32. Hafta Müsabaka Programı (23 - 28 Nisan 2019)

23-28 NİSAN 2019 TARİHLERİ ARASI HAFTALIK MÜSABAKA PROGRAMI

D U Y U R U

2.AMATÖR KÜME PLAY-OFF’TA BU HAFTA 23 VE 26 NİSAN'DA İKİŞER MAÇ VERİLMİŞTİR.

LÜTFEN İNCELEYİNİZ!

( 32.HAFTA )

 S.NO

 KULÜP ADI

TARİH

SAAT 

 YER

 KATEGORİ

1

H.KARTALSPOR

SAMANDAĞSPOR

23.04.2019

11.00

N.KOKA

U-14 LİGİ

2

ARMUTLUSPOR

HATAY B.Ş.BLD.SPOR

23.04.2019

13.00

N.KOKA

U-14 LİGİ

3

HATAY B.Ş.BLD.SPOR

H.MED.GENÇ.VE SPOR

 

23.04.2019

15.30

N.KOKA

2.A.K.PLAY-OFF

4

DİKMECESPOR

ÜZÜMDALI GENÇ.VE SPOR

23.04.2019

17.30

N.KOKA

2.A.K.PLAY-OFF

5

A.ULUÇINAR GENÇ.VE SPOR

İSK.ESEN GENÇ.VE SPOR

23.04.2019

16.30

GENÇLİK KAMPI

2.A.K.PLAY-OFF

6

İSK.YILDIZSPOR

AZGANLIKSPOR

23.04.2019

16.30

İSK.DIŞ

2.A.K.PLAY-OFF

7

SÜMERSPOR

H.KARADENİZ FIRTINASI SPOR

23.04.2019

13.00

ESENTEPE

U-14 LİGİ

8

KAAN TEM.ANT.GENÇ.VE SPOR

KUMLU GENÇ.VE SOR

23.04.2019

15.00

ESENTEPE

U-14 LİGİ

9

EKİNCİSPOR

H.SARAYSPOR

25.04.2019

17.30

ESENTEPE

U-14 LİGİ

10

DİKMECESPOR

HATAY B.Ş.BLD.SPOR

26.04.2019

15.30

N.KOKA

2.A.K.PLAY-OFF

11

H.MED.GENÇ.VE SPOR

ÜZÜMDALI GENÇ.VE SPOR

26.04.2019

17.30

N.K0KA

2.A.K.PLAY-OFF

12

A.ULUÇINAR GENÇ.VE SPOR

İSK.YILDIZSPOR

26.04.2019

16.30

GENÇLİK KAMPI

2.A.K.PLAY-OFF

13

AZGANLIKSPOR

İSK.ESEN GENÇ.VE SPOR

26.04.2019

16.30

SARISEKİ

2.A.K.PLAY-OFF

14

DURSUNLUSPOR

SÜMERSPOR

27.04.2019

10.00

SÜMERLER

U-12 LİGİ

15

ANTAKYA GÜCÜ SPOR

ALTINÖZÜ BLD.G.VE SPOR

27.04.2019

11.30

SÜMERLER

U-12 LİGİ

16

MAŞUKLUSPOR

MADENBOYUSPOR

27.04.2019

13.00

SÜMERLER

U-12 LİGİ

17

D.ÇINAR GENÇ.VE SPOR

HARBİYESPOR

27.04.2019

14.30

SÜMERLER

U-12 LİGİ

18

TAVLA GENÇ.VE SPOR

H.GENÇLERBİRLİĞİ SPOR

27.04.2019

16.00

SÜMERLER

U-12 LİGİ

19

DEFNE 2013 SPOR

GÜZELYAYLASPOR

27.04.2019

17.30

SÜMERLER

U-12 LİGİ

20

TURUNÇLU GENÇ.VE SPOR

H.GENÇLERBİRLİĞİ SPOR

27.04.2019

11.00

N.KOKA

2.A.K.U-19 LİGİ

21

ANTAKYA GÜCÜ SPOR

YAYLADAĞISPOR

27.04.2019

13.00

N.KOKA

2.A.K.U-19 LİGİ

22

SÜMERSPOR

HASSA BLD.SPOR

27.04.2019

15.00

N.KOKA

U-16 LİGİ

23

NİŞRİNSPOR

BOHŞİN GENÇ.VE SPOR

27.04.2019

17.00

N.KOKA

2.A.K.U-19 LİGİ

24

ALTINÖZÜ BLD.G.VE SPOR

H.KARTALSPOR

27.04.2019

17.00

ALTINÖZÜ

U-14 LİGİ

25

REYHANLI BLD.SPOR

ARMUTLUSPOR

27.04.2019

16.00

REYHANLI    TAYFUR SÖKMEN

U-14 LİGİ

26

H.SARAYSPOR

GÜNEYLER GENÇ.VE SPOR

 

27.04.2019

13.00

ESENTEPE

U-14 LİGİ

27

H.KARADENİZ FIRTINASI SPOR

EKİNCİSPOR

 

27.04.2019

15.00

ESENTEPE

U-14 LİGİ

28

AŞKARBEYLİSPOR

K.NARDÜZÜ GENÇ.VE SPOR

27.04.2019

11.00

İSK.DIŞ

2.A.K.U-19 LİGİ

29

İSK.YILDIZSPOR

DÖRTYOL ESNAF SPOR

27.04.2019

13.00

İSK.DIŞ

2.A.K.U-19 LİGİ

30

İSK.ESEN GENÇ.VE SPOR

DÖRTYOLSPOR

 

27.04.2019

15.00

İSK.DIŞ

2.A.K.U-19 LİGİ

31

İSK.YÜKSELİŞ KOL.SPOR

KARAAĞAÇSPOR

 

