34. Hafta Müsabaka Programı (07-12 Mayıs 2019)

07-12 MAYIS 2019 TARİHLERİ ARASI HAFTALIK MÜSABAKA PROGRAMI

KULÜPLERİMİZİN DİKKATİNE!

U-12 KATEGORİSİNDE SON HAFTAYA (34) İKİŞER VE ÜÇER MAÇ VERİLMİŞTİR.

LÜTFEN İNCELEYİNİZ

( 34.HAFTA )

 S.NO

 KULÜP ADI

TARİH

SAAT 

 YER

 KATEGORİ

1

REYHANLI BLD.SPOR

HARBİYESPOR

07.05.2019

16.30

SÜMERLER

U-12 LİGİ

2

TAVLA GENÇ.VE SPOR

KAAN TEM.ANT.GENÇ.VE SPOR

07.05.2019

18.00

SÜMERLER

U-12 LİGİ

3

EKİNCİSPOR

H.SARAYSPOR

07.05.2019

16.30

N.KOKA

U-12 LİGİ

4

H.GENÇLERBİRLİĞİSPOR

D.ÇINAR GENÇ.VE SPOR

07.05.2019

18.00

N.KOKA

U-12 LİGİ

5

ARSUZ UMUT GENÇ.VE SPOR

İSK.YÜKSELİŞ KOL.SPOR

07.05.2019

16.30

İSK.DIŞ

U-12 LİGİ

6

İSK.KAYRASPOR

VİPARK GENÇ.VE SPOR

07.05.2019

18.00

İSK.DIŞ

U-12 LİGİ

7

SÜMERSPOR

ALTINÖZÜ BLD.G.VE SPOR

08.05.2019

16.30

SÜMERLER

U-12 LİGİ

8

H.KARADENİZ FIRTINASISPOR

TURUNÇLU GENÇ.VE SPOR

08.05.2019

18.00

SÜMERLER

U-12 LİGİ

9

MADENBOYUSPOR

ANTAKYA GÜCÜ SPOR

08.05.2019

16.30

N.KOKA

U-12 LİGİ

10

MAŞUKLUSPOR

DURSUNLUSPOR

08.05.2019

18.00

N.KOKA

U-12 LİGİ

11

DÖRTYOL BLD.SPOR

KARAAĞAÇSPOR

08.05.2019

16.30

İSK.DIŞ

U-12 LİGİ

12

ARSUZ İLK ADIM SPOR

İSK.KARTALSPOR

08.05.2019

18.00

İSK.DIŞ

U-12 LİGİ

13

HATAYSPOR

D.SÜMER SARIBAHÇESPOR

09.05.2019

16.30

SÜMERLER

U-12 LİGİ

14

ARMUTLUSPOR

SERİNYOLSPOR

09.05.2019

18.00

SÜMERLER

U-12 LİGİ

15

SAMANDAĞSPOR

MEYDANSPOR

09.05.2019

16.30

N.KOKA

U-12 LİGİ

16

GÜZELYAYLASPOR

H.KARTALSPOR

09.05.2019

18.00

N.KOKA

U-12 LİGİ

17

ARSUZ İD.YURDUSPOR

A.GÖZCÜLERSPOR

09.05.2019

18.00

İSK.DIŞ

U-12 LİGİ

18

HARBİYESPOR

TURUNÇLU GENÇ.VE SPOR

10.05.2019

18.00

N.KOKA

2.A.K.U-19 LİGİ

19

HARBİYESPOR

EKİNCİSPOR

11.05.2019

15.00

SÜMERLER

U-12 LİGİ

20

DURSUNLUSPOR

HATAY B.Ş.BLD.SPOR

11.05.2019

16.30

SÜMERLER

U-12 LİGİ

21

Defne GENÇLİK SPOR

TAVLA GENÇ.VE SPOR

11.05.2019

18.00

SÜMERLER

U-12 LİGİ

22

YENİÇAĞ GENÇ.VE SPOR

NİŞRİNSPOR

11.05.2019

13.00

N.KOKA

2.A.K.U-19 LİGİ

23

ALTINÖZÜ BLD.G.VE SPOR

H.KARADENİZ FIRTINASI SPOR

11.05.2019

15.00

N.KOKA

U-12 LİGİ

24

KAAN TEM.ANT.GENÇ.VE SPOR

GÜNEYLER GENÇ.VE SPOR

 

11.05.2019

16.30

N.KOKA

U-12 LİGİ

25

ANTAKYA GÜCÜ SPOR

MAŞUKLUSPOR

 

11.05.2019

18.00

N.KOKA

U-12 LİGİ

26

VİPARK.GENÇ.VE SPOR

ARSUZ İLK ADIM SPOR

 

11.05.2019

15.00

İSK.DIŞ

U-12 LİGİ

27

KARAAĞAÇSPOR

ARSUZ İD.YURDUSPOR

 

11.05.2019

16.30

İSK.DIŞ

U-12 LİGİ

28

İSK.KARTALSPOR

ARSUZ UMUT GENÇ.VE SPOR

11.05.2019

18.00

İSK.DIŞ

U-12 LİGİ

29

YAYLADAĞISPOR

H.GENÇLERBİRLİĞİSPOR

11.05.2019

16.00

YAYLADAĞI

2.A.K.U-19 LİGİ

30

TURUNÇLU GENÇ.VE SPOR

MADENBOYUSPOR

12.05.2019

15.00

SÜMERLER

U-12 LİGİ

31

H.SARAYSPOR

H.GENÇLERBİRLİĞİSPOR

 

12.05.2019

16.30

SÜMERLER

U-12 LİGİ

32

D.SÜMER SARIBAHÇESPOR

DEFNE 2013 SPOR

 

12.05.2019

18.00

SÜMERLER

U-12 LİGİ

33

SERİNYOLSPOR

HATAYSPOR

 

12.05.2019

15.00

N.KOKA

U-12 LİGİ

34

MEYDANSPOR

GÜZELYAYLASPOR

 

12.05.2019

16.30

N.KOKA

U-12 LİGİ

35

H.KARTALSPOR

ARMUTLUSPOR

 

12.05.2019

18.00

N.KOKA

U-12 LİGİ

36

İSK.YÜKSELİŞ KOL.SPOR

DÖRTYOL BLD.SPOR

 

12.05.2019

16.00

İSK.DIŞ

U-12 LİGİ

37

A.GÖZCÜLERSPOR

İSK.KAYRASPOR

 

12.05.2019

17.30

İSK.DIŞ

U-12 LİGİ

65BÜTÜN KULÜPLERİMİZE BAŞARILAR DİLERİZ.

DİKKAT! www.hatayaskf.org.tr adresli sitemizde yer alan bilgiler ile Hatay ASKF’deki dokümanlar içerindeki bilgiler arasında farklılık(lar)bulunması halinde, Hatay ASKF’de mevcut olan dokümanlardaki bilgiler esas alınır.Ayrıca tereddüde düşülmesi durumunda; mesai saatleri dâhilinde 2138726–2143392 numaralı telefonlardan bilgi alınabilir. www.hatayaskf.org.tr adresli sitemizi ziyaret eden herkes bu koşulu kabul etmiş olur.

 

                                          SPOR KAVGA İLE DEĞİL, ALKIŞ VE SEVGİ

                                                  TEZAHHURATLARI İLE YAPILIR