31. Hafta Müsabaka Programı (19 - 21 Nisan 2019)

19-21 NİSAN 2019 TARİHLERİ ARASI HAFTALIK MÜSABAKA PROGRAMI

( 31.HAFTA )

DUYURU

2.AMATÖR KÜME GÜNEYLER GENÇLİK VE SPOR İLE U-14 KATEGORİSİ DEFNE SÜMER SARI BAHÇESPOR MÜSABAKALARI İPTAL EDİLMİŞTİR

 S.NO

 KULÜP ADI

TARİH

SAAT 

 YER

 KATEGORİ

1

İSK.ESEN GENÇ.VE SPOR

İSK.YILDIZSPOR

19.04.2019 15.30 İSK.DIŞ 2.A.K.PLAY-OFF

2

İSK. KAYRA SPOR

ARSUZ İD. YURDU SPOR

 

19.04.2019

17.30

İSK. DIŞ

U-12 LİGİ

3

ÜZÜMDALI GENÇ.VE SPOR

HATAY B.Ş.BLD.SPOR

19.04.2019

15.30

N. KOKA

2.A.K. PLAY-OFF

4

H.MED.GENÇ.VE SPOR

DİKMECESPOR

19.04.2019

17.30

N.KOKA

2.A.K. PLAY-OFF

5

AZGANLIKSPOR

A.ULUÇINAR GENÇ.VE SPOR

19.04.2019

16.30

SARISEKİ

2.A.K. PLAY-OFF

6

H. SARAY SPOR

SÜMER SPOR

19.04.2019

17.30

ESENTEPE

U-14 LİGİ

7

TURUNÇLU GENÇ. VE SPOR

ANTAKYA GÜCÜ SPOR

20.04.2019

10.00

SÜMERLER

U-12 LİGİ

8

REYHANLI BLD. SPOR

GÜNEYLER GENÇ. VE SPOR

20.04.2019

11.30

SÜMERLER

U-12 LİGİ

9

H. SARAY SPOR

D. ÇINAR GENÇLİK SPOR

20.04.2019

13.00

SÜMERLER

U-12 LİGİ

10

EKİNCİ SPOR

TAVLA GENÇ VE SPOR

20.04.2019

14.30

SÜMERLER

U-12 LİGİ

11

SAMANDAĞ SPOR

DEFNE 2013 SPOR

20.04.2019

16.00

SÜMERLER

U-12 LİGİ

12

GÜZELYAYLA SPOR

HATAY SPOR

20.04.2019

17.30

SÜMERLER

U-12 LİGİ

13

H. GENÇLERBİRLİĞİ SPOR

NİŞRİN SPOR

20.04.2019

13.00

NAZIM KOKA

2.A.K. U-19 LİGİ

14

BOHŞİN SPOR

ANTAKYA GÜCÜ SPOR

20.04.2019

15.00

NAZIM KOKA

2.A.K. U-19 LİGİ

15

HARBİYE SPOR

YENİÇAĞ GENÇ. VE SPOR

20.04.2019

17.00

NAZIM KOKA

2.A.K. U-19 LİGİ

16

KUMLU GENÇ. VE SPOR

GÜNEYLER GENÇ. VE SPOR

20.04.2019

16.00

KUMLU

U-14 LİGİ

17

SAMANDAĞ SPOR

D. SÜMER SARIBAHÇE SPOR

20.04.2019

İPTAL

İPTAL

U-14 LİGİ

18

ALTINÖZÜ BLD. GENÇ. VE SPOR

ARMUTLU SPOR

20.04.2019

16.00

ALTINÖZÜ

U-14 LİGİ

19

H. KARADENİZ FIRTINASI SPOR

MADENBOYU SPOR

20.04.2019

15.00

ESENTEPE

U-14 LİGİ

20

ARSUZ İD. YURDU SPOR

A. KARAAĞAÇ SPOR

20.04.2019

10.30

İSK. DIŞ

U-14 LİGİ

21

İSK. YILDIZ SPOR

DÖRTYOL ESNAF SPOR

20.04.2019

12.30

İSK. DIŞ

U-14 LİGİ

22

AŞKARBEYLİ SPOR

DÖRTYOL ESNAF SPOR

20.04.2019

14.30

İSK. DIŞ

2.A.K. U-19 LİGİ

23

İSK. KARTAL SPOR

ARSUZ UMUT GENÇ. VE SPOR

20.04.2019

16.30

İSK. DIŞ

U-16 LİGİ

24

İSK. KAYRA SPOR

İSK. YÜKSELİŞ KOL. SPOR

20.04.2019

16.00

SARISEKİ

U-14 LİGİ

25

DÖRTYOL SPOR

İSK. YILDIZ SPOR

20.04.2019

16.00

DÖRTYOL SENTETİK

2. A.K. U-19 LİGİ

26

KARAAĞAÇ SPOR

A. ULUÇINAR GENÇ. VE SPOR

20.04.2019

10.30

KARAAĞAÇ

U-14 LİGİ

27

K. NARDÜZÜ GENÇ. VE SPOR

BEKBELE GENÇ. VE SPOR

20.04.2019

12.30

KARAAĞAÇ

2.A.K. U-19 LİGİ

28

ARSUZ İLKADIM SPOR

A. GÖZCÜLER SPOR

20.04.2019

14.30

KARAAĞAÇ

U-14 LİGİ

29

