2018-2019 SEZONU PUAN CETVELİ
(09-14 NİSAN 2019 OYNANAN MÜSABAKALARA AİT PUAN CETVELİ)
SÜPER AMATÖR PLAY-OFF ( 6.HAFTA)
TAKIMLAR |
O |
G |
B |
M |
A |
Y |
EKP |
P |
REYHANLI BLD. SP. |
6 |
4 |
2 |
- |
13 |
5 |
3 |
17 |
SAMANDAĞSPOR |
6 |
2 |
3 |
1 |
7 |
7 |
2 |
11 |
ANTAKYASPOR FK |
6 |
2 |
2 |
2 |
9 |
7 |
1 |
9 |
KÖRFEZ İSK.SPOR |
6 |
- |
1 |
5 |
5 |
15 |
- |
-2 |
Not: Körfez İskenderunspor saha çıkmadığından üç puan tenzil edilmiştir.
2018-2019 Futbol sezonu Süper Amatör Play-Off müsabakaları sonucunda SPOR TOTO (BAL) baraj maçı oynama hakkını Reyhanlı Belediye Spor (000129) kazanmıştır.
Baraj maçı 30.04.2019 Salı günü saat 16.00’da Hatay ATATÜRK Stadyumunda oynanacaktır. Not: Rakip takım SPOR TOTO BAL Müsabakaları bitiminden sonra belirlenecektir.
2018-2019 SEZONU İKİNCİ AMATÖR KÜME PUAN CETVELİ
2. AMATÖR KÜME A GRUBU ( 12.HAFTA)
TAKIMLAR |
O |
G |
B |
M |
A |
Y |
P |
HATAY B.Ş.BLD. SP. |
12 |
9 |
3 |
- |
40 |
5 |
30 |
H.MED.GENÇ.VE SP |
12 |
8 |
2 |
2 |
39 |
13 |
26 |
HATAY1967GENÇ.VESP |
12 |
8 |
2 |
2 |
42 |
23 |
26 |
HATAY GENÇ.BİR. |
12 |
7 |
1 |
4 |
38 |
29 |
22 |
BOHŞİN G.VE SPOR |
12 |
4 |
- |
8 |
31 |
41 |
12 |
H.ÖNCÜ G.VE SPOR |
12 |
2 |
- |
10 |
19 |
44 |
6 |
GÜNEYLER G.VE SP. |
12 |
- |
- |
12 |
3 |
57 |
- |
2. AMATÖR KÜME B GRUBU ( 12.HAFTA)
TAKIMLAR |
O |
G |
B |
M |
A |
Y |
P |
ÜZÜMDALI G.VE SP. |
12 |
10 |
- |
2 |
56 |
15 |
30 |
DİKMECESPOR |
12 |
8 |
- |
4 |
27 |
17 |
24 |
MADENBOYUSPOR |
12 |
7 |
1 |
4 |
37 |
25 |
22 |
K.DALYAN BLD.SP. |
12 |
7 |
- |
5 |
28 |
25 |
21 |
KUZEYTEPE G.VE SP |
12 |
5 |
1 |
6 |
28 |
29 |
16 |
KUMLU G.VE SPOR |
12 |
4 |
- |
8 |
21 |
50 |
12 |
ALTINÇAY G.VE SP. |
12 |
- |
- |
12 |
- |
36 |
- |
NOT : ALTINÇAY GENÇLİK VE SPOR İKİ HAFTA ÜST ÜSTE
SAHAYA ÇIKMADIĞINDAN LİGDEN DÜŞÜRÜLDÜ
2. AMATÖR KÜME C GRUBU ( 10.HAFTA)
TAKIMLAR |
O |
G |
B |
M |
A |
Y |
P |
A.ULUÇINAR G.VESP |
10 |
10 |
- |
- |
59 |
5 |
30 |
AZGANLIKSPOR |
10 |
7 |
- |
3 |
33 |
25 |
21 |
ASAŞ 1972 SPOR |
10 |
5 |
1 |
4 |
29 |
24 |
16 |
AŞKARBEYLİSPOR |
10 |
3 |
