33. Hafta Müsabaka Programı ( 29 Nisan - 05 Mayıs 2019)

29 NİSAN-05 MAYIS 2019 TARİHLERİ ARASI HAFTALIK MÜSABAKA PROGRAMI

D U Y U R U

2.AMATÖR KÜME PLAY-OFF, 2. AMATÖR KÜME U-19 VE U-12 KATEGORİLERİNDE

BİRDEN FAZLA MÜSABAKA VERİLMİŞTİR.

AYRICA U-14 VE  U-16 KATEGORİLERİ PLAY-OFF MÜSABAKALARIDA VERİLMİŞTİR.

LÜTFEN İNCELEYİNİZ.

(33.HAFTA)

 S.NO

 KULÜP ADI

TARİH

SAAT 

 YER

 KATEGORİ

1

ÜZÜMDALI GENÇ.VE SPOR

H.MED.GENÇ.VE SPOR

29.04.2019

15.30

N.KOKA

2.A.K.PLAY-OFF

2

HATAY B.Ş.BLD.SPOR

DİKMECESPOR

29.04.2019

17.30

N.KOKA

2.A.K.PLAY-OFF

3

İSK.YILDIZSPOR

A.ULUÇINAR GENÇ.VE SPOR

29.04.2019

15.30

İSK.DIŞ

2.A.K.PLAY-OFF

4

İSK.ESEN GENÇ.VE SPOR

AZGANLIKSPOR

29.04.2019

17.30

İSK.DIŞ

2.A.K.PLAY-OFF

5

A.KARAAĞAÇSPOR

REYHANLI BLD.SPOR

30.04.2019

16.00

ATATÜRK STADI

SPOR TOTO BAL BARAJ MAÇI

6

BBOHŞİN GENÇ. VE SPOR

TURUNÇLU GENÇ.VE SPOR

30.04.2019

18.00

N.KOKA

2.A.K.U-19 LİGİ

7

HARBİYESPOR

H.SARAYSPOR

01.05.2019

10.00

SÜMERLER

U-12 LİGİ

8

H.GENÇLERBİRLİĞİSPOR

GÜNEYLER GENÇ.VE SPOR

01.05.2019

11.30

SÜMERLER

U-12 LİGİ

9

REYHANLI BLD.SPOR

D.ÇINAR GENÇLİK SPOR

01.05.2019

13.00

SÜMERLER

U-12 LİGİ

10

EKİNCİSPOR

KAAN TEM.ANT.GENÇ.VE SPOR

01.05.2019

14.30

SÜMERLER

U-12 LİGİ

11

ALTINÖZÜ BLD.GENÇ.VE SPOR

TURUNÇLU GENÇ.VE SPOR

01.05.2019

16.00

SÜMERLER

U-12 LİGİ

12

MADENBOYUSPOR

HATAY B.Ş.BLD.SPOR

01.05.2019

17.30

SÜMERLER

U-12 LİGİ

13

H.KARADENİZ FIRTINASI SPOR

DURSUNLUSPOR

01.05.2019

10.00

N.KOKA

U-12 LİGİ

14

MEYDANSPOR

H.KARTALSPOR

01.05.2019

11.30

N.KOKA

U-12 LİGİ

15

ARMUTLUSPOR

DEFNE 2013 SPOR

01.05.2019

13.00

N.KOKA

U-12 LİGİ

16

SAMANDAĞSPOR

SERİNYOLSPOR

01.05.2019

14.30

N.KOKA

U-12 LİGİ

17

GÜZELYAYLASPOR

D.SÜMER SARIBAHÇE SPOR

01.05.2019

16.00

N.KOKA

U-12 LİGİ

18

SÜMERSPOR

ANTAKYA GÜCÜ SPOR

01.05.2019

17.30

N.KOKA

U-12 LİGİ

19

HARBİYESPOR

ANTAKYA GÜCÜ SPOR

01.05.2019

19.00

N.KOKA

2.A.K.U-19 LİGİ

20

YAYLADAĞISPOR

NİŞRİNSPOR

01.05.2019

16.00

YAYLADAĞI

2.A.K.U-19 LİGİ

21

İSK.KAYRASPOR

İSK.YÜKSELİŞ KOL.SPOR

01.05.2019

10.00

İSK.DIŞ

U-12 LİGİ

22

ARSUZ İLK ADIM SPOR

KARAAĞAÇSPOR

01.05.2019

11.30

İSK.DIŞ

U-12 LİGİ

23

ARSUZ UMUT GENÇ.VE SPOR

ARSUZ İD.YURDU SPOR

01.05.2019

13.00

İSK.DIŞ

U-12 LİGİ

24

A.GÖZCÜLERSPOR

DÖRTYOL BLD.SPOR

 

