.04.2019

16.00

ALTINÖZÜ

U-14 LİGİ

31

KUMLU GENÇ.VE SPOR

SÜMERSPOR

06.04.2019

16.00

KUMLU

U-14 LİGİ

32

H.SARAYSPOR

H.KARADENİZ FIRTINASISPOR

06.04.2019

14.00

ESENTEPE

U-14 LİGİ

33

HATAY B.Ş.BLD.SPOR

REYHANLI BLD.SPOR

06.04.2019

16.00

ESENTEPE

U-14 LİGİ

34

İSK.KARTALSPOR

DÖRTYOL BLD.SPOR

06.04.2019

12.00

İSK.DIŞ

U-16 LİGİ

35

İSK.YILDIZSPOR

A.GÖZCÜLERSPOR

06.04.2019

14.00

İSK.DIŞ

U-14 LİGİ

36

ARSUZ İD.YURDUSPOR

K.NARDÜZÜ GENÇ.VE SPOR

06.04.2019

16.00

İSK.DIŞ

U-14 LİGİ

37

AŞKARBEYLİSPOR

İSK.ESEN GENÇ.VE SPOR

06.04.2019

18.00

İSK.DIŞ

2.A.K.U-19 LİGİ

38

DÖRTYOL ESNAF SPOR

A.KARAAĞAÇSPOR

06.04.2019

11.00

DÖRTYOL SENTETİK

U-14 LİGİ

39

BEKBELE GENÇ.VE SPOR

DÖRTYOL ESNAF SPOR

06.04.2019

14.00

SARISEKİ

2.A.K.U-19 LİGİ

40

İSK.KAYRASPOR

İSK.KARTALSPOR

06.04.2019

16.00

SARISEKİ

U-14 LİGİ

41

K.NARDÜZÜ GENÇ.VE SPOR

İSK.YILDIZSPOR

06.04.2019

10.00

KARAAĞAÇ

2.A.K.U-19 LİGİ

42

VİPARK GENÇ.VE SPOR

İSK.YÜKSELİŞ KOL.SPOR

06.04.2019

12.00

KARAAĞAÇ

U-14 LİGİ

43

ARSUZ UMUT GENÇ.VE SPOR

A.ULUÇINAR GENÇ.VE SPOR

06.04.2019

14.00

KARAAĞAÇ

U-14 LİGİ

44

ARSUZ İLK ADIM SPOR

DÖRTYOLSPOR

06.04.2019

16.00

KARAAĞAÇ

2.A.K.U-19 LİGİ

45

SÜMERSPOR

MADENBOYUSPOR

07.04.2019

10.00

SÜMERLER

U-12 LİGİ

46

H.SARAYSPOR

GÜNEYLER GENÇ.VE SPOR

07.04.2019

11.30

SÜMERLER

U-12 LİGİ

47

D.ÇINAR GENÇLİKSPOR

KAAN TEM.ANT.GENÇ.VE SPOR

07.04.2019

13.00

SÜMERLER

U-12 LİGİ

48

ALTINÖZÜ BLD.G.VE SPOR

MAŞUKLUSPOR

07.04.2019

14.30

SÜMERLER

U-12 LİGİ

49

REYHANLI BLD.SPOR

H.GENÇLERBİRLİĞİSPOR

07.04.2019

16.00

SÜMERLER

U-12 LİGİ

50

TURUNÇLU GENÇ.VE SPOR

HATAY B.Ş.BLD.SPOR

07.04.2019

17.30

SÜMERLER

U-12 LİGİ

51

ARMUTLUSPOR

TAVLA GENÇ.VE SPOR

07.04.2019

10.00

N.KOKA

U-16 LİGİ

52

HATAY B.Ş.BLD.İŞT.ENG.SPOR

İST.KARTAL İŞT.ENG.SPOR

07.04.2019

12.00

N.KOKA

İŞİTME ENGELLİ

53

EKİNCİSPOR

HASSA BLD.SPOR

07.04.2019

14.00

N.KOKA

U-16 LİGİ

54

DURSUNLUSPOR

REYHANLI BLD.SPOR