2 |
5 |
32 |
41 |
11 |
K.NARDÜZÜ G.VE SP. |
10 |
3 |
1 |
6 |
18 |
25 |
10 |
A. UMUT G.VE SPOR |
10 |
- |
- |
10 |
9 |
60 |
- |
2. AMATÖR KÜME D GRUBU (10 .HAFTA)
TAKIMLAR |
O |
G |
B |
M |
A |
Y |
P |
İSK.YILDIZSPOR |
10 |
10 |
- |
- |
45 |
7 |
30 |
İSK.ESEN G.VE SPOR |
10 |
6 |
1 |
3 |
37 |
15 |
19 |
ARSUZ İLK ADIM SP |
10 |
5 |
1 |
4 |
25 |
26 |
16 |
BEKBELE G.VE SPOR |
10 |
4 |
- |
6 |
25 |
35 |
12 |
SARISEKİSPOR |
10 |
3 |
1 |
6 |
23 |
40 |
10 |
İCADİYE G.VE SPOR |
10 |
- |
1 |
9 |
10 |
42 |
1 |
2018-2020 SEZONU KLASDMAN MÜSABAKALARI SONUCUNDA;
1-A Grubu birincisi Hatay B.Ş.Bld.Gençlik ve Spor (017209)
2-A Grubu İkincisi Hatay Medeniyetler Gençlik ve Spor (017301)
3-B Grubu birincisi Üzümdalı Gençlik ve Spor (018125
4-B Grubu ikincisi Dikmecespor (014049)
5-C Grubu birincisi Arsuz Uluçınar Gençlik ve Spor (017507)
6-C Grubu ikincisi Azganlıkspor (014057)
7-D Grubu birincisi İskenderun Yıldızspor (018124)
8-D Grubu ikincisi İskenderun Esen Gençlik ve Spor (016423)
A ve B Gruplarında birinci ve ikinci olan takımlardan E Grubu,
C ve D Gruplarında birinci ve ikinci olan takımlardan F Grubu,
PLAY-OFF grupları oluşturularak PLAY-OFF müsabakaları sonucunda; birinci ve ikinci olan takımlar toplam dört takım 2019-2020 sezonunda 1. Amatör küme kategorisinde oynama hakkını elde edeceklerdir.
2018-2019 SEZONU 2.A.K.U-19 KAT. PUAN CETVELİ
2.A.K-U-19 A GRUBU ( 12. HAFTA)
TAKIMLAR |
O |
G |
B |
M |
A |
Y |
P |
NİŞRİNSPOR |
11 |
11 |
- |
- |
49 |
10 |
33 |
H.GENÇLERBİRLİĞİ |
12 |
10 |
1 |
1 |
64 |
13 |
31 |
YAYLADAĞISPOR |
11 |
8 |
1 |
2 |
51 |
15 |
25 |
BOHŞİN G.VE SPOR |
12 |
7 |
1 |
4 |
72 |
26 |
22 |
ANTAKYA GÜCÜ SP. |
11 |
5 |
1 |
5 |
41 |
21 |
16 |
YENİÇAĞ G.VE SPOR |
12 |
4 |
1 |
7 |
31 |
51 |
13 |
TURUNÇLU G.VE SP. |
12 |
2 |
1 |
9 |
24 |
54 |
7 |
HARBİYESPOR |
11 |
2 |
- |
9 |
13 |
83 |
6 |
ÜZÜMDALI G.VE SP. |
12 |
- |
- |
12 |
1 |
73 |
- |
NOT: ÜZÜMDALI GENÇLİK VE SPOR 3-0 HÜKMEN
MAĞLUBİYETİNDEN DOLAYI ÜÇ PUAN TENZİL
NOT: HARBİYESPOR’DAN ÜÇ PUAN TENZİL
2.A.K-U-19 B GRUBU ( 10.HAFTA)