01.05.2019

14.30

İSK.DIŞ

U-12 LİGİ

25

VİPARK GENÇ.VE SPOR

İSK.KARTALSPOR

 

01.05.2019

16.00

İSK.DIŞ

U-12 LİGİ

26

İSK.YILDIZSPOR

İSK.ESEN GENÇ.VE SPOR

 

01.05.2019

17.30

İSK.DIŞ

2.A.K.U-19 LİGİ

27

DÖRTYOLSPOR

BEKBELE GENÇ.VE SPOR

 

01.05.2019

14.00

DÖRTYOL SENTETİK

2.A.K.U-19 LİGİ

28

DÖRTYOL ESNAF SPOR

K.NARDÜZÜ GENÇ.VE SPOR

01.05.2019

16.30

DÖRTYOL SENTETİK

2.A.K.U-19 LİGİ

29

ARSUZ İLK ADIM SPOR

AŞKARBEYLİSPOR

01.05.2019

16.30

KARAAĞAÇ

2.A.K.U-19 LİGİ

30

GÜNEYLER GENÇ.VE SPOR

İSK.KAYRASPOR

 

01.05.2019

16.30

KIRIKHAN

U-16 PLAY-OFF

31

HATAY B.Ş.BLD.SPOR

ÜZÜMDALI GENÇ.VE SPOR

 

02.05.2019

15.30

N.KOKA

2.A.K.PLAY-OFF

32

DİKMECESPOR

H.MED.GENÇ.VE SPOR

 

02.05.2019

17.30

N.KOKA

2.A.K.PLAY-OFF

33

A.ULUÇINAR GENÇ.VE SPOR

AZGANLIKSPOR

 

02.05.2019

16.30

GENÇLİK KAMPI

2.A.K.PLAY-OFF

34

İSK.YILDIZSPOR

İSK.ESEN GENÇ.VE SPOR

 

02.05.2019

16.30

İSK.DIŞ

2.A.K.PLAY-OFF

35

İSK.KAYRASPOR

EKİNCİSPOR

 

03.05.2019

16.30

KIRIKHAN

U-16 PLAY-OFF

36

GÜNEYLER GENÇ.VE SPOR

TAVLA GENÇ.VE SPOR

 

04.05.2019

10.00

SÜMERLER

U-12 LİGİ

37

H.SARAYSPOR

REYHANLI BLD.SPOR

 

04.05.2019

11.30

SÜMERLER

U-12 LİGİ

38

D.ÇINAR GENÇLİKSPOR

EKİNCİSPOR

04.05.2019

13.00

SÜMERLER

U-12 LİGİ

39

DURSUNLUSPOR

MADENBOYUSPOR

 

04.05.2019

14.30

SÜMERLER

U-12 LİGİ

40

HATAY B.Ş.BLD.SPOR

MAŞUKLUSPOR

 

04.05.2019

16.00

SÜMERLER

U-12 LİGİ

41

KAAN TEM.ANT.GENÇ.VE SPOR

H.GENÇLERBİRLİĞİSPOR

 

04.05.2019

17.30

SÜMERLER

U-12 LİGİ

42

TURUNÇLU GENÇ.VE SPOR

YAYLADAĞISPOR

 

04.05.2019

11.00

N.KOKA

2.A.K.U-19 LİGİ

43

H.GENÇLERBİRLİĞİSPOR

BOHŞİN GENÇ.VE SPOR

 

04.05.2019

13.00

N.KOKA

2.A.K.U-19 LİGİ

44

ANTAKYA GÜCÜ SPOR

YENİÇAĞ GENÇ.VE SPOR

 

04.05.2019

15.00

N.KOKA

2.A.K.U-19 LİGİ

45

NİŞRİNSPOR

HARBİYESPOR

 

04.05.2019

17.00

N.KOKA

2.A.K.U-19 LİGİ

46

HATAY B.Ş. BLD. SPOR

EKİNCİ SPOR

04.05.2019

11.00

SAMANDAĞ

U-14 PLAY-OFF

47

ARSUZ İLK ADIM SPOR

İSK. YÜKSELİŞ KOL. SPOR

04.05.2019

16.30

GENÇLİK KAMPI

U-14 PLAY-OFF

48

İSK.KARTALSPOR

İSK.KAYRASPOR

 