ARSUZ İLK ADIM SPOR

İSK. ESEN GENÇ. VE SPOR

20.04.2019

16.30

KARAAĞAÇ

2.A.K. U-19 LİGİ

30

HASSA BLD. SPOR

REYHANLI BLD. SPOR

20.04.2019

16.00

HASSA

U-16 LİGİ

31

MEYDAN SPOR

D. SÜMER SARIBAHÇE SPOR

21.04.2019

10.00

SÜMERLER

U-12 LİGİ

32

SÜMER SPOR

HATAY B. Ş. BLD. SPOR

21.04.2019

11.30

SÜMERLER

U-12 LİGİ

33

ALTINÖZÜ BLD. GENÇ. VE SPOR

DURSUNLU SPOR

21.04.2019

13.00

SÜMERLER

U-12 LİGİ

34

H. KARTAL SPOR

SERİNYOL SPOR

21.04.2019

14.30

SÜMERLER

U-12 LİGİ

35

H. KARADENİZ FIRTINASI

MAŞUKLU SPOR

21.04.2019

16.00

SÜMERLER

U-12 LİGİ

36

HARBİYE SPOR

KAAN TEM. ANT. GENÇ. VE SPOR

21.04.2019

17.30

SÜMERLER

U-12 LİGİ

37

ANTAKYA GÜCÜ SPOR

H. ÖNCÜ GENÇ. VE SPOR

21.04.2019

13.00

NAZIM KOKA

U-16 LİGİ

38

EKİNCİ SPOR

SÜMER SPOR

21.04.2019

15.00

NAZIM KOKA

U-16 LİGİ

39

DURSUNLU SPOR

HATAY B.Ş. BLD. SPOR

21.04.2019

17.00

NAZIM KOKA

U-16 LİGİ

40

REYHANLI BLD. SPOR

D. ÇINAR GENÇLİK SPOR

21.04.2019

15.00

REYHANLI TAYFUR SÖKMEN

U-14 LİGİ

41

H. GENÇLER BİRLİĞİ SPOR

KAAN TEM. ANT. GENÇ. VE SPOR

21.04.2019

13.00

ESENTEPE

U-16 LİGİ

42

TAVLA GENÇ. VE SPOR

GÜNEYLER GENÇ. VE SPOR

21.04.2019

15.00

ESENTEPE

U-16 LİGİ

43

YENİÇAĞ GENÇ. VE SPOR

ARMUTLU SPOR

21.04.2019

17.00

ESENTEPE

U-16 LİGİ

44

YAYLADAĞI SPOR

SAMANDAĞ SPOR

21.04.2019

16.00

YAYLADAĞI

U-16 LİGİ

45

İSK. BLD. GENÇ. VE SPOR

TALAS GÜCÜ BLD. SPOR

21.04.2019

15.00

İSK. 5 TEMMUZ

SPOR TOTO BAL

46

ARSUZ İLK ADIM SPOR

DÖRTYOL BLD. SPOR

21.04.2019

10.00

İSK. DIŞ

U-12 LİGİ

47

VİPARK GENÇ. VE SPOR

KARAAĞAÇ SPOR

21.04.2019

11.30

İSK.DIŞ

U-12 LİGİ

48

A. GÖZCÜLER SPOR

ARSUZ UMUT GENÇ. VE SPOR

21.04.2019

13.00

İSK.DIŞ

U-12 LİGİ

49

İSK. KARTAL SPOR

İSK. YÜKSELİŞ KOL. SPOR

21.04.2019

14.30

İSK.DIŞ

U-12 LİGİ

50

DÖRTYOL BLD. SPOR

KIRIKHAN SPOR

21.04.2019

16.00

DÖRTYOL SENTETİK

U-16 LİGİ

51

ARSUZ UMUT GENÇ. VE SPOR

VİPARK GENÇ. VE SPOR

21.04.2019

15.00

KARAAĞAÇ

U-14 LİGİ

52

ARSUZ İLKADIM SPOR

İSK. KAYRA SPOR

21.04.2019

17.00

KARAAĞAÇ

U-16 LİGİ

65BÜTÜN KULÜPLERİMİZE BAŞARILAR DİLERİZ.

DİKKAT! www.hatayaskf.org.tr adresli sitemizde yer alan bilgiler ile Hatay ASKF’deki dokümanlar içerindeki bilgiler arasında farklılık(lar)bulunması halinde, Hatay ASKF’de mevcut olan dokümanlardaki bilgiler esas alınır.Ayrıca tereddüde düşülmesi durumunda; mesai saatleri dâhilinde 2138726–2143392 numaralı telefonlardan bilgi alınabilir. www.hatayaskf.org.tr adresli sitemizi ziyaret eden herkes bu koşulu kabul etmiş olur.

 

                                          SPOR KAVGA İLE DEĞİL, ALKIŞ VE SEVGİ

                                                  TEZAHHURATLARI İLE YAPILIR