TAKIMLAR |
O |
G |
B |
M |
A |
Y |
P |
BEKBELE G.VE SPOR |
10 |
6 |
2 |
2 |
33 |
14 |
20 |
K.NARDÜZÜ G.VE SP. |
10 |
6 |
2 |
2 |
23 |
19 |
20 |
İSK.YILDIZSPOR |
10 |
6 |
1 |
3 |
33 |
13 |
19 |
ARSUZ İLK ADIM SP. |
10 |
6 |
1 |
3 |
18 |
13 |
19 |
İSK.ESEN G.VE SPOR |
10 |
4 |
4 |
2 |
33 |
16 |
16 |
DÖRTYOLSPOR |
10 |
3 |
1 |
6 |
23 |
32 |
10 |
DÖRTYOL ESNAF SP. |
10 |
2 |
1 |
7 |
21 |
33 |
7 |
AŞKARBEYLİSPOR |
10 |
1 |
- |
9 |
15 |
59 |
3 |
2018-2019 SEZONU U-16 KATEGORİSİ PUAN CETVELİ
U-16 A GRUBU ( 12.HAFTA)
TAKIMLAR |
O |
G |
B |
M |
A |
Y |
P |
EKİNCİSPOR |
12 |
10 |
1 |
1 |
49 |
18 |
31 |
REYHANLI BLD. SP. |
12 |
9 |
- |
3 |
51 |
22 |
27 |
HATAY B.Ş.BLD.SPOR |
12 |
8 |
2 |
2 |
35 |
13 |
26 |
SÜMERSPOR |
12 |
5 |
2 |
5 |
31 |
20 |
17 |
H.ÖNCÜ G.VE SPOR |
12 |
5 |
2 |
5 |
33 |
26 |
17 |
ANTAKYA GÜCÜ SP. |
12 |
3 |
2 |
7 |
20 |
44 |
11 |
HASSA BLD.SPOR |
12 |
3 |
1 |
8 |
28 |
41 |
10 |
DURSUNLUSPOR |
12 |
- |
- |
12 |
8 |
7 |
- |
U-16 B GRUBU ( 12.HAFTA)
TAKIMLAR |
O |
G |
B |
M |
A |
Y |
P |
GÜNEYLER G.VE SP. |
12 |
12 |
- |
- |
45 |
6 |
36 |
TAVLA G.VE SPOR |
12 |
11 |
- |
1 |
65 |
8 |
33 |
SAMANDAĞSPOR |
12 |
9 |
- |
3 |
52 |
15 |
27 |
H.GENÇLERBİRLİĞİ |
12 |
4 |
2 |
6 |
23 |
40 |
14 |
KAAN TEM.A.G.VE SP |
12 |
4 |
1 |
7 |
18 |
47 |
13 |
YAYLADAĞISPOR |
12 |
2 |
3 |
7 |
14 |
21 |
9 |
ARMUTLUSPOR |
12 |
1 |
1 |
10 |
8 |
51 |
4 |
YENİÇAĞ G.VE SPOR |
12 |
1 |
1 |
10 |
14 |
51 |
1 |
YENİÇAĞ GENÇLİK VE SPOR’DAN ÜÇ PUAN TENZİL
U-16 C GRUBU ( 11.HAFTA)
TAKIMLAR |
O |
G |
B |
M |
A |
Y |
P |
İSK.KAYRASPOR |
10 |
10 |
- |
- |
69 |
2 |
30 |
ARSUZ İLK ADIM SP. |
10 |
7 |
1 |
2 |
32 |
11 |
22 |
KARAAĞAÇSPOR |
11 |
7 |
1 |
3 |
32 |
23 |
22 |
İSK.KARTALSPOR |
10 |
5 |
1 |
4 |
26 |
30 |
16 |
KIRIKHANSPOR |
11 |
3 |
1 |
7 |
12 |
37 |
10 |
A.UMUT G.VE SPOR |
10 |
1 |
1 |
8 |
12 |
40 |
4 |
DÖRTYOL BLD.SPOR |
10 |
- |
1 |
9 |
14 |
54 |
1 |
2018-2019 SEZONU U-14 KATEGORİSİ PUAN CETVELİ
U-14 A GRUBU ( 14.HAFTA)
TAKIMLAR |
O |
G |
B |
M |
A |
Y |
P |
HATAY B.Ş.BLD.SPOR |
13 |
