23-28 NİSAN 2019 TARİHLERİ ARASI HAFTALIK MÜSABAKA PROGRAMI
D U Y U R U 2.AMATÖR KÜME PLAY-OFF’TA BU HAFTA 23 VE 26 NİSAN'DA İKİŞER MAÇ VERİLMİŞTİR. LÜTFEN İNCELEYİNİZ! |
( 32.HAFTA )
S.NO |
KULÜP ADI |
TARİH |
SAAT |
YER |
KATEGORİ |
|
1 |
H.KARTALSPOR SAMANDAĞSPOR |
23.04.2019 |
11.00 |
N.KOKA |
U-14 LİGİ |
|
2 |
ARMUTLUSPOR HATAY B.Ş.BLD.SPOR |
23.04.2019 |
13.00 |
N.KOKA |
U-14 LİGİ |
|
3 |
HATAY B.Ş.BLD.SPOR H.MED.GENÇ.VE SPOR |
23.04.2019 |
15.30 |
N.KOKA |
2.A.K.PLAY-OFF |
|
4 |
DİKMECESPOR ÜZÜMDALI GENÇ.VE SPOR |
23.04.2019 |
17.30 |
N.KOKA |
2.A.K.PLAY-OFF |
|
5 |
A.ULUÇINAR GENÇ.VE SPOR İSK.ESEN GENÇ.VE SPOR |
23.04.2019 |
16.30 |
GENÇLİK KAMPI |
2.A.K.PLAY-OFF |
|
6 |
İSK.YILDIZSPOR AZGANLIKSPOR |
23.04.2019 |
16.30 |
İSK.DIŞ |
2.A.K.PLAY-OFF |
|
7 |
SÜMERSPOR H.KARADENİZ FIRTINASI SPOR |
23.04.2019 |
13.00 |
ESENTEPE |
U-14 LİGİ |
|
8 |
KAAN TEM.ANT.GENÇ.VE SPOR KUMLU GENÇ.VE SOR |
23.04.2019 |
15.00 |
ESENTEPE |
U-14 LİGİ |
|
9 |
EKİNCİSPOR H.SARAYSPOR |
25.04.2019 |
17.30 |
ESENTEPE |
U-14 LİGİ |
|
10 |
DİKMECESPOR HATAY B.Ş.BLD.SPOR |
26.04.2019 |
15.30 |
N.KOKA |
2.A.K.PLAY-OFF |
|
11 |
H.MED.GENÇ.VE SPOR ÜZÜMDALI GENÇ.VE SPOR |
26.04.2019 |
17.30 |
N.K0KA |
2.A.K.PLAY-OFF |
|
12 |
A.ULUÇINAR GENÇ.VE SPOR İSK.YILDIZSPOR |
26.04.2019 |
16.30 |
GENÇLİK KAMPI |
2.A.K.PLAY-OFF |
|
13 |
AZGANLIKSPOR İSK.ESEN GENÇ.VE SPOR |
26.04.2019 |
16.30 |
SARISEKİ |
2.A.K.PLAY-OFF |
|
14 |
DURSUNLUSPOR SÜMERSPOR |
27.04.2019 |
10.00 |
SÜMERLER |
U-12 LİGİ |
|
15 |
ANTAKYA GÜCÜ SPOR ALTINÖZÜ BLD.G.VE SPOR |
27.04.2019 |
11.30 |
SÜMERLER |
U-12 LİGİ |
|
16 |
MAŞUKLUSPOR MADENBOYUSPOR |
27.04.2019 |
13.00 |
SÜMERLER |
U-12 LİGİ |
|
17 |
D.ÇINAR GENÇ.VE SPOR HARBİYESPOR |
27.04.2019 |
14.30 |
SÜMERLER |
U-12 LİGİ |
|
18 |
TAVLA GENÇ.VE SPOR H.GENÇLERBİRLİĞİ SPOR |
27.04.2019 |
16.00 |
SÜMERLER |
U-12 LİGİ |
|
19 |