07.04.2019

16.00

N.KOKA

U-16 LİGİ

55

YENİÇAĞ GENÇ.VE SPOR

SAMANDAĞSPOR

07.04.2019

18.00

N.KOKA

U-16 LİGİ

56

H.GENÇLERBİRLİĞİSPOR

YAYLADAĞISPOR

07.04.2019

11.00

ESENTEPE

U-16 LİGİ

57

H.ÖNCÜ GENÇ.VE SPOR

SÜMERSPOR

07.04.2019

13.00

ESENTEPE

U-16 LİGİ

58

HATAY B.Ş.BLD.SPOR

ANTAKYA GÜCÜ SPOR

07.04.2019

15.00

ESENTEPE

U-16 LİGİ

59

GÜNEYLER GENÇ.VE SPOR

KAAN TEM.ANT.GENÇ.VE SPOR

07.04.2019

17.00

ESENTEPE

U-16 LİGİ

60

İSK.BLD.GENÇ.VE SPOR

68 AKSARAY BLD.SPOR

07.04.2019

15.00

İSK.5.TEMMUZ

SPOR TOTO BAL

61

İSK.KAYRASPOR

ARSUZ UMUT GENÇ.VE SPOR

07.04.2019

10.00

İSK.DIŞ

U-12 LİGİ

62

A.GÖZCÜLERSPOR

ARSUZ İLK ADIM SPOR

07.04.2019

11.30

İSK.DIŞ

U-12 LİGİ

63

İSK.KARTALSPOR

ARSUZ İD.YURDUSPOR

07.04.2019

13.00

İSK.DIŞ

U-12 LİGİ

64

VİPARK GENÇ.VE SPOR

DÖRTYOL BLD.SPOR

07.04.2019

14.30

İSK.DIŞ

U-12 LİGİ

65

İSK.YÜKSELİŞ KOL.SPOR

KARAAĞAÇSPOR

07.04.2019

16.00

İSK.DIŞ

U-12 LİGİ

66

KARAAĞAÇSPOR

ARSUZ UMUT GENÇ.VE SPOR

07.04.2019

14.00

KARAAĞAÇ

U-16 LİGİ

67

ARSUZ İLK ADIM SPOR

KIRIKHANSPOR

07.04.2019

16.00

KARAAĞAÇ

U-16 LİGİ

68

KAAN TEM.ANT.GENÇ.VE SPOR

EKİNCİSPOR

08.04.2019

17.00

N.KOKA

U-14 LİGİ

69

A.KARAAĞAÇSPOR

SAMANDAĞSPOR

08.04.2019 16.00 KARAAĞAÇ 1.A.K.U-19 PLAY-OFF
70

KIRIKHANSPOR

İSK.BLD.GENÇ.VE SPOR

08.04.2019 16.00 KIRIKHAN 1.A.K.U-19 PLAY-OFF

65BÜTÜN KULÜPLERİMİZE BAŞARILAR DİLERİZ.

DİKKAT! www.hatayaskf.org.tr adresli sitemizde yer alan bilgiler ile Hatay ASKF’deki dokümanlar içerindeki bilgiler arasında farklılık(lar)bulunması halinde, Hatay ASKF’de mevcut olan dokümanlardaki bilgiler esas alınır.Ayrıca tereddüde düşülmesi durumunda; mesai saatleri dâhilinde 2138726–2143392 numaralı telefonlardan bilgi alınabilir. www.hatayaskf.org.tr adresli sitemizi ziyaret eden herkes bu koşulu kabul etmiş olur.

 

                                          SPOR KAVGA İLE DEĞİL, ALKIŞ VE SEVGİ

                                                  TEZAHHURATLARI İLE YAPILIR