12 |
1 |
- |
79 |
8 |
37 |
SAMANDAĞSPOR |
14 |
10 |
2 |
2 |
64 |
16 |
32 |
REYHANLI BLD.SP. |
13 |
8 |
2 |
3 |
44 |
18 |
26 |
H.KARTALSPOR |
14 |
7 |
2 |
5 |
57 |
30 |
23 |
ALTINÖZÜ BLD. SP. |
13 |
6 |
1 |
6 |
29 |
27 |
19 |
D.ÇINAR G.VE SPOR |
14 |
3 |
1 |
10 |
25 |
76 |
10 |
ARMUTLUSPOR |
13 |
2 |
- |
11 |
8 |
93 |
3 |
D.SÜM.SARIBAHÇESP |
13 |
6 |
1 |
6 |
35 |
34 |
13 |
YENİÇAĞ G.VE SPOR |
13 |
1 |
- |
12 |
6 |
45 |
- |
NOT:ARMUTLUSPOR VE D.SÜMER SARIBAHÇESPOR’DAN 3’ER PUAN TENZİL
NOT:YENİÇAĞ GENÇ.VE SPOR İLE DEFNE SÜMER SARIBAHÇE SPOR İKİŞER MÜSABAKAYA ÜST ÜSTE ÇIKMADIKLARINDAN LİGDEN DÜŞÜRÜLDÜLER
U-14 B GRUBU ( 14.HAFTA)
TAKIMLAR |
O |
G |
B |
M |
A |
Y |
P |
EKİNCİSPOR |
13 |
12 |
- |
1 |
103 |
11 |
36 |
KAAN T.ANT.G.VE SP |
14 |
11 |
- |
3 |
67 |
25 |
33 |
H.SARAYSPOR |
13 |
10 |
1 |
2 |
56 |
20 |
31 |
MADENBOYUSPOR |
14 |
8 |
2 |
4 |
34 |
28 |
26 |
KUMLU G.VE SPOR |
14 |
5 |
2 |
7 |
21 |
53 |
17 |
SÜMERSPOR |
13 |
5 |
1 |
7 |
25 |
41 |
16 |
H.KARADENİZ FIR.SP |
13 |
3 |
1 |
9 |
15 |
48 |
10 |
GÜNEYLER GENÇ. |
13 |
1 |
1 |
11 |
12 |
69 |
4 |
ANTAKYASPOR FK |
13 |
1 |
- |
12 |
6 |
44 |
- |
NOT: ANTAKYASPOR FK. İKİ DEFA MÜSABAKAYA ÇIKMADIĞINDAN DOLAYI LİGDEN DÜŞÜRÜLDÜ
U-14 C GRUBU ( 11.HAFTA)
TAKIMLAR |
O |
G |
B |
M |
A |
Y |
P |
A.İLK ADIM SPOR |
10 |
8 |
2 |
- |
85 |
3 |
26 |
A.GÖZCÜLERSPOR |
10 |
8 |
2 |
- |
55 |
3 |
26 |
ARSUZİD.YURDU SP. |
10 |
6 |
2 |
2 |
62 |
8 |
20 |
DÖRTYOL ESNAF SP. |
10 |
5 |
- |
5 |
49 |
38 |
15 |
K.NARDÜZÜ G.VE SP. |
11 |
2 |
- |
9 |
19 |
80 |
6 |
A.KARAAĞAÇSPOR |
10 |
2 |
- |
8 |
14 |
78 |
6 |
İSK.YILDIZSPOR |
11 |
2 |
- |
9 |
13 |
87 |
6 |
U-14 D GRUBU ( 11.HAFTA)
TAKIMLAR |
O |
G |
B |
M |
A |
Y |
P |
KARAAĞAÇSPOR |
10 |
9 |
1 |
- |
43 |
11 |
28 |
İSK.YÜKSELİŞ KOL. |
10 |
9 |
- |
1 |
47 |
12 |
27 |
A.UMUT G.VE SPOR |
11 |
5 |
1 |
5 |
31 |
30 |
16 |
A.ULUÇINAR G.VE SP |
10 |
4 |
3 |
3 |
31 |
16 |
15 |
İSK.KARTALSPOR |
11 |
4 |
1 |
6 |
20 |
32 |
13 |
İSK.KAYRASPOR |
10 |
1 |
2 |
7 |
13 |
27 |
5 |
VİPARK G.VE SPOR |
10 |
- |
- |
10 |
