30. Hafta Müsabaka Programı ( 09 - 14 Nisan 2019)

09-14 NİSAN 2019 TARİHLERİ ARASI HAFTALIK MÜSABAKA PROGRAMI

DUYURU

2.AMATÖR KATEGORİSİNDE BU HAFTA İKİŞER MAÇ VERİLMİŞTİR. LÜTFEN İNCELEYİNİZ.

( 30.HAFTA )

NOT:1 ANTAKYASPOR FK KÖRFEZ İSKENDERUNSPOR MÜSABAKASI ANTAKYASPOR FK CEZALI

OLMASINDAN DOLAYI AYNI GÜN AYNI SAATTE NAZIM KOKA SAHASINA ALINMIŞTIR

    NOT: 2 İKİNCİ AMATÖR KÜMEDE GÜNEYLER GENÇLİK VE SPOR İLE U-14 KATEGORİSİNDE DEFNE

SÜMER SARIBAHÇESPOR MÜSABAKALARI İPTAL EDİLMİŞTİR.

 

         

 S.NO

 KULÜP ADI

TARİH

SAAT 

 YER

 KATEGORİ

1

HATAY MED.GENÇ.VE SPOR

HATAY 1967 GENÇ.VE SPOR

09.04.2019

15.00

N.KOKA

2.AMATÖR

2

H.GENÇLERBİRLİĞİSPOR

BOHŞİN GENÇ.VE SPOR

09.04.2019

17.00

N.KOKA

2.AMATÖR

3

GÜNEYLER GENÇ.VE SPOR

HATAY B.Ş.BLD.SPOR

09.04.2019

İPTAL

İPTAL

2.AMATÖR

4

ASAŞ 1972 SPOR

A.ULUÇINAR GENÇ.VE SPOR

09.04.2019

15.00

İSK.DIŞ

2.AMATÖR

5

AŞKARBEYLİSPOR

K.NARDÜZÜ GENÇ.VE SPOR

09.04.2019

17.00

İSK.DIŞ

2.AMATÖR

6

ARSUZ UMUT GENÇ.VE SPOR

AZGANLIKSPOR

09.04.2019

16.00

KARAAĞAÇ

2.AMATÖR

7

İSK.YILDIZSPOR

ARSUZ İLK ADIM SPOR

10.04.2019

16.00

İSK.DIŞ

2.AMATÖR

8

İCADİYE GENÇ.VE SPOR

SARISEKİSPOR

10.04.2019

16.00

DÖRTYOL SENTETİK

2.AMATÖR

9

BEKBELE GENÇ.VE SPOR

İSK.ESEN GENÇ.VE SPOR

10.04.2019

16.00

SARISEKİ

2.AMATÖR

10

ÜZÜMDALI GENÇ.VE SPOR

KUMLU GENÇ.VE SPOR

10.04.2019

15.00

N.KOKA

2.AMATÖR

11

K.DALYAN BLD.SPOR

KUZEYTEPE GENÇ.VE SPOR

10.04.2019

17.00

N.KOKA

2.AMATÖR

12

REYHANLI BLD.SPOR

SAMANDAĞSPOR

11.04.2019

16.00

İSK. 5 TEMMUZ

SÜP.LİG PLAY-OFF

13

ANTAKYASPOR FK

KÖRFEZ İSKENDERUNSPOR

11.04.2019

16.00

N.KOKA

SÜP.LİG PLAY-OFF

14

ANTAKYA GÜCÜ SPOR

H.GENÇLERBİRLİĞİSPOR

11.04.2019

18.00

N.KOKA

2.A.K.U-19 LİGİ

15

İSK.ESEN GENÇ.VE SPOR

K.NARDÜZÜ GENÇ.VE SPOR

11.04.2019

18.00

İSK.DIŞ

2.A.K.U-19 LİGİ

16

NİŞRİNSPOR

TURUNÇLU GENÇ.VE SPOR

12.04.2019

18.00

N.KOKA

2.A.K.U-19 LİGİ

17

İSK.YILDIZSPOR

ARSUZ İLK ADIM SPOR

12.04.2019

18.00

İSK.DIŞ

2.A.K.U-19 LİGİ

18

ARMUTLUSPOR

GÜZELYAYLASPOR

13.04.2019

10.00

SÜMERLER

U-12 LİGİ

19

DEFNE 2013 SPOR

MEYDANSPOR

13.04.2019

11.30

SÜMERLER

U-12 LİGİ

20

TAVLA GENÇ.VE SPOR

REYHANLI BLD.SPOR

13.04.2019

13.00

SÜMERLER

U-12 LİGİ

21

MADENBOYUSPOR

H.KARADENİZ FIRTINASI

13.04.2019

14.30

SÜMERLER

U-12 LİGİ

22

MAŞUKLUSPOR

SÜMERSPOR

13.04.2019

16.00

 