DEFNE 2013 SPOR GÜZELYAYLASPOR |
27.04.2019 |
17.30 |
SÜMERLER |
U-12 LİGİ |
|
20 |
TURUNÇLU GENÇ.VE SPOR H.GENÇLERBİRLİĞİ SPOR |
27.04.2019 |
11.00 |
N.KOKA |
2.A.K.U-19 LİGİ |
|
21 |
ANTAKYA GÜCÜ SPOR YAYLADAĞISPOR |
27.04.2019 |
13.00 |
N.KOKA |
2.A.K.U-19 LİGİ |
|
22 |
SÜMERSPOR HASSA BLD.SPOR |
27.04.2019 |
15.00 |
N.KOKA |
U-16 LİGİ |
|
23 |
NİŞRİNSPOR BOHŞİN GENÇ.VE SPOR |
27.04.2019 |
17.00 |
N.KOKA |
2.A.K.U-19 LİGİ |
|
24 |
ALTINÖZÜ BLD.G.VE SPOR H.KARTALSPOR |
27.04.2019 |
17.00 |
ALTINÖZÜ |
U-14 LİGİ |
|
25 |
REYHANLI BLD.SPOR ARMUTLUSPOR |
27.04.2019 |
16.00 |
REYHANLI TAYFUR SÖKMEN |
U-14 LİGİ |
|
26 |
H.SARAYSPOR GÜNEYLER GENÇ.VE SPOR |
27.04.2019 |
13.00 |
ESENTEPE |
U-14 LİGİ |
|
27 |
H.KARADENİZ FIRTINASI SPOR EKİNCİSPOR |
27.04.2019 |
15.00 |
ESENTEPE |
U-14 LİGİ |
|
28 |
AŞKARBEYLİSPOR K.NARDÜZÜ GENÇ.VE SPOR |
27.04.2019 |
11.00 |
İSK.DIŞ |
2.A.K.U-19 LİGİ |
|
29 |
İSK.YILDIZSPOR DÖRTYOL ESNAF SPOR |
27.04.2019 |
13.00 |
İSK.DIŞ |
2.A.K.U-19 LİGİ |
|
30 |
İSK.ESEN GENÇ.VE SPOR DÖRTYOLSPOR |
27.04.2019 |
15.00 |
İSK.DIŞ |
2.A.K.U-19 LİGİ |
|
31 |
İSK.YÜKSELİŞ KOL.SPOR KARAAĞAÇSPOR |
27.04.2019 |
17.00 |
İSK.DIŞ |
U-14 LİGİ |
|
32 |
A.ULUÇINAR GENÇ.VE SPOR İSK.KARTALSPOR |
27.04.2019 |
15.00 |
GENÇLİK KAMPI |
U-14 LİGİ |
|
33 |
BEKBELE GENÇ.VE SPOR ARSUZ İLK ADIM SPOR |
27.04.2019 |
13.00 |
SARISEKİ |
2.A.K.U-19 LİGİ |
|
34 |
DÖRTYOL ESNAF SPOR ARSUZ İD.YURDU SPOR |
27.04.2019 |
17.00 |
DÖRTYOL SENTETİK |
U-14 LİGİ |
|
35 |
A.GÖZCÜLERSPOR K.NARDÜZÜ GENÇ.VE SPOR |
27.04.2019 |
17.00 |
GÖZCÜLER |
U-14 LİGİ |
|
36 |
VİPARK GENÇ.VE SPOR İSK.KAYRASPOR |
27.04.2019 |
15.00 |
KARAAĞAÇ |
U-14 LİGİ |
|
37 |
A.KARAAĞAÇSPOR ARSUZ İLK ADIM SPOR |
27.04.2019 |
17.00 |
KARAAĞAÇ |
U-14 LİGİ |
|
38 |
GÜNEYLER GENÇ.VE SPOR EKİNCİSPOR |
28.04.2019 |
10.00 |
SÜMERLER |
U-12 LİGİ |
|
39 |
KAAN TEM.ANT.GENÇ.VE SPOR REYHANLI BLD.SPOR |