3 |
60 |
- |
2018-2019 FUTBOL SEZONU U-12 KATEGORİSİ PUAN CETVELİ
U-12 A GRUBU ( 3.HAFTA)
TAKIMLAR |
O |
G |
B |
M |
A |
Y |
P |
H.SARAYSPOR |
3 |
3 |
- |
- |
27 |
1 |
9 |
REYHANLI BLD. SP. |
3 |
3 |
- |
- |
10 |
3 |
9 |
H.GENÇLERBİRLİĞİ |
3 |
2 |
- |
1 |
10 |
4 |
6 |
HARBİYESPOR |
3 |
2 |
- |
1 |
7 |
6 |
6 |
D.ÇINAR G.SPOR |
2 |
1 |
- |
1 |
5 |
4 |
3 |
GÜNEYLER G.VE SP. |
3 |
1 |
- |
2 |
6 |
17 |
3 |
EKİNCİSPOR |
2 |
- |
- |
2 |
1 |
8 |
- |
KAAN TEM.A.G.VE SP |
2 |
- |
- |
2 |
1 |
12 |
- |
TAVLA G.VE SPOR |
3 |
- |
- |
3 |
1 |
12 |
- |
U-12 B GRUBU ( 3.HAFTA)
TAKIMLAR |
O |
G |
B |
M |
A |
Y |
P |
HATAY B.Ş.BLD.SPOR |
3 |
3 |
- |
- |
26 |
2 |
9 |
SÜMERSPOR |
3 |
3 |
- |
- |
15 |
4 |
9 |
TURUNÇLU G.VE SP. |
3 |
2 |
- |
1 |
7 |
12 |
6 |
H.KARADENİZ FIR. |
2 |
1 |
- |
1 |
5 |
5 |
3 |
ALTINÖZÜ BLD.SPOR |
3 |
1 |
- |
2 |
4 |
5 |
3 |
MADENBOYUSPOR |
3 |
1 |
- |
2 |
4 |
9 |
3 |
ANTAKYAGÜCÜ SP |
2 |
1 |
- |
1 |
5 |
15 |
3 |
DURSUNLUSPOR |
2 |
- |
- |
2 |
4 |
8 |
- |
MAŞUKLUSPOR |
3 |
- |
- |
3 |
2 |
12 |
- |
U-12 C GRUBU ( 3.HAFTA)
TAKIMLAR |
O |
G |
B |
M |
A |
Y |
P |
HATAYSPOR |
3 |
3 |
- |
- |
14 |
- |
9 |
D.SÜM.SARIBAHÇESP |
2 |
2 |
- |
- |
16 |
1 |
6 |
GÜZELYAYLASPOR |
2 |
2 |
- |
- |
10 |
- |
6 |
MEYDANSPOR |
3 |
2 |
- |
1 |
11 |
4 |
6 |
DEFNE 2013 SPOR |
3 |
1 |
- |
2 |
4 |
9 |
3 |
SAMANDAĞSPOR |
3 |
1 |
- |
2 |
2 |
7 |
3 |
H.KARTALSPOR |
3 |
1 |
- |
2 |
3 |
18 |
3 |
SERİNYOLSPOR |
2 |
- |
- |
2 |
2 |
10 |
- |
ARMUTLUSPOR |
3 |
- |
- |
3 |
1 |
14 |
- |
U-12 D GRUBU ( 3.HAFTA)
TAKIMLAR |
O |
G |
B |
M |
A |
Y |
P |
A.İLK ADIM SPOR |
3 |
3 |
- |
- |
18 |
1 |
9 |
İSK.KARTALSPOR |
3 |
3 |
- |
- |
10 |
1 |
9 |
KARAAĞAÇSPOR |
3 |
2 |
- |
1 |
7 |
3 |
6 |
VİPARK G.VE SPOR |
3 |
2 |
- |
1 |
8 |
4 |
6 |
ARSUZ İD.YURDU SP |
3 |
2 |
- |
1 |
6 |
4 |
6 |
İSK.YÜKSELİŞ KOL. |
3 |
1 |
- |
2 |
2 |
6 |
3 |
A.UMUT G.VE SPOR |
3 |
1 |
- |
2 |
3 |
9 |
3 |
DÖRTYOL BLD.SP. |
3 |
- |
1 |
2 |
2 |
9 |
1 |
İSK.KAYRASPOR |
3 |
- |
1 |
2 |
2 |
9 |
1 |
A.GÖZCÜLERSPOR |
3 |
- |
- |
3 |
- |
12 |
- |