İl Sivil Toplum İlişkiler Müdürü Sayın Malik Yılmaz Federasyonumuzu Ziyaret Etti.

İl Sivil Toplumla İlişkiler Müdürümüz Sayın Malik YILMAZ ile Hatay ASKF Başkanı Mehmet ÖZTÜRK ve Genel Sekreter Abdulhalik GÖRÜN, ASKF üyesi olan Antakya Spor FK, Hatay Kartal Spor ve Defne Belediye Spor kulüplerimizin başkan ve yöneticilerini ziyaret etti.

Derneklerle ilgili genel bilgi alış verişini amaçlayan bu değerli ziyaretlerinden dolayı İl Sivil Toplumla İlişkiler Müdürü Sayın Malik YILMAZ'a ve misafirperverliklerinden dolayı ilgili kulüplerimize teşekkür ederiz.

Amatör Spor Haftası Kutlamaları

Amatör Spor Haftası kutlamaları doğrultusunda Hatay Büyükşehir Belediyesi Sümerler Futbol Sahası'nda atletizm; kapalı spor salonlarında da masa tenisi ve karate dallarında müsabakalar düzenlenmiştir.

Pandemi nedeniyle sade ve az sayıda katılımcı ile düzenlenen etkinliklere Gençlik ve Spor İl Müdürü Sayın M. Cemil ŞENSÖZ ve Spor Şube Müdürü Osman BAYRAKTAR; ASKF Başkanı Mehmet ÖZTÜRK, Genel Sekreter Abdülhalik GÖRÜN, Başkan Yardımcısı Hayriddin FIRINCIOĞULLARI, Gençlik ve Spor Kurulu Başkanımız Fahri Serdar Özal, Hatay Büyükşehir Belediyesi Spor Müdürü Eray ÖZDEMİR ile Tesis Şefi Cemil CAN da katılım sağladı.

Gaziler Günü Mesajı

Vatanımız uğruna gözünü kırpmadan canını ortaya koyan değerli gazilerimizin, 19 Eylül Gaziler Günü'nü kutlarız.

Amatör Müsabakalarla İlgili TFF Yönetim Kurulu Kararı

Türkiye Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu'nun 23.09.2020 tarihli toplantısında, amatör maçların Ekim ayı sonuna kadar ertelenmesi ve bu tarihten sonra ilgili kurulların görüşleri doğrultusunda tekrar değerlendirme yapılması kararlaştırılmıştır.

Devamını oku: Amatör Müsabakalarla İlgili TFF Yönetim Kurulu Kararı

Talimatlar Güncellenmiştir!

Futbol Disiplin Talimatı, Merkez Hakem Kurulu Talimatı, Futbol Müsabaka Talimatı, Futbol Okulları Talimatı ve Futbol Oyun Kuralları Güncellenmiştir!

Lütfen inceleyiniz.

Sayfa 1 / 94