28.04.2019 |
11.30 |
SÜMERLER |
U-12 LİGİ |
|
40 |
D.SÜMER SARIBAHÇE SPOR SAMANDAĞSPOR |
28.04.2019 |
13.00 |
SÜMERLER |
U-12 LİGİ |
|
41 |
HATAY B.Ş.BLD.SPOR H.KARADENİZ FIRTINASI SPOR |
28.04.2019 |
14.30 |
SÜMERLER |
U-12 LİGİ |
|
42 |
SERİNYOLSPOR MEYDANSPOR |
28.04.2019 |
16.00 |
SÜMERLER |
U-12 LİGİ |
|
43 |
HATAYSPOR ARMUTLUSPOR |
28.04.2019 |
17.30 |
SÜMERLER |
U-12 LİGİ |
|
44 |
ARMUTLUSPOR H.GENÇLERBİRLİĞİ SPOR |
28.04.2019 |
13.00 |
N.KOKA |
U-16 LİGİ |
|
45 |
KAAN TEM.ANT.GENÇ.VE SPOR YAYLADAĞISPOR |
28.04.2019 |
15.00 |
N.KOKA |
U-16 LİGİ |
|
46 |
H.ÖNCÜ GENÇ.VE SPOR DURSUNLUSPOR |
28.04.2019 |
17.00 |
N.KOKA |
U-16 LİGİ |
|
47 |
MADENBOYUSPOR SÜMERSPOR |
28.04.2019 |
16.00 |
MADENBOYU |
U-14 LİGİ |
|
48 |
REYHANLI BLD.SPOR ANTAKYA GÜCÜ SPOR |
28.04.2019 |
16.00 |
REYHANLI TAYFUR SÖKMEN |
U-16 LİGİ |
|
49 |
GÜNEYLER GENÇ.VE SPOR YENİÇAĞ GENÇ.VE SPOR |
28.04.2019 |
15.00 |
ESENTEPE |
U-16 LİGİ |
|
50 |
HATAY B.Ş.BLD.SPOR EKİNCİSPOR |
28.04.2019 |
17.00 |
ESENTEPE |
U-16 LİGİ |
|
51 |
SAMANDAĞSPOR TAVLA GENÇ.VE SPOR |
28.04.2019 |
17.00 |
SAMANDAĞ |
U-16 LİGİ |
|
52 |
İSK.KARTALSPOR A.GÖZCÜLERSPOR |
28.04.2019 |
10.00 |
İSK.DIŞ |
U-12 LİGİ |
|
53 |
DÖRTYOL BLD.SPOR ARSUZ UMUT GENÇ.VE SPOR |
28.04.2019 |
11.30 |
İSK.DIŞ |
U-12 LİGİ |
|
54 |
KARAAĞAÇSPOR İSK.KAYRASPOR |
28.04.2019 |
13.00 |
İSK.DIŞ |
U-12 LİGİ |
|
55 |
ARSUZ İD.YURDUSPOR ARSUZ İLK ADIM SPOR |
28.04.2019 |
14.30 |
İSK.DIŞ |
U-12 LİGİ |
|
56 |
İSK.YÜKSELİŞ KOL. SPOR VİPARK GENÇ.VE SPOR |
28.04.2019 |
16.00 |
İSK.DIŞ |
U-12 LİGİ |
|
57 |
İSK.KAYRASPOR İSK.KARTALSPOR |
28.04.2019 |
17.00 |
SARISEKİ |
U-16 LİGİ |
|
58 |
ARSUZ UMUT GENÇ.VE SPOR DÖRTYOL BLD.SPOR |
28.04.2019 |
15.00 |
KARAAĞAÇ |
U-16 LİGİ |
|
59 |
KARAAĞAÇSPOR ARSUZ İLK ADIM SPOR |
28.04.2019 |
17.00 |
KARAAĞAÇ |
U-16 LİGİ |
|
65BÜTÜN KULÜPLERİMİZE BAŞARILAR DİLERİZ.
|
||||||