Futbol İl Temsilcisi Seçimi Duyurusu

Futbol İl Temsilcisinin iki yıllık görev süresi sona erdiğinden, 29.08.2022, Pazartesi günü, saat 14.00'te Hatay ASKF toplantı salonunda aşağıdaki gündemle yeniden İl Temsilcisi seçimi yapılacaktır. Çoğunluk sağlanmadığı takdirde 05.09.2022, Pazartesi günü aynı gündemle bu kez çoğunluk aranmaksızın seçim yapılacaktır. Seçimlere katılacak kulüp temsilcisine kulüp yönetim kurulu kararıyla yetki verilmeli, yetki verilen kişinin adı soyadı ve nüfus cüzdan fotokopisi en geç 26.08.2022, Cuma günü, saat 14.00'e kadar federasyonumuza bildirilmelidir. İlgili yetki belgesi yazısını göndermeyen kulüpler seçimlere katılamazlar. 

İlan olunur

HATAY ASKF

1.Açılış ve yoklama

2-Divan seçimi ve saygı duruşu

3-İl Temsilcisi adaylarının tanıtılması

4-Adayların konuşmalar

5.İl Temsilcisi seçimleri

6.Dilek ve temenniler

7.Kapanış

 

ÖNEMLİ DUYURU

İl Temsilciliği için aday olmak isteyenlerin özgeçmişlerini bildiren yazı ile Adli sicil kaydı, ikamet ilmuhaberi, nüfus cüzdan fotokopisi, Öğrenim durumunu gösteren diploma örneği ile altı ay ve üstü Disiplin cezası almadığına dair yazı en geç 26.08.2022, Cuma günü saat 14.00'a kadar Hatay ASKF’ye teslim etmeleri gerekmektedir, daha sonra yapılacak başvurular dikkate alınmayacaktır.

 

---Üst yazı örneği---

 

………………..……………….KULÜBÜ BAŞKANLIĞI

                                             ………………/ HATAY

 

 

Sayı        : 2022/

Konu     : Futbol İl temsilcisi seçimi

 

 

ASKF BAŞKANLIĞINA

                        HATAY

29.08.2022 tarihinde yapılacak  Futbol İL Temsilcisi seçiminde kulübümüz adına aşağıda adı ve soyadı yazılı ile nüfus cüzdan fotokopisi ekli üyemize yetki verilmiştir.

Gereğini arz ederim.

 

 

                                                                               Kulübün adı

Kulüp Başkanı adı soyadı

Tarih

imza ve mühür

 

2022-2023 Futbol Sezonu Başvuruları Hakkında Duyuru!

 

       2022-2023 Futbol Sezonu için Yönetim Kurulunuzun alacağı karar doğrultusunda faaliyet göstermek istediğiniz kategorilerle, kulüp tanıtım formu (EK–1), (EK-2), Taahhütname Yönetim Kurulu üyeleriniz olması kaydı ile yetki vereceğiniz yöneticilerinizin Yetki Belgesi ve İmza Sirküleri (EK–5) ve Yönetim kurulu karar fotokopisini Hatay ASKF’ye hitaben kulübün antetli kâğıdına yazılmış, konu ve sayısı belirtilmiş üst yazı ile birlikte istenilen belgelerin eksiksiz hazırlanıp en geç 19 Ağustos 2022 Cuma Günü saat 16.00‘a kadar tamamı ıslak imzalı halde ASKF ‘ ye teslim edilmesi gerekmektedir.” 

        İstenilen belgeleri, belirtilen süre içerisinde teslim etmeyen kulüplerimiz 2022-2023 sezonunda liglere dahil edilemeyecektir. Belirtilen süreden sonra getirilen belgeler dikkate alınmayacaktır. Ayrıca fikstürlerin tanzim ve onayından sonra ilaveler kesinlikle yapılmayacaktır.

       2021–2022 Futbol sezonunda taahhüt edilen kategorilerde ligden çekilmiş, ligden ihraç edilmiş veya sahaya çıkmayan kulüplerimiz, 2022–2023 Futbol sezonunda ilgili kategorilere başvuruda bulunamazlar.

       Bu yazımızın dikkate alınarak başta ASKF ve kulüplerimizin zor durumda kalmaması için gereken hassasiyetin gösterilmesini rica eder,  2022–2023 sezonunda başarılar dilerim.

 

 

 

İSTENİLEN BELGELER                                                                  :

1-Yönetim Kurulunuzca katılacağınız kategoriler ve imza yetkisi vereceğiniz yöneticiler ile ilgili bir adet karar fotokopisi,

2-Bir adet kulüp tanıtım formu (EK–1),

3-Asılları tanzim edilmiş olan üç adet yetki belgesi ve imza sirküleri (EK–5),

4-Bir adet taahhütname (EK–2),

5-ASKF’ye hitaben, bilgisayar veya daktilo ortamında kulübün başlıklı kâğıdına yazılmış sayı ve konusu belirtilmiş ayrıca,  kulüp başkanı tarafından imzalanıp, mühürlenmiş bir adet üst yazı.

NOT: ASKF’nin internet sitesinden indirilecek belgeler fotokopileri çekildikten sonra, doldurulup gönderilecektir. Ayrıca istenilen belgeler ve her türlü lisans belge ve formlar ASKF’nin www.hatayaskf.org.tr internet adresinden indirilebilir.”

 

NOT: Kişisel bilgilerle ilgi KVKK rıza formlarını kulüpler ve futbolcular lisans işlem formlarıyla bir defaya mahsus olmak üzere ASKF’ye teslim etmekle yükümlüdürler! KVKK Rıza Formları teslim edilmeden hiçbir işlem yapılamayacaktır.

 

2022-2023 Sezonunda Kullanılacak Formlar Yüklenmiştir!

2022-2023 sezonunda kullanılacak formlar sisteme yüklenmiştir. İşlemlerinizde yeni formları kullanmanız önemle rica olunur. 

Filiz lisans, lisans vizesi ve transfer evraklarında iki çeşit PDF dokümanı mevcuttur. Biri doğrudan çıktı alıp elle doldurabileceğiniz türde, diğeri pdf dosyasında açık mavi renkle belirtilen yerlere form bilgilerini doldurup çıktı alabileceğiniz türdedir. 

Formlara üst menüde yer alan "Dokümanlar" bağlantısı üzerine geldikten sonra açılacak listeden "Formlar" sekmesine tıklayarak erişebilirsiniz.

2022-2023 Amatör Liglerde Uygulanacak Esaslar Kitapçığı Yayımlandı!

2022-2023 Sezonu Amatör Futbol Liglerde Uygulanacak Esaslar Kitapçığı yayımlanmıştır. Lütfen cihazınıza indirerek, dikkatle inceleyiniz.

Yeni sezonda başarılar dileriz!

KİTAPÇIĞA ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ!

Sayfa 1 / 118