04.05.2019

11.00

İSK.DIŞ

U-12 LİGİ

49

ARSUZ İD.YURDU SPOR

DÖRTYOL BLD.SPOR

 

04.05.2019

13.00

İSK.DIŞ

U-12 LİGİ

50

İSK.ESEN GENÇ.VE SPOR

DÖRTYOL ESNAF SPOR

 

04.05.2019

15.00

İSK.DIŞ

2.A.K.U-19 LİGİ

51

AŞKARBEYLİSPOR

DÖRTYOLSPOR

 

04.05.2019

17.00

İSK.DIŞ

2.A.K.U-19 LİGİ

52

BEKBELE GENÇ.VE SPOR

İSK.YILDIZSPOR

 

04.05.2019

16.30

SARISEKİ

2.A.K.U-19 LİGİ

53

K.NARDÜZÜ GENÇ.VE SPOR

ARSUZ İLK ADIM SPOR

 

04.05.2019

16.30

KARAAĞAÇ

2.A.K.U-19 LİGİ

54

TURUNÇLU GENÇ.VE SPOR

SÜMERSPOR

 

05.05.2019

10.00

SÜMERLER

U-12 LİGİ

55

ANTAKYA GÜCÜ SPOR

H.KARADENİZ FIRTINASISPOR

 

05.05.2019

11.30

SÜMERLER

U-12 LİGİ

56

DEFNE 2013 SPOR

HATAYSPOR

 

05.05.2019

13.00

SÜMERLER

U-12 LİGİ

57

H.KARTALSPOR

SAMANDAĞSPOR

 

05.05.2019

14.30

SÜMERLER

U-12 LİGİ

58

SERİNYOLSPOR

GÜZELYAYLASPOR

 

05.05.2019

16.00

SÜMERLER

U-12 LİGİ

59

D.SÜMER SARIBAHÇE SPOR

ARMUTLUSPOR

 

05.05.2019

17.30

SÜMERLER

U-12 LİGİ

60

KARAAĞAÇSPOR

ARSUZ UMUT GENÇ. VE SPOR

05.05.2019

10.00

İSK.DIŞ

U-12 LİGİ

61

A.GÖZCÜLERSPOR

VİPARK GENÇ.VE SPOR

 

05.05.2019

11.30

İSK.DIŞ

U-12 LİGİ

62

İSK.YÜKSELİŞ KOL.SPOR

ARSUZ İLK ADIM SPOR

 

05.05.2019

13.00

İSK.DIŞ

U-12 LİGİ

63

EKİNCİSPOR

GÜNEYLER GENÇ.VE SPOR

05.05.2019 10.00 N.KOKA U-16 PLAY-OFF

64

H.MED.GENÇ.VE SPOR

HATAY B.Ş.BLD.SPOR

 

05.05.2019

15.30

N.KOKA

2.A.K.PLAY-OFF

65

ÜZÜMDALI GENÇ.VE SPOR

DİKMECESPOR

 

05.05.2019

17.30

N.KOKA

2.A.K.PLAY-OFF

66

İSK.ESEN GENÇ.VE SPOR

A.ULUÇINAR GENÇ.VE SPOR

 

05.05.2019

16.30

İSK.DIŞ

2.A.K.PLAY-OFF

67

AZGANLIKSPOR

İSK.YILDIZSPOR

 

05.05.2019

16.30

SARISEKİ

2.A.K.PLAY-OFF

65BÜTÜN KULÜPLERİMİZE BAŞARILAR DİLERİZ.

DİKKAT! www.hatayaskf.org.tr adresli sitemizde yer alan bilgiler ile Hatay ASKF’deki dokümanlar içerindeki bilgiler arasında farklılık(lar)bulunması halinde, Hatay ASKF’de mevcut olan dokümanlardaki bilgiler esas alınır.Ayrıca tereddüde düşülmesi durumunda; mesai saatleri dâhilinde 2138726–2143392 numaralı telefonlardan bilgi alınabilir. www.hatayaskf.org.tr adresli sitemizi ziyaret eden herkes bu koşulu kabul etmiş olur.

 

                                          SPOR KAVGA İLE DEĞİL, ALKIŞ VE SEVGİ

                                                  TEZAHHURATLARI İLE YAPILIR