SÜMERLER

U-12 LİGİ

23

DURSUNLUSPOR

TURUNÇLU GENÇ.VE SPOR

13.04.2019

17.30

 

SÜMERLER

U-12 LİGİ

24

EKİNCİSPOR

KUMLU GENÇ.VE SPOR

13.04.2019

11.00

 

N.KOKA

U-14 LİGİ

25

YENİÇAĞ GENÇ.VE SPOR

YAYLADAĞISPOR

13.04.2019

13.00

 

N.KOKA

2.A.K.U-19 LİGİ

26

HATAY B.Ş.BLD.SPOR

H.GENÇLERBİRLİĞİSPOR

13.04.2019

15.00

N.KOKA

2.AMATÖR

27

HATAY1967GENÇ.VE SPOR

GÜNEYLER GENÇ.VE SPOR

13.04.2019

İPTAL

İPTAL

2.AMATÖR

28

MADENBOYUSPOR

H.SARAYSPOR

13.04.2019

13.30

MADENBOYU

U-14 LİGİ

29

BOHŞİN GENÇ.VE SPOR

H.ÖNCÜ GENÇ.VE SPOR

13.04.2019

16.00

MADENBOYU

2.AMATÖR

30

DEFNE ÇINAR GENÇLİK SPOR

HATAY B.Ş.BLD.SPOR

13.04.2019

11.00

ESENTEPE

U-14 LİGİ

31

GÜNEYLER GENÇ.VE SPOR

KAAN TEM.ANT.GENÇ.VE SPOR

13.04.2019

13.00

ESENTEPE

U-14 LİGİ

32

ARMUTLUSPOR

SAMANDAĞSPOR

13.04.2019

15.00

ESENTEPE

U-14 LİGİ

33

D.SÜMER SARIBAHÇESPOR

H.KARTALSPOR

13.04.2019

İPTAL

İPTAL

U-14 LİGİ

34

İSK.KARTALSPOR

KARAAĞAÇSPOR

13.04.2019

12.00

İSK.DIŞ

U-14 LİGİ

35

İSK.YÜKSELİŞ KOL.SPOR

ARSUZ UMUT GENÇ.VE SPOR

13.04.2019

14.00

İSK.DIŞ

U-14 LİGİ

36

İSK.ESEN GENÇ.VE SPOR

İSK.YILDIZSPOR

13.04.2019

16.00

İSK.DIŞ

2.AMATÖR

37

A.ULUÇINAR GENÇ.VE SPOR

İSK.KAYRASPOR

13.04.2019

11.00

GENÇLİK KAMPI

U-14 LİGİ

38

A.ULUÇINAR GENÇ.VE SPOR

ARSUZ UMUT GENÇ.VE SPOR

13.04.2019

14.00

GENÇLİK KAMPI

2.AMATÖR

39

AZGANLIKSPOR

AŞKARBEYLİSPOR

13.04.2019

14.00

SARISEKİ

2.AMATÖR

40

SARISEKİSPOR

BEKBELE GENÇ.VE SPOR

13.04.2019

16.00

SARISEKİ

2.AMATÖR

41

DÖRTYOL ESNAF SPOR

DÖRTYOLSPOR

13.04.2019

16.00

DÖRTYOL SENTETİK

2.A.K.U-19 LİGİ

42

A.GÖZCÜLERSPOR

ARSUZ İD.YURDUSPOR

13.04.2019

16.00

GÖZCÜLER

U-14 LİGİ

43

A.KARAAĞAÇSPOR

İSK.YILDIZSPOR

13.04.2019

10.00

KARAAĞAÇ

U-14 LİGİ

44

K.NARDÜZÜ GENÇ.VE SPOR

ARSUZ İLKADIM SPOR

13.04.2019

12.00

KARAAĞAÇ

U-14 LİGİ

45

K.NARDÜZÜ GENÇ.VE SPOR

ASAŞ 1972 SPOR

13.04.2019

14.00

KARAAĞAÇ

2.AMATÖR

46

ARSUZ İLK ADIM SPOR

İCADİYE GENÇ.VE SPOR

13.04.2019

16.00

KARAAĞAÇ

2.AMATÖR

47

HASSA BLD.SPOR

ANTAKYAGÜCÜ SPOR

13.04.2019

16.00

HASSA

U-16 LİGİ

48

KAAN TEM.ANT.GENÇ.VE SPOR

H.SARAYSPOR

14.04.2019

10.00

SÜMERLER

U-12 LİGİ

49

H.GENÇLERBİRLİĞİSPOR

EKİNCİSPOR

14.04.2019

11.30

SÜMERLER

U-12 LİGİ

50

HATAYSPOR

SAMANDAĞSPOR

14.04.2019

13.00

SÜMERLER

U-12 LİGİ

51

D.SÜMER SARIBAHÇESPOR

H.KARTALSPOR

14.04.2019