27.04.2019

17.00

İSK.DIŞ

U-14 LİGİ

32

A.ULUÇINAR GENÇ.VE SPOR

İSK.KARTALSPOR

27.04.2019

15.00

GENÇLİK KAMPI

U-14 LİGİ

33

BEKBELE GENÇ.VE SPOR

ARSUZ İLK ADIM SPOR

27.04.2019

13.00

SARISEKİ

2.A.K.U-19 LİGİ

34

DÖRTYOL ESNAF SPOR

ARSUZ İD.YURDU SPOR

27.04.2019

17.00

DÖRTYOL SENTETİK

U-14 LİGİ

35

A.GÖZCÜLERSPOR

K.NARDÜZÜ GENÇ.VE SPOR

27.04.2019

17.00

GÖZCÜLER

U-14 LİGİ

36

VİPARK GENÇ.VE SPOR

İSK.KAYRASPOR

27.04.2019

15.00

KARAAĞAÇ

U-14 LİGİ

37

A.KARAAĞAÇSPOR

ARSUZ İLK ADIM SPOR

27.04.2019

17.00

KARAAĞAÇ

U-14 LİGİ

38

GÜNEYLER GENÇ.VE SPOR

EKİNCİSPOR

28.04.2019

10.00

SÜMERLER

U-12 LİGİ

39

KAAN TEM.ANT.GENÇ.VE SPOR

REYHANLI BLD.SPOR

28.04.2019

11.30

SÜMERLER

U-12 LİGİ

40

D.SÜMER SARIBAHÇE SPOR

SAMANDAĞSPOR

28.04.2019

13.00

SÜMERLER

U-12 LİGİ

41

HATAY B.Ş.BLD.SPOR

H.KARADENİZ FIRTINASI SPOR

28.04.2019

14.30

SÜMERLER

U-12 LİGİ

42

SERİNYOLSPOR

MEYDANSPOR

28.04.2019

16.00

SÜMERLER

U-12 LİGİ

43

HATAYSPOR

ARMUTLUSPOR

28.04.2019

17.30

SÜMERLER

U-12 LİGİ

44

ARMUTLUSPOR

H.GENÇLERBİRLİĞİ SPOR

28.04.2019

13.00

N.KOKA

U-16 LİGİ

45

KAAN TEM.ANT.GENÇ.VE SPOR

YAYLADAĞISPOR

28.04.2019

15.00

N.KOKA

U-16 LİGİ

46

H.ÖNCÜ GENÇ.VE SPOR

DURSUNLUSPOR

28.04.2019

17.00

N.KOKA

U-16 LİGİ

47

MADENBOYUSPOR

SÜMERSPOR

28.04.2019

16.00

MADENBOYU

U-14 LİGİ

48

REYHANLI BLD.SPOR

ANTAKYA GÜCÜ SPOR

28.04.2019

16.00

REYHANLI TAYFUR SÖKMEN

U-16 LİGİ

49

GÜNEYLER GENÇ.VE SPOR

YENİÇAĞ GENÇ.VE SPOR

28.04.2019

15.00

ESENTEPE

U-16 LİGİ

50

HATAY B.Ş.BLD.SPOR

EKİNCİSPOR

28.04.2019

17.00

ESENTEPE

U-16 LİGİ

51

SAMANDAĞSPOR

TAVLA GENÇ.VE SPOR

28.04.2019

17.00

SAMANDAĞ

U-16 LİGİ

52

İSK.KARTALSPOR

A.GÖZCÜLERSPOR

28.04.2019

10.00

İSK.DIŞ

U-12 LİGİ

53

DÖRTYOL BLD.SPOR

ARSUZ UMUT GENÇ.VE SPOR

28.04.2019

11.30

İSK.DIŞ

U-12 LİGİ

54

KARAAĞAÇSPOR

İSK.KAYRASPOR

28.04.2019

13.00

İSK.DIŞ

U-12 LİGİ

55

ARSUZ İD.YURDUSPOR

ARSUZ İLK ADIM SPOR

28.04.2019

14.30

İSK.DIŞ

U-12 LİGİ

56

İSK.YÜKSELİŞ KOL. SPOR

VİPARK GENÇ.VE SPOR

28.04.2019

16.00

İSK.DIŞ

U-12 LİGİ

57

İSK.KAYRASPOR

İSK.KARTALSPOR

28.04.2019

17.00

SARISEKİ

U-16 LİGİ

58

ARSUZ UMUT GENÇ.VE SPOR

DÖRTYOL BLD.SPOR

28.04.2019

15.00

KARAAĞAÇ

U-16 LİGİ

59

KARAAĞAÇSPOR

ARSUZ İLK ADIM SPOR

28.04.2019

17.00

KARAAĞAÇ

U-16 LİGİ

65BÜTÜN KULÜPLERİMİZE BAŞARILAR DİLERİZ.

DİKKAT! www.hatayaskf.org.tr adresli sitemizde yer alan bilgiler ile Hatay ASKF’deki dokümanlar içerindeki bilgiler arasında farklılık(lar)bulunması halinde, Hatay ASKF’de mevcut olan dokümanlardaki bilgiler esas alınır.Ayrıca tereddüde düşülmesi durumunda; mesai saatleri dâhilinde 2138726–2143392 numaralı telefonlardan bilgi alınabilir. www.hatayaskf.org.tr adresli sitemizi ziyaret eden herkes bu koşulu kabul etmiş olur.

 

                                          SPOR KAVGA İLE DEĞİL, ALKIŞ VE SEVGİ

                                                  TEZAHHURATLARI İLE YAPILIR