14.30

SÜMERLER

U-12 LİGİ

52

GÜNEYLER GENÇ.VE SPOR

HARBİYESPOR

14.04.2019

16.00

SÜMERLER

U-12 LİGİ

53

HATAY B.Ş.BLD.SPOR

ALTINÖZÜ BLD.G.VE SPOR

14.04.2019

17.30

SÜMERLER

U-12 LİGİ

54

SÜMERSPOR

DURSUNLUSPOR

14.04.2019

12.00

N.KOKA

U-16 LİGİ

55

KAAN TEM.ANT.GENÇ.VE SPOR

YENİÇAĞ GENÇ.VE SPOR

14.04.2019

14.00

N.KOKA

U-16 LİGİ

56

KUZEYTEPE GENÇ.VE SPOR

ÜZÜMDALI GENÇ.VE SPOR

14.04.2019

16.00

N.KOKA

2.AMATÖR

57

MADENBOYUSPOR

DİKMECESPOR

14.04.2019

16.00

MADENBOYU

2.AMATÖR

58

REYHANLI BLD.SPOR

EKİNCİSPOR

14.04.2019

16.00

REYHANLI TAYFUR SÖKMEN

U-16 LİG

59

HATAY B.Ş.BLD.SPOR

H.ÖNCÜ GENÇ.VE SPOR

14.04.2019

11.00

ESENTEPE

U-16 LİGİ

60

ARMUTLUSPOR

GÜNEYLER GENÇ.VE SPOR

14.04.2019

13.00

ESENTEPE

U-16 LİGİ

61

YAYLADAĞISPOR

TAVLA GENÇ.VE SPOR

14.04.2019

16.00

YAYLADAĞI

U-16 LİGİ

62

SAMANDAĞSPOR

H.GENÇLERBİRLİĞİSPOR

14.04.2019

16.00

SAMANDAĞ

U-16 LİGİ

63

KARAAĞAÇSPOR

İSK.KARTALSPOR

14.04.2019

10.00

İSK.DIŞ

U-12 LİGİ

64

DÖRTYOL BLD.SPOR

İSK.KAYRASPOR

14.04.2019

11.30

İSK.DIŞ

U-12 LİGİ

65

ARSUZ İD.YURDUSPOR

VİPARK GENÇ.VE SPOR

14.04.2019

13.00

İSK.DIŞ

U-12 LİGİ

66

ARSUZ UMUT GENÇ.VE SPOR

ARSUZ İLK ADIM SPOR

14.04.2019

14.30

İSK.DIŞ

U-12 LİGİ

67

İSK.YÜKSELİŞ KOL.SPOR

A.GÖZCÜLERSPOR

14.04.2019

16.00

İSK.DIŞ

U-12 LİGİ

68

KIRIKHANSPOR

İSK.KARTALSPOR

14.04.2019

16.00

KIRIKHAN

U-16 LİGİ

69

İSK.KAYRASPOR

KARAAĞAÇSPOR

14.04.2019

14.00

SARISEKİ

U-16 LİGİ

70

BEKBELE GENÇ.VE SPOR

AŞKARBEYLİSPOR

14.04.2019

16.00

SARISEKİ

2.A.K.U-19 LİGİ

71

ARSUZ UMUT GENÇ.VE SPOR

ARSUZ İLK ADIM SPOR

14.04.2019

11.00

KARAAĞAÇ

U-16 LİGİ

72

KIRIKHANSPOR

KAPADOKYA GÖREMESPOR

14.04.2019

15.00

KIRIKHAN

SPOR TOTO BAL

65BÜTÜN KULÜPLERİMİZE BAŞARILAR DİLERİZ.

DİKKAT! www.hatayaskf.org.tr adresli sitemizde yer alan bilgiler ile Hatay ASKF’deki dokümanlar içerindeki bilgiler arasında farklılık(lar)bulunması halinde, Hatay ASKF’de mevcut olan dokümanlardaki bilgiler esas alınır.Ayrıca tereddüde düşülmesi durumunda; mesai saatleri dâhilinde 2138726–2143392 numaralı telefonlardan bilgi alınabilir. www.hatayaskf.org.tr adresli sitemizi ziyaret eden herkes bu koşulu kabul etmiş olur.

 

                                          SPOR KAVGA İLE DEĞİL, ALKIŞ VE SEVGİ

                                                  TEZAHHURATLARI İLE YAPILIR